همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Price_One

کاربر سایت
Feb 28, 2015
521
این مشکل سرعت دانلود هم همه گیر شده منم قبلا شبی 20 تا 30 گیگ دان میکردم الان دو شبه فورزا رو گذاشتم 15 گیگ بیشتر دان نکرده

Sent from my C5303 using Tapatalk

• Like
Reactions: m3rdak

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
سلام دوستان گل
من یک اکانت ساختم جداگانه برای سرویس EA ... ریدیم کردم
الان هروقت میخام وارد بازی شم میخام باید وارد اکانت بشی یعنی نت نیازه
چکار کنم دوستان
مرسی اه

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
درود. اکانتی که هوم شده و روش فرزا هورایزن 3 خریده شده. بعد من رو اکانت خودم که اونم هوم هست Car Pass بخرم مشکلی پیش نمیاد؟ یا باید رو همون اکانتی بخرم که روش بازی خریده شده؟

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,866
نام
Sajjad
من گلد تریال اکانت رو فعال کردم و بازی های رایگان رو کانفیرم کردم ولی نمیذاره مولتی بازی کنم، یعنی با تریال نمیشه آنلاین زد؟:|

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,896
نام
حسين
من گلد تریال اکانت رو فعال کردم و بازی های رایگان رو کانفیرم کردم ولی نمیذاره مولتی بازی کنم، یعنی با تریال نمیشه آنلاین زد؟:|
چرا این کارو کردی ؟ ما یبار گلد تریال فعال کردیم تا سه ماه هم گلد اکتیو بود بعد بیست دلار بدهکار شدیم فقط هم باید با کردیت کارت پرداخت میکردیم تا صاف شه ! دوستم بیخیال اکانتش شد منو هوم کرده الان
کدوم ایالت مالیات نداره؟ قبلا آلاسکا بود اما الان آلاسکا هم مالیات داره
OR "Oregon"

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
OR "Oregon"
Sent from my SM-G935F using Tapatalk
اینم داره که :|

74jd_2016-09-26_23-48-38.jpg

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
سلام.
من ميخوام xbox بخرم . شنيدم online بازي كردن خيلي اينترنت مصرف ميكنه تو xbox.
حقيقت داره؟ آخه من ps4 دارم و ميخوام fifa 17 بگيرم و روي xbox بازي كنم.
نكته ي بعدي اينكه گرافيكش خيلي پايين نيست كه؟ آخه اونم زياد شنيدم كه قدرتش كمتر از ps4 هست و ..

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,866
نام
Sajjad
چرا این کارو کردی ؟ ما یبار گلد تریال فعال کردیم تا سه ماه هم گلد اکتیو بود بعد بیست دلار بدهکار شدیم فقط هم باید با کردیت کارت پرداخت میکردیم تا صاف شه ! دوستم بیخیال اکانتش شد منو هوم کرده الان
رو یه اکانت دیگ هم فعال کردم و چند ماه تمدید شد و 10 دلار هم موجودی داشتم ولی کم نشد:think:

اگه قیمت خرید و موجودی اکانت دقیقا یکی باشه قبل از محاسبه مالیات این پیام میاد
=====
آقا لایو چرا اینجوری میکنه با جون ما:| سرعت دانلود یک دفعه میاد رو 10 کیلوبایت و باید خاموش و روشن کنم تا درست بشه:|

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام.
نكته ي بعدي اينكه گرافيكش خيلي پايين نيست كه؟ آخه اونم زياد شنيدم كه قدرتش كمتر از ps4 هست و ..
نه حجم ها یکیه تو مصرف فقط X1 اپدیت زیاد برای لایو و بازی ها میده که باید حجم خوب داشته باشی برای انلاین بازی کردن

• Like
Reactions: mostafaamiri

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی

من چند وقت پیش یه چیزی خریدم قیمتش 19.99 دلار بود من یه 20 دلار داشتم اما همین پیامو میداد.فکر کنم یا کلا همه ایالتا دیگه مالیات دارن برای digital content یا مشکل ip چیزی بود.
با ایالتای oregon و alaska هم تست کردم باز نشد اخر یه 5$ دیگه گرفتم :D فکر کنم جدیدا دیگه باید مالیات بدی کلا

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
سلام.
سلام من از سونی کوچ کردم به وان
از نت نمیدونم
گرافیک کاملا برابره
یک سرویس ea بگیر 25 30 تا بازی رایگان در سال
بازی هم سعی کن دیجیتالی بخری
گلد صد در صد بخر
سرعت نتش فوقوالعادس

• Like
Reactions: mostafaamiri

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,866
نام
Sajjad
من چند وقت پیش یه چیزی خریدم قیمتش 19.99 دلار بود من یه 20 دلار داشتم اما همین پیامو میداد.فکر کنم یا کلا همه ایالتا دیگه مالیات دارن برای digital content یا مشکل ip چیزی بود.
با ایالتای oregon و alaska هم تست کردم باز نشد اخر یه 5$ دیگه گرفتم :D فکر کنم جدیدا دیگه باید مالیات بدی کلا
من هفته پیش با OR بدون مالیات FH3 رو خریدم:D

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
من هفته پیش با OR بدون مالیات FH3 رو خریدم:D
عه :D چقدر بیش تر از قیمت خود بازی تو اکانتت بود ؟ من دیده بودم میگفتن AK و OR ندارن مالیات رو جفتش همون پیامو میگرفتم اخرم 1$ مالیات دادم رو الاسکا :D نمیدونم شاید مشکل از ادرسی بود که داده بودم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر