همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
بازم آپدیت دستگاه اومده:|اینا بیکار نمیشینن؟:|همین چند وقت پیش آپدیت دادن که:-wاصلا این آپدیت جدید برای چی هست کسی میدونه؟خسته کرد مارو~X(

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
بازم آپدیت دستگاه اومده:|اینا بیکار نمیشینن؟:|همین چند وقت پیش آپدیت دادن که:-wاصلا این آپدیت جدید برای چی هست کسی میدونه؟خسته کرد مارو~X(
welcome new dashboard
بخاطر این آپدیتی که دادن کلی باگ گرفته داشبورد حتی یک باگ خودم کشف کردم در مورد هوم کردن بازیا که گذارشو به مایکی دادم!یه باگ هم در مورد ساینین کردن چندتا اکانته که ترتیبش رعایت نمیشه هنوزم برداشته نشده این باگ!
این آپدیت چند روز که دادن اما خب اجباری نشده بود من همون موقه زدم آپدیت بشه!گویا الان اجباری کردن،اون داشبورد قبلیه خیلی بهتر بود اصلا باگ نداشت نمیدونم چه اسراری به این تغییرات داشت مایکرو سافت مطمءن باش بازم آپدیت خواهند داد !
سلام دوستان یک سوال
سرویس ea acses بخرم راحت میتونم بازی کنم؟؟
گلد ارزش داره؟؟بازیاش خوبه؟؟
دسته اضافه چنده؟؟؟
مثلا بازی بخرم با گیفت سخته؟؟
سلام
Ea بخری میتونی بازی کنی اما باید برایه آنلاین بودن گلد داشته باشی!
اگر گلد نداشته باشی اصلا چرا وان خریدی وان بدون گلد هیچ ارزشی نداره!کلیم بازی رایگان خوب داره مخصوصا بکواردشم که عالی کار میکنه!
دسته هم از 145 تا650 تومن قیمتشه بستگی داره کدوم مدل و چه طرحی بخوای!
بازی گرفتن با گیفت که کاری نداره اما وارد کردن گیفت به اکانت شیر کردن vpnمیخواد گاهی پیش اومده گیفت وارد کردم بدون vpn!نمیدونم چرا 1 بار میشه 10بار نمیشه اما با شیر کردن vpn100درصد میشه گیفت وارد کرد

آخرین ویرایش:

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
welcome new dashboard
بخاطر این آپدیتی که دادن کلی باگ گرفته داشبورد حتی یک باگ خودم کشف کردم در مورد هوم کردن بازیا که گذارشو به مایکی دادم!یه باگ هم در مورد ساینین کردن چندتا اکانته که ترتیبش رعایت نمیشه هنوزم برداشته نشده این باگ!
این آپدیت چند روز که دادن اما خب اجباری نشده بود من همون موقه زدم آپدیت بشه!گویا الان اجباری کردن،اون داشبورد قبلیه خیلی بهتر بود اصلا باگ نداشت نمیدونم چه اسراری به این تغییرات داشت مایکرو سافت مطمءن باش بازم آپدیت خواهند داد !
آره اون داشبورد قبلیه خیلی بهتر بود این جدیده اصلا هم سریع نیست که میگفتن سریعتره پر از باگ هم هست کرش هم داره بشدت کنده

• Like
Reactions: navid_x360

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
welcome new dashboard

سلام
Ea بخری میتونی بازی کنی اما باید برایه آنلاین بودن گلد داشته باشی!
اگر گلد نداشته باشی اصلا چرا وان خریدی وان بدون گلد هیچ ارزشی نداره!کلیم بازی رایگان خوب داره مخصوصا بکواردشم که عالی کار میکنه!
دسته هم از 145 تا650 تومن قیمتشه بستگی داره کدوم مدل و چه طرحی بخوای!
بازی گرفتن با گیفت که کاری نداره اما وارد کردن گیفت به اکانت شیر کردن vpnمیخواد گاهی پیش اومده گیفت وارد کردم بدون vpn!نمیدونم چرا 1 بار میشه 10بار نمیشه اما با شیر کردن vpn100درصد میشه گیفت وارد کرد
ممنون
بازی چیزی داری شیر کنی؟؟

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
این لایو رو انقدر ازش تعریف کردیم گند خورد توش
سرعت دانلود افتضاحه افتضاح
الان یه آپدیت داده ۴۵۰ مگی از ساعت ۷ داره دانلود میکنه ۵۰ درصد دانلود شده باورم نمیشه
مم با سرعت یک مگابایت بر ثانیه دانلودمه این رو باید تو ۶ دقیقه دانلود میکرد
کسی این مشکلو داره!؟ راه حلی هست!؟ من پی اس فور هم دارم از اونم سرعت دانلود افتضاح تر شده

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,143
نام
Arshia
الان یه آپدیت داده ۴۵۰ مگی از ساعت ۷ داره دانلود میکنه ۵۰ درصد دانلود شده باورم نمیشه
کسی این مشکلو داره!؟ راه حلی هست!؟ من پی اس فور هم دارم از اونم سرعت دانلود افتضاح تر شده
مشکل از نت شما هستش نه از لایو

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,143
نام
Arshia
میگم چطور بر من اپدیت نیامده؟؟
رفتم دیدم خودش اپدیت کرده ولی من نفهمیدم
اخه تازه کنسول رو گرفتم وارد نیستم
راهنمایی کنید ممنون
احتمالا کنسول شما رو حالتی هستش که خودکار آپدیت ها رو دانلود میکنه که پیشنهاد میکنم وردارین از این حالت چون نت ما حجمی هستش و آپدیت ها هم حجمشون زیاده ناخواسته ممکنه نت شما رو زیاد مصرف کنه. تو قسمت پاور که برین اونجا هستش تنظیماتش

• Like
Reactions: ps4 only

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
209
نام
Erfan
منم مشکلو دارم . با 4g ایرانسل قبلا سرعت فوق العاده بود الان ساعتی 200 مگ بزور دانلود میکنه .
بهترین راه حل همون صبر هست متاسفانه

• Like
Reactions: m3rdak

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر