همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
ببخشید که این سوال رو اینجا میپرسم من به هیچ عنوان ننمیتونم رو وان فیفا 16 رو انلاین بازی کنم یعنی تو سرچ برای حریف میمونه و بعد ده دقیقه می گه که حریفی پیدا نشد در حالی که تو 360 تو کمتر از سی ثانیه جوین میشه و بازی میکنم این طبیعیه؟!کاری میشه کرد برای حل این مشکل نت نایپ جفت کنسولام هم اوپن هستن

راهي نيست
يا آي اس پي تو عوض كن يا فيفا رو بذار كنار
دومي بهتره

Sent from my iPhone using Tapatalk

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
سلام. سایتی میشناسین که لینک بازیای xbox رو واسه دانلود گذاشته باشه و بشه از اونجا بازیا رو گرفت؟ سرعتم از استور زیاد خوب نیست...

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
سلام. سایتی میشناسین که لینک بازیای xbox رو واسه دانلود گذاشته باشه و بشه از اونجا بازیا رو گرفت؟ سرعتم از استور زیاد خوب نیست...

همچین چیزی امکان پذیر نیست دوست عزیز....حتما باید از خود Store دانلود کنید روی کنسولتون...

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
همچین چیزی امکان پذیر نیست دوست عزیز....حتما باید از خود Store دانلود کنید روی کنسولتون...

خوب اینایی که دیتای بازی رو میفروشن قبلا دانلود کردن خودشون که میانو میدن به بقیه. یادمه top2download و یکی دو تا سایت دیگه adwanced warfare رو گذاشته بودن واسه دانلود...

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
خوب اینایی که دیتای بازی رو میفروشن قبلا دانلود کردن خودشون که میانو میدن به بقیه. یادمه top2download و یکی دو تا سایت دیگه adwanced warfare رو گذاشته بودن واسه دانلود...
مشکل اینجاست که شما نمی تونی فایلی که از این سایت ها دانلود کردی رو به کنسول انتقال بدی.

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey

اون کسانی که دیتا میفروشند از خود کنسول دانلود کردند دیتا رو...از طریق هارد میشه بازی هارو از کنسول به کنسول انتقال داد...ولی امکان دانلود از طریق سایت و... نیست

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
تا حالا يك دست هم كسي رو پيدا نكردم آنلاين بزنم وقتي اسياتك داشتم. پارس آنلاين گرفتم جهت تست يكيتر سرچ زدم با دوخط لتنسي يه دست زدم اومدم بيرون
ولي لگ نداشت

Sent from my iPhone using Tapatalk
اگر ف.ی.ل.ترشکن شیر کنین قابل بازی هست (دستکم برای من که اینطور بوده). من زیاد کامبت رو آنلاین بازی کردم و حتی Halo MCC هم از این راه برام قابل بازی شد :)

imanps3

کاربر سایت
May 3, 2013
180
نام
ایمان
سلام بچه ها
من تازه وان گرفتم
میخواستم بدونم اگه یه بازی که قبلا واسه گلد فری شده رو تو کنسولداشته باشیم
ولی قبلا با یه اکانت دیگه دان شده
الان من اشتراک گلد بخرم واسه اکانت خودم
اون بازی های قدیمی که با یه اکامت دیگه قبلا دان شدن هم قابل اجرا میشن؟
وقتی تو قسمت storage میرم یه سری بازی هست زده ready to installاونا جریانشون چیه
چرا خیلی کند نصب میشن
فایلشون تو کنسول هست یا داره دانلودشون میکنه

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر