همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
من که مشکلم هنوز پا برجاست طبق صبحتی که با ساپرت مایکروسافت داشم گفت برو ابدیت osudt 1 , 2رو با هم در فلش بریز نصب کن شاید انجام بشه با توجه به من که ابدیت قبلی osdut1 رو گرفته بودم دوباره دارم همزمان 1-2 رو باهم دارم میگیرم ببینم درست میشه یا نه

5 گیگ ابدیت همزمان با نت ایران چه شود

نتیجه تا فردا اعلام میکنم

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
با سلام
در میان نا باوری و با ترس و لرز، امروز کد گلد 12 ماهه و گیفت ماکرو رو بدون قند شکن وارد کردم همچنین بازی هم خریدم ولی ارور نداد و راحت هم کدها ریدم شدن هم بازی رو گرفتم، مثل اینکه داره اتفاقاتی می افتهb-)

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
با سلام
در میان نا باوری و با ترس و لرز، امروز کد گلد 12 ماهه و گیفت ماکرو رو بدون قند شکن وارد کردم همچنین بازی هم خریدم ولی ارور نداد و راحت هم کدها ریدم شدن هم بازی رو گرفتم، مثل اینکه داره اتفاقاتی می افتهb-)

از اولش همینطور بوده
یک زمان هایی یک سری کد ها بدون هیتلر شکن Reedem می شن بدون مشکل، قاعده و قانون خاصی هم نداره
چیز جدیدی نیست

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
دوستان من تو سایت outlook همه چیشو پر میکنم وقتی میزنم اکانت ساخته بشه این ارور و میده مشکل چیه ؟
j7aymf0t55ovbuxcd16v.png

آخرین ویرایش:

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
این صدا دستیار صوتی رو چجور قطع کنم رو اعصاب هست

بعدا اگه من بازی رو به صورت افلاین بازی کنم میتونم ابدیت رو بگیرم تو چند روز بعدا بازی هم کنم به صورت افلاین

amiry1996

کاربر سایت
Jun 12, 2014
17
دوستان یه مشکل برخوردم که اکانتم x1 اسمشو عوض کردم و اواتارمو عوض کردم ولی روی برنامه گوشی اعمال نمیشه وقتیم که کنسول روشنه میکه کنسول وصل نیست در صورتی که وصل . یه سوالم داشتم من میخوام فیفا انلاین ببازی کنم با گلد میشه یا باید یا بباید اون کارت مخصوصه ea رو بگیرم . و این کد گلدو کجا باید بزنم ممنون میشم راهنمایم کنید..

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
دوستان یه مشکل برخوردم که اکانتم x1 اسمشو عوض کردم و اواتارمو عوض کردم ولی روی برنامه گوشی اعمال نمیشه وقتیم که کنسول روشنه میکه کنسول وصل نیست در صورتی که وصل . یه سوالم داشتم من میخوام فیفا انلاین ببازی کنم با گلد میشه یا باید یا بباید اون کارت مخصوصه ea رو بگیرم . و این کد گلدو کجا باید بزنم ممنون میشم راهنمایم کنید..

کارت گلد میخواد فقط، جیز دیگه ای لازم نیست، کارت گلد رو که خریدی برو تو قسمت گیم و یوز کد رو انتخاب کن و کد رو وارد کن
یا از اینجا برو https://account.xbox.com/en-US/PaymentAndBilling/RedeemCode و کد رو وارد کن

- - -ویرایش - - -

این صدا دستیار صوتی رو چجور قطع کنم رو اعصاب هست

بعدا اگه من بازی رو به صورت افلاین بازی کنم میتونم ابدیت رو بگیرم تو چند روز بعدا بازی هم کنم به صورت افلاین

سوال 1- چند ثانیه هوم رونگه دار، ترن آف که اومد اون گوشه پایین سمت راست نوشنه، درواقه باید دکمه منو رو بزنی بعدش
سوال 2- باید آپدیت به صورت کامل دریافت بشه تا بتونی بازی کنی

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
کنسول منم رسید :bighug: halo 5 bundle (طرح دار)
همه چی خیلی خوبه فعلا halo 5 رو دارم یه 50 دلار هم خریدم tomb raider بگیرم
سرعت اینترنتش فوقالعاده خوبه سر ps4 خیلی زجر کشیدم با اون سیگنال ضعیفش)xالبته مصرف xbox live هم خیلی زیاده حدود نیم ساعت تو store بودم 100 مگ حجم مصرف کرد توی ps4 میخواستم یه فایل 30 مگی بگیرم حداقل باید 5-6 دقیقه صبر میکردم اما برای دانلود bluray player (مگ 30 ) زیر 1 دقیقه دان شد اونم این ساعت که سرعت اینترنتم افت میکنه دیگه توی شب موقغ دانلود رایگان دیگه چه شود (سرعتم اونموقع بهتره)
فقط چند تا سوال دارم
1-چجوری میشه screenshot یا videoclip گرفت؟
2-چه جوری میشه avatar ساخت ؟ (همون ادم هایی که تو 360 میشد ساخت)
3-دیتای هیلو رو یکیدیگه برام ریخته حدود 60 گیگه اما نمیدونم اپدیت هیلو رو ریخته یا نه راهی هست که بفهمم حجم اپدیتی که باید دانلود کنم چقدره ؟
4-الان 50 دلار دارم forza horizon 2 رو بگیرم یا tomb raider ؟ الان tomb raider تخفیف خورده از 60 شده 45 دلار ولی horizen تخفیف نخورده و 50 دلاره با این حالتا ها کدومو بگیرم؟
یه چی دیگه هم بگم این اولین xbox که دارم:d

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
کنسول منم رسید :bighug: halo 5 bundle (طرح دار)
همه چی خیلی خوبه فعلا halo 5 رو دارم یه 50 دلار هم خریدم tomb raider بگیرم
سرعت اینترنتش فوقالعاده خوبه سر ps4 خیلی زجر کشیدم با اون سیگنال ضعیفش)xالبته مصرف xbox live هم خیلی زیاده حدود نیم ساعت تو store بودم 100 مگ حجم مصرف کرد توی ps4 میخواستم یه فایل 30 مگی بگیرم حداقل باید 5-6 دقیقه صبر میکردم اما برای دانلود bluray player (مگ 30 ) زیر 1 دقیقه دان شد اونم این ساعت که سرعت اینترنتم افت میکنه دیگه توی شب موقغ دانلود رایگان دیگه چه شود (سرعتم اونموقع بهتره)
فقط چند تا سوال دارم
1-چجوری میشه screenshot یا videoclip گرفت؟
2-چه جوری میشه avatar ساخت ؟ (همون ادم هایی که تو 360 میشد ساخت)
3-دیتای هیلو رو یکیدیگه برام ریخته حدود 60 گیگه اما نمیدونم اپدیت هیلو رو ریخته یا نه راهی هست که بفهمم حجم اپدیتی که باید دانلود کنم چقدره ؟
4-الان 50 دلار دارم forza horizon 2 رو بگیرم یا tomb raider ؟ الان tomb raider تخفیف خورده از 60 شده 45 دلار ولی horizen تخفیف نخورده و 50 دلاره با این حالتا ها کدومو بگیرم؟
یه چی دیگه هم بگم این اولین xbox که دارم:d

داداش مباركه
هر بازي رو كه نياز به آپديت داشته باشه اگه به نت وصل باشي بخواي اجرا كني ميگه كه آپديت نياز داره و حجم آپديت رو ميزنه ميتوني كنسل كني.
تو بازيا ميتوني اسكرينشات و ويديو ركورد كني اونم دكمه هوم رو دوبار بزن با Y اسكرين ميگيره با X ركورد ميكنه ٢٥-٣٠ ثانيه قبلش رو.
آواتار هم:
settings: personalization=>my profile=> tab e info:customize profile

خيلي سليقه اي هست. اون يه ريسينگه جهان بازه نيمه آركيدهست كه ساعتها مشغولي من يك سال و خورده اي هست دارمش هنوز مراحلش تموم نشده، تامب هم يكي از بهتريناي مايكرو بوده تا الان به نظرم من يه كله بازيش كردم تا تموم شه از بس عالي بود. بنظرم با توجه به تخفيفي كه خورده تامب رو بگير هورايزن دست دوش رو حتي ميتوني با١١٠-١٢٠ يا حتي كمتر ديسكي بگيري چون قديميه.
موفق باشي

Sent from my iPhone using Tapatalk

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
داداش مباركه
هر بازي رو كه نياز به آپديت داشته باشه اگه به نت وصل باشي بخواي اجرا كني ميگه كه آپديت نياز داره و حجم آپديت رو ميزنه ميتوني كنسل كني.
تو بازيا ميتوني اسكرينشات و ويديو ركورد كني اونم دكمه هوم رو دوبار بزن با Y اسكرين ميگيره با X ركورد ميكنه ٢٥-٣٠ ثانيه قبلش رو.
آواتار هم:
settings: personalization=>my profile=> tab e info:customize profile

خيلي سليقه اي هست. اون يه ريسينگه جهان بازه نيمه آركيدهست كه ساعتها مشغولي من يك سال و خورده اي هست دارمش هنوز مراحلش تموم نشده، تامب هم يكي از بهتريناي مايكرو بوده تا الان به نظرم من يه كله بازيش كردم تا تموم شه از بس عالي بود. بنظرم با توجه به تخفيفي كه خورده تامب رو بگير هورايزن دست دوش رو حتي ميتوني با١١٠-١٢٠ يا حتي كمتر ديسكي بگيري چون قديميه.
موفق باشي

Sent from my iPhone using Tapatalk
مرسى از كمكت:x
يعنى الان من هيلو رو دارم با اينترنت واردش بشم مثلا ميزنه ٤ گيگ اپديت بعد اگه من نخوام اپديت كنم ميتونى كنسلش كنم ؟ بعدش بهم اجازه ى بازى ميده يا ميگه كه حتما بايد اپديت شه؟
منم چون ديدم ١٥ دلار تخفيف خورده گفتم اونو بگيرم كه ديگه با راهنمايى شما تكميل شد
اگه باترن تو دسته نباشه و من با كابل به xbox وصل كنم مشكلى نداره ؟ يعنى دسترو خراب نميكنه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر