همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
داداش وقتی کنسول بی صدا کار میکنه و خرابی نداره چرا اسلیم؟؟
دوست عزیز بخر حالشو ببر فقط ی نکته شاید از رابط کاربریش خوشت نیاد مثل نن!!
ببین اسلیم فوقش کوچیک تره
بعد فقط سونی هست که ممکنه یک مدل متفاوت معرفی کنه که اونم عمرا بازیاش فرق کنه

Snowfall

کاربر سایت
May 14, 2014
48
نام
SaLaR
بعد از مدت ها اولین بار میام فروم . قیافش چقدر عوض شده . مخصوصا صفحه پروفایل کاربرا :D .
جف رابینستن، مدیر بخش برنامه‌نویسی ایکس‌باکس هم گفته از دسامبر مشغول برنامه ریزی برای E3 بودن B-)

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
امروز ایملی از Xbox Live Guld دریافت کردم که نوشته قیمت از ۲۰ ماه دیگر گرانتر میشه ولی نمیدانم فقط برای کشوری که من زندگی میکنم گران میشود یا برای همه. قیمت به کرون سوئد از ۴۴۹ کرون به ۵۹۹ کرون افزایش میابد .
آیا برای شما هم نامه ای فرستاده شده؟

Therefore , the price of your Xbox Live Gold subscription package to increase. As of June 20, 2016 , the price of a 12 -month subscription to Xbox Live Gold will increase from SEK 449.00 to SEK 599.00 . If the subscription is automatically renewed before June 20, 2016 , you will pay the current price . If it occurs after 20 June 2016, to pay the new price next time the subscription is renewed automatically. Make sure there are no problems with the renewal and to gain access to the advanced multiplayer games , up to four free games a month and exclusive discounts of up to 50-75 % of the game : check your account and payment information is correct at Billing help - Microsoft account . If you want to pay for Xbox Live Gold in any other way , check the renewal date , or unsubscribe , visit .

فقط برای ۶ کشور افزایش پیدا میکنه علت بالا رفتن نرخ دلار

اسم ۶ کشور

The price of Xbox Live Gold will increase in six countries and includes Sweden،Australia, Hungary, Isarel, South Africa and Turkey, where prices increased in varying degrees. South Africa is the country where the price increased the most, from $ 3.25 a month to $ 10.33 a month.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Forza 6

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
واقعا مفید و مختصر فرمودن!!!

داش میشه ولی باید اینترنتت سرعت بالا داشته باشه
من از شرکت های اینترنتی هم پرسیدم اونا گفتن nat رو ما عوض نمیکنیم
فقط بعضی وقت ها مشکل از مودم هستش که باعث میشه nat باز نباشه که اینجا ربطی نداره

• Like
Reactions: Mohammad-

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
سلام
من دارم ps4 رو میفروشم که x1 بگیرم.
با اینترنت اسیاتک میشه انلاین زد یا نه؟
بعد کلا x1 چه مشکلاتی نسبت به ps4 داره. مثل همین انلاین بازی کردنش

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
سلام
مشکلات xbox one خیلی کمتر از psn هست سرعت سرورهاش خیلی خوبه میتونی به همون سرعتی که از کامپیوتر دانلود میکنی از xbox one هم دانلود کنی من که مشکل خاصی باهاش نداشتم

• Like
Reactions: arshia78

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
207
نام
Erfan
سلام
مشکلات تو آنلاین بازی کردن واسه بعضی بازی هاست اکثرا راحت میشه زد یکی دیگه از مشکلات نسبت به فور اینه که بازیاش کمیاب تره واسه تعویض یا فروش شاید دچار مشکل بشید .
ISP هم شاتل و پارس آنلاین معمولا بهتر هستند آسیاتک رو خبر ندارم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر