همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

leon-scot

کاربر سایت
Oct 16, 2007
214
با سلام....
دوستان چند تا سوالی داشتم خدمتتون
من به تازگی xboxone s گرفتم که وقتی دستگاه رو راه اندازی کردم دیدم دستگاه دارای ۲ تا پروفایل هست که میتونم باهاشون لوگین کنم....سوال اولم اینه هر بار فرقی داره با کدوم پروفایل وارد بشم؟.....اینم بگم که دستگاه بازی اورجینال نریختم....
سوال دوم اینه که چون داخل فیفا ۱۹ نمیشد ویبره رو خاموش کرد مجبور شدم کلا از تنظیمات دستگاه ویبره دسته رو خاموش کنم....ولی از دیشب هر کاری میکنم ویبره دسته کار نمیکنه...‌.ولی وقتی اون یکی پروفایل رو وارد شدم ویبره دستگاه کار کرد....‌
ضمنا اینم بگم که دستگاه دارای دسته اضافه هست
از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنند

آخرین ویرایش:

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
با سلام....
دوستان چند تا سوالی داشتم خدمتتون
من به تازگی xboxone s گرفتم که وقتی دستگاه رو راه اندازی کردم دیدم دستگاه دارای ۲ تا پروفایل هست که میتونم باهاشون لوگین کنم....سوال اولم اینه هر بار فرقی داره با کدوم پروفایل وارد بشم؟.....اینم بگم که دستگاه بازی اورجینال نریختم....
سوال دوم اینه که چون داخل فیفا ۱۹ نمیشد ویبره رو خاموش کرد مجبور شدم کلا از تنظیمات دستگاه ویبره دسته رو خاموش کنم....ولی از دیشب هر کاری میکنم ویبره دسته کار نمیکنه...‌.ولی وقتی اون یکی پروفایل رو وارد شدم ویبره دستگاه کار کرد....‌
ضمنا اینم بگم که دستگاه دارای دسته اضافه هست
از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنند
فرقی نداره با کدوم لوگین بشی
فقط یکی رو انتخاب کن و تنظیمات رو سیوها رو روی یکدوم بازی کن
برای شوک هم وارد تنظیمات بازی بشو و از اونجا ویبره رو روشن کن

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
۳. از کجا میتونم انتقال بدم. از کدوم بخش کنسول
۴. اسم اپ چیه
3. شما وقتی هارد رو وصل کنی می تونی بازی ها و غیره رو به هارد انتقال بدی ولی برای ویدیوهای ضبط شده باید محل ذخیره رو تغییر بدی
وارد گزینه settings و بعد Preferences و بعد Broadcast & capture و سپس Navigate to Capture location و گزینه External رو انتخاب می کنی
4. اسم اپ همون xbox هستش که تو استور سرچ کنی برات میاره، درضمن از قابلیت های این نرم افزار این هستش تمامی فیلم هایی که تو کنسول ضبط کردی می تونی از طریق اپ تو گوشی ببینی
یا می تونی از طریق کنسول انتقال بدی به فضای ابری و از اونجا انتقال بدی به کامپیوتر

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
دوستان عزیز بهترین dns واسه اینترنت همراه اول رو بدید.
اگه اینو زدی کار نکرد
178.22.122.100
اینو بزن
185.55.225.25
یا
185.55.225.26

(هم پرایمری هم سکندری یجور بزن)
اینا دی ان ان ای تحریم شکن هستن و قانونی! هم ربات دارندهم تلگرام و پشتیبانی که خیلی خوب پاسخگو هستن، حتی اگه کار نکردن بهشون بگو تو تلگرام، رسیدگی میکنن

https://begzar.ir
یک تحریم شکن؛ تحریم‌های اینترنتی رو بی‌اثر کن! - شکن

• Like
Reactions: meyssamn

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
دوستان یک سوالی: کنسول رو رو حالت اینستان ان که میزارم، دانلود نمیکنه دیتا و پاز پاشه! قبلا ااینجوری نبود
احتمال میدم طی اپدیتهای اخیر چیزی تغییر کرده
حالا خواستم بدونم کجا برم و تیک چه گذینه ههایی رو بزارم که دانلود در حالت اینستان ان ادامه پیدا کنه؟؟؟
ممنون

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
دوستان یک سوالی: کنسول رو رو حالت اینستان ان که میزارم، دانلود نمیکنه دیتا و پاز پاشه! قبلا ااینجوری نبود
احتمال میدم طی اپدیتهای اخیر چیزی تغییر کرده
حالا خواستم بدونم کجا برم و تیک چه گذینه ههایی رو بزارم که دانلود در حالت اینستان ان ادامه پیدا کنه؟؟؟
ممنون
تنظیمات شما مشکل داره
بعد از اینکه روی تنظیمات خاموشی رو روی Instant-on ست کردی مطمئن بشو که هیچ کدوم از گزینه های ستون سوم تیک ندارن
باید بعد از این کار در حالت خاموشی هم دانلود کنه

• Like
Reactions: MASHIN

leon-scot

کاربر سایت
Oct 16, 2007
214
سلام
دوستان برای من بازی hitman ۲ ریخته شده ولی بعد از ۲ مرحله تمرینی مراحل داستانی رو نمیذاره برم و میگه باید انلاین باشی.....برای بازی کردن افلاینش کاری باید کرد؟

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
تنظیمات شما مشکل داره
بعد از اینکه روی تنظیمات خاموشی رو روی Instant-on ست کردی مطمئن بشو که هیچ کدوم از گزینه های ستون سوم تیک ندارن
باید بعد از این کار در حالت خاموشی هم دانلود کنه
ممنون چک میکنم
یک سوال دیگه
کنسول دوحالت خاموش شدن داره یکی از روی کنترولرهست که شات داون میکنه، یکی دیگم هست که full trun off
اینا فرقشون چیه دقیق؟؟؟؟؟ کدوم حالت برای خاموش کردن مناسبه؟؟؟؟
(با توجه به اینکه من بعد خاموش کردن، دوشاخه کنسول رو از برق میکشم)

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
ممنون چک میکنم
یک سوال دیگه
کنسول دوحالت خاموش شدن داره یکی از روی کنترولرهست که شات داون میکنه، یکی دیگم هست که full trun off
اینا فرقشون چیه دقیق؟؟؟؟؟ کدوم حالت برای خاموش کردن مناسبه؟؟؟؟
(با توجه به اینکه من بعد خاموش کردن، دوشاخه کنسول رو از برق میکشم)
در حالت خاموشی کامل دستگاه کلا خاموش می شه و تمامی تنطیمات صفر می شه و عملا دانلودی هم صورت نمی گیره
ولی خاموشی با کنترل بستگی به تنظیماتی داره که شما در قسمت تنظیمات انجام دادید واگه درحالت Instant-on تنظیم کرده باشید دستگاه نوعی به حالت standby می ره و هارد هنوز روشن هستش
درکل اگه چیزی برای دانلود نداشته باشم فول شات دان می کنم و از برق هم می کشم.

• Like

leon-scot

کاربر سایت
Oct 16, 2007
214
در همه حالت ها تست کردم ، صدای نویز داره
به خاطر همین من زمانی که نیاز به دستگاه ندارم از برق هم می کشم
ببخشید من نازه دستگاه رو گرفتم به همین خاطر هی سوال میکنم......داخل تنظیمات کجاش میشه رفت برای فول شات دان بدون کشیدن برق
حالا اگه از برق هم نکشیم مشکلی پیش میاد.؟؟....چون پریز ما بد جاییه

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
ببخشید من نازه دستگاه رو گرفتم به همین خاطر هی سوال میکنم......داخل تنظیمات کجاش میشه رفت برای فول شات دان بدون کشیدن برق
حالا اگه از برق هم نکشیم مشکلی پیش میاد.؟؟....چون پریز ما بد جاییه
در قسمت setting گزینه power & startup دو گزینه هستش
یکی برای ری استارت کردن و یکی دیگه برای full Shutdown
بعد از فول شات دان کردن توصیه می کنم باز از برق بکشید

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر