همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
سلام جای دیگه سوالم رو مطرح کردم ولی فکر کنم اینجا بروز تره...
دوستان من گیفت کارت گرفتم تو خوده کنسول redeem کردم
الان حسابم شارژشده والی نمی تونم از استفاده کنم
موقع خرید ازم حساب پی پال یا کردیت کارت میخواد
از طریق سایت هم که اقدام میکنم همین جوره الان نمیتونم از موجودی اکانتم استفاده کنم
راهنماییم کنین ممنون:)]~X(:(
اگه برای گرفتن اشتراک گلد و گیم پس تخفیف خورده میخوای که بله باید کردیت کارت بزنی تا بتونی خرید کنی با موجودی حسابت .
راه حل هم این هست که بری با ساپورت بخش اکس باکس مایکروسافت صحبت کنی و بگی برات بخره با موجودی حسابت ، براش بگو الان دسترسی به کردیت کارت یا پی بال نداری و ...

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
دوستان الان اخرین مدل xbox در نسل فعلی همون X هستش دیگه؟دیگه مدل بالاتری قرار نیست بیاد؟
چند وقتی افتاده تو سرم بعد از ی عمر برم ایکس باکس رو هم تجربه کنم،گفتم دیگه بالاترین مدلش رو بگیرم و اگه قرار هست ی مدل دیگه بیاد صبر کنم اونو بگیرم.

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام
دوستان الان اخرین مدل xbox در نسل فعلی همون X هستش دیگه؟دیگه مدل بالاتری قرار نیست بیاد؟
چند وقتی افتاده تو سرم بعد از ی عمر برم ایکس باکس رو هم تجربه کنم،گفتم دیگه بالاترین مدلش رو بگیرم و اگه قرار هست ی مدل دیگه بیاد صبر کنم اونو بگیرم.
اخرینش که وان ایکس نیست هنوز نیومده اخرین مدلش که همون بدون درایو هست. ولی قوی ترینش همین X هست

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
اخرینش که وان ایکس نیست هنوز نیومده اخرین مدلش که همون بدون درایو هست. ولی قوی ترینش همین X هست

اره اون بدون درایو ک اصلا جالب نبود،منظورم از لحاظ قدرت بود ک قرار نیست یکی بهینه تر از مدل X بیاد؟

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
سلام.
عزیزان میخوام XOne بگیرم و از این بازیهای اکانتی که فول گیم 100-150ت میریزن، بزنم.
برای استفاده از این روش به بالا و پایین بودن فریمور کنسول ربطی داره خیر؟.
سپاس.

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

bahramsony2006

کاربر سایت
Dec 24, 2006
215
نام
بهرام فرخی زاده
سلام.
عزیزان میخوام XOne بگیرم و از این بازیهای اکانتی که فول گیم 100-150ت میریزن، بزنم.
برای استفاده از این روش به بالا و پایین بودن فریمور کنسول ربطی داره خیر؟.
سپاس.

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk
خود فروشنده بازی ، اول دستگاهت رو آپدیت میکنه بعد بازی میریزه
خیالت راحت

• Like
Reactions: sajad-tnt

Arefian.ehsan

کاربر سایت
May 4, 2019
3
سلام دوستان.من به تازگی one s خریدم و دادم برام اکانت ساخت و پرش کرد.حالا میخوام تنظیمات اکانت رو عوض کنم و پروفایل دلخواه خودم رو تو کنسول بزارم.ضمنا همه بازیها هم آفلاین هستن و دستگاه رو نباید آنلاین کنم.میشه لطفا راهنماییم کنید؟

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
سلام دوستان.من به تازگی one s خریدم و دادم برام اکانت ساخت و پرش کرد.حالا میخوام تنظیمات اکانت رو عوض کنم و پروفایل دلخواه خودم رو تو کنسول بزارم.ضمنا همه بازیها هم آفلاین هستن و دستگاه رو نباید آنلاین کنم.میشه لطفا راهنماییم کنید؟
اکانت احتمالا برای خود فروشنده هستش که توسط اون برای شما بازی ریخته
برای ساخت اکانت شما باید حتما آنلاین بشید
از طریق سایت ایکس باکس هم می تونید اکانت بسازید ولی برای معرفی به دستگاه باید حتما آنلاین باشید

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
خیلی سادس با کابل لن‌وصل شو به لایو یا وای فای .بعد گزینه sign up بزن .مشخصات ازت میگیره و گیمر تگتو میسازی. فقط دقت کن اسم گیمر تگت سری اول هزینه نداره ولی اگه بعدا بخوای عوض کنی ده دلاره

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
خیلی سادس با کابل لن‌وصل شو به لایو یا وای فای .بعد گزینه sign up بزن .مشخصات ازت میگیره و گیمر تگتو میسازی. فقط دقت کن اسم گیمر تگت سری اول هزینه نداره ولی اگه بعدا بخوای عوض کنی ده دلاره
در این صورت کلی بازی ها می پره

arman gholami

کاربر سایت
Apr 29, 2019
51
سلام دوستان, جدیدا ایکس باکس وان اس خریدم, سوالی دارم و اینه که تو منوها میری, گزینه پین و گروپ درست کردن که ظاهرا کار اونیه که بازی ها رو تو دستگاه نصب کرده, چطور میتونم این گزینه پین و گروپ رو بردارم و دیگه نمایش نده؟ چون اصلا بکار نمیان این گزینه ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر