همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
دوستم اکانت زده برام رو کنسول بعد تو اکانت خودم که میرم این قسمت این بازی ها هست آیا میشه نصب کرد اینارو و بازی کرد
View attachment 102455

Sent from my LND-L29 using Tapatalk
بله ، هر کدوم رو دیتایش رو داخل دستگاه دانلود و یا کپی کنی می تونی بازی کنی

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
388
دوستان 1سوال
اگه بخام دیتا از هارد بریزم رو کنسول وی پی ان میخاد الان راحت با نت وصل میشم بدون مشگل

بعد همون دیتا رو میتونم بریزم رو هارد اکسترنال و رویه هارد اکسترنال بازی کنم یعنی هارد به عنوان هارد داخلی میشناسه

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
دوستان 1سوال
اگه بخام دیتا از هارد بریزم رو کنسول وی پی ان میخاد الان راحت با نت وصل میشم بدون مشگل

بعد همون دیتا رو میتونم بریزم رو هارد اکسترنال و رویه هارد اکسترنال بازی کنم یعنی هارد به عنوان هارد داخلی میشناسه
شما برای اتصال به لایو نیاز به وی پی .. نداری
در صورت عدم اتصال فقط DNS رو تغییر بده و به لایو متصل بشو
شما می تونی یه هارد رو با دستگاه فرمت کنی و بازی ها رو از هارد اکسترنال اجرا کنی و اگه کسی از دوستان هم خواست از هارد خودت داخل دستگاه کپی کنی

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
388
شما برای اتصال به لایو نیاز به وی پی .. نداری
در صورت عدم اتصال فقط DNS رو تغییر بده و به لایو متصل بشو
شما می تونی یه هارد رو با دستگاه فرمت کنی و بازی ها رو از هارد اکسترنال اجرا کنی و اگه کسی از دوستان هم خواست از هارد خودت داخل دستگاه کپی کنی
الان بازی از اینترنت دانلود کنم رویه هارد دستگاه میشناسه مثلان 5تا بازی دانلود کنم چون خاستم دیتا بخرم گفتم هارد بیارم کپی کنم گفت نمیشه چجوریه پس

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
الان بازی از اینترنت دانلود کنم رویه هارد دستگاه میشناسه مثلان 5تا بازی دانلود کنم چون خاستم دیتا بخرم گفتم هارد بیارم کپی کنم گفت نمیشه چجوریه پس

اگه لایسنس اون بازی رو داشته باشی می تونی دانلود کنی و تا زمانی که لایسنس(اکانت خریداری شده بازی) نزنی گزینه دانلود باز نمی شه
در مورد کپی هم همینطوره
شما تا وقتی لایسنس رو نداشته باشی داشتن دیتا و کپی کردن اون به هیچ دردی نمی خوره، می تونی بازی رو داخل دستگاه کپی کنی ولی اجرا نمی شه
ولی اگه اکانت بازی رو داری و فقط دیتا رو نیاز داری یه هارد با دستگاه خودت فرمت کن و به هرکی ببری بدی می تونی بازی مورد نظر رو برات کپی کنه داخل هارد اکسترنال

• Like
Reactions: ahmadreza.2153

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
با سلام دوستان من پی اس فور پرو دارم می‌خوام با وان ایکس عوض کنم ولی هیچی از ایکباکس نمی‌دونم میخواستم بدونم ایکس باکس هم مثل پی اس فور ریجن بندی داره ؟ بازی‌اش چی؟

amir 4829

کاربر سایت
Aug 4, 2014
27
سلام
ببخشید اینجا میپرسم اگه تایپک خاص داره لطفا لینک بدید
ایکس باکس وان کپی خور یا هک شده؟
اگه شده چطوری هست باید ببرمش جایی تا کپی خورش کنن ؟

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
سلام
ببخشید اینجا میپرسم اگه تایپک خاص داره لطفا لینک بدید
ایکس باکس وان کپی خور یا هک شده؟
اگه شده چطوری هست باید ببرمش جایی تا کپی خورش کنن ؟
نه کپی خور نشده
ولی یه روش هست که بازی رو روش فعال میکنن بعد که آفلاین شدی غیرفعال میکنن. اینجوری میتونی بازی کنی ولی به محض اینکه آنلاین بشی بازیا غیر قابل استقاده میشه

• Like
Reactions: amir 4829

m_a_q

کاربر سایت
Oct 1, 2010
214
نام
مهدی
سلام دوستان من میخام کنسول بخرم سوالی که دارم بعد از اینکه فروشنده بازی برام بریزه بصورت اکانت، بازی های جدید چطوری میتونم روی کنسول داشته باشم؟

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
با سلام دوستان چجوری میشه کنسول کامل خاموش کرد؟
وقتی آف میکنی انگاری رو حالت اسلیپ میره و حرارت از دستگاه میاد ولی وقتی دکمه ایکس باکس دستگاه میگیری کامل خاموش میشه چجوری میشه ، همینطوریه یا کاری باید کرد؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام صدای که از هارد دستگاه میاد طبیعیه ? یه صدای خیلی ریزی از هارد میاد مثل هارد pc
کامل خاموش کنی همون صدا رو هم نمیده طبیعیه
با سلام دوستان چجوری میشه کنسول کامل خاموش کرد؟
وقتی آف میکنی انگاری رو حالت اسلیپ میره و حرارت از دستگاه میاد ولی وقتی دکمه ایکس باکس دستگاه میگیری کامل خاموش میشه چجوری میشه ، همینطوریه یا کاری باید کرد؟

شما از تو تنظیمات قسمت power and... برو گزینه instat on رو تیکش رو بردار درست میشه

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
این instat on چی هست باشه بهتره یا نباشه؟
روشن شدن فوری؟ بستگی داره دیگه به خودت ولی تو خونه اگه هست کنسولت تیک رو بردار که کامل خاموش بشه دستگاه فقط همون اول بوت دستگاه 20-30 ثانیه طول میشکه همین

• Like
Reactions: mostafawarcraf

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر