همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
سلام
مولتی هیلو پنج پلیر پیدا میکنه؟
پورتاش بسته نیست؟
بله پیدا میکنه و مشکلی نداره.بعصی مواقع فقط اتفاقات شانسکی میوفته که دلیلی هم نداره مثلا وسط بازی کیک ات میکنه ولی برا من کم پیش اومده.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
FK.IT

05242155663457834463.png

GeoW3 / Backward Compatibility

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
Donger

یعنی ایکس باکس وان هک شد؟ میشه بازی هارو دانلود کرد و ریخت روش؟

خیر
این روش برای دانلود بازی های اصل با PC و انتقال اون ها از طریق PC به کنسول هست
شما کماکان باید بازی رو به صورت اصل روی اکانتتون خریده باشید تا بتونید انتقالش بدید و اجراش کنید

http://forum.bazicenter.com/thread98740/

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
دوستای عزیز بهترین مودم موجود تو بازار برای کاربر خانگی برای استفاده از Live و PSN و دانلود زیاد و کمترین میزان قطع و وصلی چه مارکیه به نظرتون؟
هیچ امکانات جانبی ای هم مد نظرم نیست و اصلا هم مهم نیست
میخام از دردسر Port forwarding و هزارتا کوفت و زهرمار دیگه که برای وصل شدن به Live و PSN هست راحت شم

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
سلام دوستان
من ازتون يه جورايى مشاوره ميخوام
من ps4 دارم و الان مدتيه كه xbox نظرمو جلب كرده ميخواستم بپرسم ارزش داره من هردوشون رو داشته باشم ؟
از نظر مالى هم مشكلى ندارم و بازياشو راحت ميتونم تهيه كنم
در مورد ريجن ها توضيح ميدين ؟ شبيه ps4 ؟
بعد نميشه از xbox live خريد كرد چون port مال شاتل بستست درسته ؟ راهى هست كه ترجيحا بدون v--p--n خريد كرد ؟
در كل ايا ارزش داره من هر دو رو داشته باشم و هردوشون سرگرمم ميكنن ؟ من تا حالا xbox نداشتم و كلا ps داشتم

call of iran

کاربر سایت
Feb 26, 2014
5
سلام به همگی

- - -ویرایش - - -

میخواستم تجربه ام در مورد بازی دیویژن نسخه آلفا بگم
واقعا یه شوتر نقش آفرینی خفن هستش گرافیک و گیم پلی حرف اول میزنه مخصوصا نور پردازی آفتاب لابلای ساختمانهای بزرگ شهر،محیط های متنوع (مترو....پشت بام.....داخل ساختمان خیابان ها.....بیمارستان....فروشگاه و غیره......آپگرید شخصیت و اسلحه عالی .....سیستم کاورگیری یکی از بهترینها در بازی های شوتر ......مراحل چالشی به صورت زمان محدود............جزئیات گرافیک شهر واقعا تا حالا تو هیچ بازی ندیده بودم.......سرور عالی

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
سلام دوستان
من ازتون يه جورايى مشاوره ميخوام
من ps4 دارم و الان مدتيه كه xbox نظرمو جلب كرده ميخواستم بپرسم ارزش داره من هردوشون رو داشته باشم ؟
از نظر مالى هم مشكلى ندارم و بازياشو راحت ميتونم تهيه كنم
در مورد ريجن ها توضيح ميدين ؟ شبيه ps4 ؟
بعد نميشه از xbox live خريد كرد چون port مال شاتل بستست درسته ؟ راهى هست كه ترجيحا بدون v--p--n خريد كرد ؟
در كل ايا ارزش داره من هر دو رو داشته باشم و هردوشون سرگرمم ميكنن ؟ من تا حالا xbox نداشتم و كلا ps داشتم
بله اگه مشکل مالی ندارید صدرصد توصیه میشه.خداروشکر اکس باکس داستان ریجن میجن نداره،میتونید از طریق سایت اکس باکس با هیلتر شکن خرید کنید

sent with LG G4

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان یک سوال دارم من تازه دستگاه دستم رسیده،لطفا راهنماییم کنید،
اولین سوالی که برام پیشامده من بازی فورزا هوریزن گرفتم دستگاه افلاین بود راحت بازی ریخت و اجرا کرد،تو حالت آفلاین بهم اچیومنت نمیداد وقتی آنلاین شدم همه آچیومنتارو داد خواستم تو حالت آنلاین بازی کنم اما نمیزاشت میگه باید آپدیت 4،8گیگی رو دانلود کنی کنسلم میکردم از بازی میپرید بیرون!نمیشه دستگاه آنلاین باشه آپدیتم انجام ندی اما وارد بازی بشی؟!راهی وجود داره؟

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,885
نام
حسين
دوستان یک سوال دارم من تازه دستگاه دستم رسیده،لطفا راهنماییم کنید،
اولین سوالی که برام پیشامده من بازی فورزا هوریزن گرفتم دستگاه افلاین بود راحت بازی ریخت و اجرا کرد،تو حالت آفلاین بهم اچیومنت نمیداد وقتی آنلاین شدم همه آچیومنتارو داد خواستم تو حالت آنلاین بازی کنم اما نمیزاشت میگه باید آپدیت 4،8گیگی رو دانلود کنی کنسلم میکردم از بازی میپرید بیرون!نمیشه دستگاه آنلاین باشه آپدیتم انجام ندی اما وارد بازی بشی؟!راهی وجود داره؟
خیر،برای بازی کردن بدون دانلود اخرین اپدیت، حتما باید افلاین باشید.

Sent from my HTC One using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر