همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
یک مشکل اساسی x1 همین اپدیت های گاه بی گاهش تو لایو هست اپدیت زیاد میدن حجم اپدیت بازی ها بعضا بالاست
اینترنت بدون حجم میخواد تقریبا
یکی دیگه هم بحث کردیت کارت واسه بکوارد اونم رو مخه کلا .
خواستی x1 بخری فقط S معمولی الان دیگه با توجه به مزیت s به صرفه نیست
باشه
بازیاش دیجیتالی خریدش بهتره یا دیسک؟اخه طرفای شهر ما کم دارن ایکس باکس
فک کن زاهدان

• Like
Reactions: SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
باشه
بازیاش دیجیتالی خریدش بهتره یا دیسک؟اخه طرفای شهر ما کم دارن ایکس باکس
فک کن زاهدان
بیشتر بچه ها اینجا دیجیتالی ان ولی فرق نداره دیجیتالی هم حجم اپدیت داره.. اینترنت خوب داری دیجیتالی واسه اعضای گلد خوبه بازی های بعضا خوبی مجانی میشه واسه گلد ها که میتونی استفاده کنی و بازی های بکواردم میتونی استفاده کنی خرید x1 واسه بازی کردن گرز و فورتزا به صرفه تره بری تو تایپک pc ایشون متوجه میشی چرا با توجه به اینکه معلومم نیست رو استیم بیان فعلا و دردسر دانلود 50 گیگ..

• Like
Reactions: ps4 only

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
بیشتر بچه ها اینجا دیجیتالی ان ولی فرق نداره دیجیتالی هم حجم اپدیت داره.. اینترنت خوب داری دیجیتالی واسه اعضای گلد خوبه بازی های بعضا خوبی مجانی میشه واسه گلد ها که میتونی استفاده کنی و بازی های بکواردم میتونی استفاده کنی
خب میترسم ضرر کنم
به نظرت چیکار کنم؟؟
میخام یکم تنوع هم بشه

• Like
Reactions: SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خب میترسم ضرر کنم
به نظرت چیکار کنم؟؟
میخام یکم تنوع هم بشه
اگه نخوای ضرر کنی میتونی معمولیاش الان. با کف قیمت 700 دست دوش بخری تمیزش چون خواهان زیاد نداره قیمتش شدید افت کرده بعد اومدن S رو 700 دیگه ضرری هم نمیکنی پرن تو همین بازارچه میدن

• Like
Reactions: ps4 only

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
اگه نخوای ضرر کنی میتونی معمولیاش الان. با کف قیمت 700 دست دوش بخری تمیزش چون خواهان زیاد نداره قیمتش شدید افت کرده بعد اومدن S رو 700 دیگه ضرری هم نمیکنی پرن تو همین بازارچه میدن
ضرر از اینکه بخرم بعد پشیمون بشم؟؟
دلیل زیاد دارم ولی از خرید و فروشش میترسم
مثلا یک سرویس ea بخرم کلی بازی داره
با یک فیفا 17 یا بازی نسل قبل
خرید و فروش خوده کنسول چطوره ؟؟ رونق داره؟؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ضرر از اینکه بخرم بعد پشیمون بشم؟؟
دلیل زیاد دارم ولی از خرید و فروشش میترسم
مثلا یک سرویس ea بخرم کلی بازی داره
با یک فیفا 17 یا بازی نسل قبل
خرید و فروش خوده کنسول چطوره ؟؟ رونق داره؟؟
معمولیاش نه رونق نداره میگم طرف به 700 هم راضی شده بعد معرفی و اومدن s رفته تو رکود سرویس ea بد نیست ولی مخصوص بازی های خودش معمولا بعضی هاش مجانی میکنه قدیمی ترها رو یکسری هم چند روز قبل اجازه میده ولی همون گلد به صرفه تره

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
معمولیاش نه رونق نداره میگم طرف به 700 هم راضی شده بعد معرفی و اومدن s رفته تو رکود سرویس ea بد نیست ولی مخصوص بازی های خودش معمولا بعضی هاش مجانی میکنه قدیمی ترها رو یکسری هم چند روز قبل اجازه میده ولی همون گلد به صرفه تره
ی
ممنون
پس بفروشم اونو بخرم؟؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان بعد این آپدیتها ساین شدن توی لایو برام مشکل شده باید چند بار ساین کنم با ارور تا آنلاین بشه بعدشم برای بازی آنلاین میرم اونجا هم با ارور مواجه میشم اگه میشه کمکم کنید ممنون
معلوم نیست چه غلطی دارن میکنن اینجوری که بوش میاد باز باید منتظر آپدیت جدید باشیم کلا لایو بهم ریختن الان کامیونیتی بهم ریخته ساینین شدن هم همینجور امشب که لایو کلی باگ داشت برایه منم همینه جالبه امشب خیلی خیلی اوضاع خراب بود

• Like
Reactions: amir_k2m

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
چیو بفروشی ps4 ؟ نمیتونی کنار ps4 بگیری
اره
با یک دسته و یک کمرا
رنگ مشکی ریجن دو 500 گیگ
ویچر 3-دونت استارو-چندتا بازی f2p
کارتون سالم همه چی سالم پلاس هم داره
قیمت چند خوبه؟
---
نه . ولی شاید سال بعد کنارش یک پرو خریدم

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
معلوم نیست چه غلطی دارن میکنن اینجوری که بوش میاد باز باید منتظر آپدیت جدید باشیم کلا لایو بهم ریختن الان کامیونیتی بهم ریخته ساینین شدن هم همینجور امشب که لایو کلی باگ داشت برایه منم همینه جالبه امشب خیلی خیلی اوضاع خراب بود
سلام خوبی
هردو کنسول رو داریِ؟؟؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام خوبی
هردو کنسول رو داریِ؟؟؟
سلام
دارم اما خب فقط با وان بازی میکنم،توصیه میکنم اگر از شیرینگ میخواید استفاده کنید وان انتخاب کنید اما اگر از دیسک میخواید استفاده کنید 4 !شیرینگ ارزونترین حالت خرید فروش برایه وانه بدون دردسرایه مثله ظرفیتایه 4 تو شیرینگ!اما خب چون 4 اینجا بیشتر قطعا دیسکش راحتر ارزونتر از وان گیر میاد چه فروش چه خریدش!

آخرین ویرایش:

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
سلام
دارم اما خب فقط با وان بازی میکنم،توصیه میکنم اگر از شیرینگ میخواید استفاده کنید وان انتخاب کنید اما اگر از دیسک میخواید استفاده کنید 4 !شیرینگ ارزونترین حالت خرید فروش برایه وانه بدون دردسرایه مثله ظرفیتایه 4 تو شیرینگ!اما خب چون 4 اینجا بیشتر قطعا دیسکش راحتر ارزونتر از وان گیر میاد چه فروش چه خریدش!
دمت گرم
به نظرت وان اس بخرم؟؟
مشتری نداری تو زاهدان برام؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دمت گرم
به نظرت وان اس بخرم؟؟
مشتری نداری تو زاهدان برام؟
اصلا و ابدا چرا پول الکی بدی وان دسته دو بگیر اصلا ضرر نمیکنی از 700 نحایت 850 میتونی گیر بیاری فقط نکتش اینه ریجن 1 نباشه تا تبدیل ترانس احتیاج نداشته باشی! بعد خستت کرد با همین قیمت ردش کن بره باز خواستی 4پرو بگیر!
حقیقتش زاهدان دوست رفیقی ندارم!الانم اونجا نیستم به نظرم تو pt یه تاپیک بساز دستگاه بزار برا فروش مطمءن باش با قیمت بهتریم میتونی بفروشی!

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
اصلا و ابدا چرا پول الکی بدی وان دسته دو بگیر اصلا ضرر نمیکنی از 700 نحایت 850 میتونی گیر بیاری فقط نکتش اینه ریجن 1 نباشه تا تبدیل ترانس احتیاج نداشته باشی! بعد خستت کرد با همین قیمت ردش کن بره باز خواستی 4پرو بگیر!
حقیقتش زاهدان دوست رفیقی ندارم!الانم اونجا نیستم به نظرم تو pt یه تاپیک بساز دستگاه بزار برا فروش مطمءن باش با قیمت بهتریم میتونی بفروشی!
جدا؟؟
اصن ارزش نداره وان اس؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر