همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
دقیقا اصلی رو پاک کرد متوجه شدم یکیو نگه داشته اون اصلی رو پاک کرده شب اول کار کرد فرداش دیگه این ارور اومد
کاریش نمیشه کرد عزیز باید اون اکانت و رمزش رو داشته باشی تا اکتیو کنی

• Like
Reactions: pozhman

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
گیفت کارت خریدید ازتون کریدت کارت یا مستر کارت نخواست برای مالیات ؟؟؟ از خود xbox یک دلار رو دادید یا با pc یا از قبل اکانت خودتون رو با ۱ یا چند دلاری شارژ کرده بودید ؟؟؟
سلام از کامپیوتر چون با خود کنسول نمیشه خطای ip میده که ما تحریم هستیم باید vpn بزنی کشور آمریکا

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام دوستان میگم کسی از برنامه Microsoft reward استفاده کرده؟ شنیدم یه سری چالش داره گیفت کارت و این چیزا جایزه میده کسی وارده لطفاً توضیح بده خواستم وارد برنامه بشم خطا داد گفت your market is not supported! ؟ dns زدم و sign in هم شده بودم

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
سلام از کامپیوتر چون با خود کنسول نمیشه خطای ip میده که ما تحریم هستیم باید vpn بزنی کشور آمریکا
همون گیفت کارت ۱ دلاری خود xbox کفایت میکنه ؟؟ ازت مالیات نمی خواد که با مستر کارت یا ویزا کارت شماره بدی ؟؟؟ الان من تو اینش موندم ...چون خیلی ها میگن باید با مستر کارت ۱ دلار رو بدی و با گیفت کارت خود xbox نمیشه و اگه بزنی شماره میخواد برای مالیاتو از این حرف ها ....

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
رفیق یه دلار شارژ کن بعد برو با پشتیبانی حرف بزن خیلی راحت واست فعال میکنن اگه 1دلار داشته باشی مالیات کم نمیکنن چون نمیتونن ولی اگه بیشتر باشه 7سنت مالیات کم میکنه یعنی 7% البته بعضی دوستان گفته بودن میشه کاری کرد که مالیات کم نکنه

arman gholami

کاربر سایت
Apr 29, 2019
51
سلام دوستان ، امروز ایکس باکس رو دادم برام چند تا بازی جدید نصب کنه ، بهم گفت اگر بازیها نشون نمیدادن تماس بگیر بگم چکار کنی
بعد که روشنش کردم دیدم بازیها نمایش داده نمیشد و یه کادر اومد نوشته game pass و مطالبی که زیرش بود که انگار میگفت انلاین شو و بیشتر از صد بازی میتونی بازی کنی
تماس گرفتم بهم گفت این یه باگه که جدیدا موقع اپدیت یا اکتیو پیش میاد دقیقا حواسم نیست چی گفت
بهم یه مراحلی گفت طی کردم که بازیها نشون دادن گفت اگرم باز روشن کردی این مشکل پیش اومد همین کارو بکن
میدونین موضوع چیه

arman gholami

کاربر سایت
Apr 29, 2019
51
وقتی دستگاه بالا میاد میری تو لیست بازی ها پیغام زیر میاد و لیست بازیها رو نشون نمیده
GAME PASS
join xbox game pass. over 100great games. one low monthly prics
دلیل این پیام چیه ؟ باید رفرش کنی که لیست بازیها نشون بده

آخرین ویرایش:

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
وقتی دستگاه بالا میاد میری تو لیست بازی ها پیغام زیر میاد و لیست بازیها رو نشون نمیده
GAME PASS
join xbox game pass. over 100great games. one low monthly prics
دلیل این پیام چیه ؟ باید رفرش کنی که لیست بازیها نشون بده
حتماً بازیا رو از طریق گیم پس برات فعال کرده عزیز

• Like
Reactions: arman gholami

arman gholami

کاربر سایت
Apr 29, 2019
51
حتماً بازیا رو از طریق گیم پس برات فعال کرده عزیز
سلام, الان تکلیف چیه؟ نمیشه آنلاین شد؟ این نوشته همش باید بیاد ظاهرا موقع روشن کردن دستگاه, اینو نمیشه حذفش کرد؟ بعد این هزینه گیم پس چقدره؟ اگر اینطوری باشه خودمون نمیتونیم اکانتش رو بخریم و اکتیو کنیم؟

arman gholami

کاربر سایت
Apr 29, 2019
51
موضوع اینه الان دو تا از بازیها نمیشه اجرا کرد
یکی بتلفیلد1 هست که اکتیو نشده ظاهرا, چند ماه قبل هم نصب کرده این بازی رو که اون موقع هم اکتیو نشده بود نمیدونم چرا, الانم نمیشه وارد بازی شد ظاهرا اکتیو نشده باز هم

مشکل دیگه تو بازی کال اف دیوتی مدرن وار فایر هست, بازی چند هفته قبل نصب شده بود و نشد اکتیو بشه بخاطر اینکه اکانتها مشکل داشتن و نمیشد اکتیو کرد من نگاه کرده بودم حجم بازی 120 گیگ بود تو چند فایل با حجم های مختلف ,الان حجم بازی زده 105 گیگ, یه فایل 15 گیگی کم شده که من دیدم تو مسیر system, storage , make more space هست, بنام
modern warefare . Campaign pack2

ظاهرا بخاطر اینکه این حجم از بازی پاک شده بازی وارد میشه اما اجرا نمیشه,

پیام میده
you do not own or are missing the single player dlc pack2, please purchase or download

بنظر شما این فایل برگردونده شه سرجاش بازی اجرا میشه؟

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام, الان تکلیف چیه؟ نمیشه آنلاین شد؟ این نوشته همش باید بیاد ظاهرا موقع روشن کردن دستگاه, اینو نمیشه حذفش کرد؟ بعد این هزینه گیم پس چقدره؟ اگر اینطوری باشه خودمون نمیتونیم اکانتش رو بخریم و اکتیو کنیم؟
اینطوری که توضیح دادید احتمالاً میشه آنلاین شد مگر اینکه تغییر هوم داده باشه و اکانتش هوم بی نهایت نباشه ریسکیه

• Like
Reactions: arman gholami

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر