همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

BlackGhOsT

کاربر سایت
May 6, 2014
47
نام
مسعود
دوستان سلام
یه سوال داشتم اینه که من یه بازی دیجیتال گرفتم و نمیخوام دانلود کنم اگه از دوستم سی دی بازی رو بگیرم نصب کنم میتونم بازی کنم

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
دوستان سلام
یه سوال داشتم اینه که من یه بازی دیجیتال گرفتم و نمیخوام دانلود کنم اگه از دوستم سی دی بازی رو بگیرم نصب کنم میتونم بازی کنم

سلام بله مشکلی نیست

- - -ویرایش - - -

دوستان سلام

سلام بله مشکلی نیست

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
من هارد PCم پر شده این هارد وان هم خالی هست گفتم میشه یک سری اطلاعاتم رو بریزم رو هارد وان اونجا بمونه؟

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
حجم آپدیت forza6 تقریبا ۷۰۰ مگ هست! من که تقریبا ۳ گیگ حجم داشتم زدم آپیدت بشه ولی الان که دیدم ۷۵۰ مگ حجمم مونده! یعنی ۷۰۰ مگ آپدیت شده ولی بیش از ۲ گیگ از حجمم رفته! قضیه چیه؟!

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
سلام دوستان. مثل اینکه قابلیت پیش خرید دیجیتالی بازی تومب رایدر تو سایت ایکس باکس لایو فعال شده. یه سئوالی داشتم از خدمتتون. من عاشق بازی تومب رایدر هستم و همه نسخه هاش رو از همون اول بازی کردم. از زمانی که ایکس باکس وان گرفتم خوب مجبور شدم بازی اوریجینال بگیرم. حالا منو بی زحمت راهنمایی کنید که با توجه به اینکه نسخه قبلی بازی رو فیزیکی گرفتم این نسخه رو هم فیزیکی بگیرم یا اینکه خرید دیجیتالی بکنم. تنها نگرانیم نسبت به خرید دیجیتالی بازی اینکه اگه هارد کنسول یا هارد اکسترنالی که به کنسول وصل کردم بسوزه یا مشکل پیدا کنه بازی رو از دست میدم. البته لازمه بگم که تا الان 7 تا بازی رو دیجیتالی گرفتم و 8 تا بازی رو فیزیکی. ولی از دست دادن بازی های دیجیتالی که گرفتم خیلی ناراحتم نمی کنه ولی فکر کنم با از دست دادن نسخه دیجیتالی تومب رایدر حتما تب کنم.

ssooorooosh

کاربر سایت
Jul 11, 2015
21
سلام دوستان. مثل اینکه قابلیت پیش خرید دیجیتالی بازی تومب رایدر تو سایت ایکس باکس لایو فعال شده. یه سئوالی داشتم از خدمتتون. من عاشق بازی تومب رایدر هستم و همه نسخه هاش رو از همون اول بازی کردم. از زمانی که ایکس باکس وان گرفتم خوب مجبور شدم بازی اوریجینال بگیرم. حالا منو بی زحمت راهنمایی کنید که با توجه به اینکه نسخه قبلی بازی رو فیزیکی گرفتم این نسخه رو هم فیزیکی بگیرم یا اینکه خرید دیجیتالی بکنم. تنها نگرانیم نسبت به خرید دیجیتالی بازی اینکه اگه هارد کنسول یا هارد اکسترنالی که به کنسول وصل کردم بسوزه یا مشکل پیدا کنه بازی رو از دست میدم. البته لازمه بگم که تا الان 7 تا بازی رو دیجیتالی گرفتم و 8 تا بازی رو فیزیکی. ولی از دست دادن بازی های دیجیتالی که گرفتم خیلی ناراحتم نمی کنه ولی فکر کنم با از دست دادن نسخه دیجیتالی تومب رایدر حتما تب کنم.

نه وقتی بازیو میخری دیگه اون اکانتت بازیو خریده حالا هر اتفاقی که واسه دیتاش بیوفته بازم میتونی دانلودش کنی بازی کنی

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
نه وقتی بازیو میخری دیگه اون اکانتت بازیو خریده حالا هر اتفاقی که واسه دیتاش بیوفته بازم میتونی دانلودش کنی بازی کنی

ممنون. به نظرت کدوم نسخه دیجیتالی ارزش خرید دار. نسخه عادی یا دلوکس؟

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
من بعد از اپدیت اخری که انجام دادم نمیتونم به لایو وصل بشم
پروفایلم رو Sign میکنه ولی نه لیست فرندها رو میتونم ببینم نه اچیومنت ها
باید از چیز پی ان استفاده کنم ؟ :d یه error هم میده 0x87dd01a :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
من بعد از اپدیت اخری که انجام دادم نمیتونم به لایو وصل بشم
پروفایلم رو Sign میکنه ولی نه لیست فرندها رو میتونم ببینم نه اچیومنت ها
باید از چیز پی ان استفاده کنم ؟ :d یه error هم میده 0x87dd01a :d
اینجا رو بخون احتمالا به جواب میرسی :D
Xbox.com Forums

اگه درست نشد از طریق چت مایکروسافت اقدام کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر