همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سلام دوستان دوتا سوال دارم که لطفا هر کس واقعا از جواب مطمئنه بگه و الکی منو نگران نکنه
1-وان در حالت خاموش هم آداپتورش یه نویز خیلی خفیفی تولید میکنه؟ و همینطور خود دستگاه؟ البته من رو حالت instant on گذاشتم
2- من دوتا وان تا حالا داشتم جفتشونم وقتی آنالوگ های دسته رو میدم بالا و ول میکنم به طور کامل آنالوگ برنمیگرده سر جاش یه تکون کوچیکی با دست باید بدم بهش تا برگرده و یه صدای خیلی کوچیک تق هم میده موقع برگشتن که هر دو از اول همینطور بودن
ممنون میشم جواب بدین

1- بستگی داره منظورتون از نویز خفیف چی باشه اما دستگاه در حالت Instant On کلا تولید صدا اش به حداقل می رسه و تقریبا صدایی نداره، بلند ترین صدا توی این حالت فکر می کنم صدای هارد دستگاه باشه!!!
2- همچین موردی در دسته های One به صورت عمده گزارش نشده اما چند مورد مشابه در فروم Xbox و Youtube وجود داره که البته دقیقا به این صورت نیستن

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
1- بستگی داره منظورتون از نویز خفیف چی باشه اما دستگاه در حالت Instant On کلا تولید صدا اش به حداقل می رسه و تقریبا صدایی نداره، بلند ترین صدا توی این حالت فکر می کنم صدای هارد دستگاه باشه!!!
2- همچین موردی در دسته های One به صورت عمده گزارش نشده اما چند مورد مشابه در فروم Xbox و Youtube وجود داره که البته دقیقا به این صورت نیستن
صدای هارد دستگاه همون صدایی که شبیه جلز ولز یا خر خر هست رو میگی؟
بعد یعنی برا شما وقتی کنسول رو میزاری رو instant on از پاور بریک حتی ذره ای صدا در نمیاد؟:|

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
صدای هارد دستگاه همون صدایی که شبیه جلز ولز یا خر خر هست رو میگی؟
بعد یعنی برا شما وقتی کنسول رو میزاری رو instant on از پاور بریک حتی ذره ای صدا در نمیاد؟:|

والا تعریف هر کسی از صدا ها به خصوص توی این موارد فرق داره اما یک همچین صدایی هست
در میاد اما نه اونقدری که قابل توجه باشه، به عبارتی شما باید متمرکز بشید روی صدا اش، صدا اش در حدی نیست که توجه شما رو به خودش جلب کنه

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان من میخواستم ایکس باکس وان بخرم اما دو تا موضوع ذهنمو درگیر کرده :

1- اینکه بازیهای وان زیاد در دسترس نیست و دست دوم هاش خیلی کم پیدا میشه

2 - اینکه میگن حجم آپدیت بازی ها و آپدیت های کنسول زیاده و برای من که اینترنت 512 مخابرات دارم نا ممکن به نظر میاد

میشه یه راهنمایی کلی کنید چکار کنم ؟

mehdi49584

کاربر سایت
Sep 9, 2012
48
دوستان یه راهنمایی اینکه "کسی" یا "جایی" هست دیتای بازیهای روز رو بفروشه با قیمت منصفانه که هارد بدی بهش دیتا رو برات بریزه که اینقدر واسه دانلود دیتا اذیت نشیم؟؟؟؟؟ الانم دیتای بازیهای فیفا16 و فورزا6 و پِس6 دنبالشم؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دوستان من میخواستم ایکس باکس وان بخرم اما دو تا موضوع ذهنمو درگیر کرده :

1- اینکه بازیهای وان زیاد در دسترس نیست و دست دوم هاش خیلی کم پیدا میشه

2 - اینکه میگن حجم آپدیت بازی ها و آپدیت های کنسول زیاده و برای من که اینترنت 512 مخابرات دارم نا ممکن به نظر میاد

میشه یه راهنمایی کلی کنید چکار کنم ؟

بارها این سوال تو فروم مطرح شده و باید بگم درسته مثل ps4 بازی خیلی خیلی راحت پیدا نمیشه ولی برای one هم مشکلی نیست مسلما به راحتی ps4 هم نیست. البته من خودم کنسولم رو با دوستم home کردم و هر بازی صد تومن بیشتر برام نمی افته. خیلی از بچه ها تو همین فروم one دارن و میتونی ازشون بپرسی
سوال دوم هم اصلا اینطوری نیست حجم اپدیت ها با ps4 برابر هست و فرقی نداره شاید در حده چند مگ. اپدیت های کنسول هم نهایتا ماهی یک گیگ دست پر حساب کنید. خیلی اوقات اپدیت های کنسول چند صد مگ بیشتر نیست.

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
دوستان من تاحالا کلن یکبار تونستم با وان به نت وصل بشم همیشه میزنه service info is unavailable ولی وقتی test connection رو میزنم همیشه میگه it's all good ولی وصل نمیشه test multiplayer رو هم که میزنم یا ارور DNS میده یا میگه کلن به نت وصل نیستی یا ارور packetloss یا همچین چیزی میده کسی میدونه مشکل چیه؟

ehsan af

کاربر سایت
Aug 23, 2011
34
سلام دوستان
بچه ها من تغریبا 90% موارد مشکل sign in دارم حتی بعضی موارد offline هم sigin in نمی شه
تورو خدا یه کمکی کنید. با ریست کردن هم مشکلی حل نمی شه

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
دوستان من تاحالا کلن یکبار تونستم با وان به نت وصل بشم همیشه میزنه service info is unavailable ولی وقتی test connection رو میزنم همیشه میگه it's all good ولی وصل نمیشه test multiplayer رو هم که میزنم یا ارور DNS میده یا میگه کلن به نت وصل نیستی یا ارور packetloss یا همچین چیزی میده کسی میدونه مشکل چیه؟

مشکل از نت هست ، نت کشور کلا

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
سلام دوستان
بچه ها من تغریبا 90% موارد مشکل sign in دارم حتی بعضی موارد offline هم sigin in نمی شه
تورو خدا یه کمکی کنید. با ریست کردن هم مشکلی حل نمی شه
شما هم تازگیا این مشکل رو داری؟
من دیشب وان خریدم از اون موقع تاحالا اینطوریه. وضعیت وصل شدنم به وان فوق العاده داغونه با PS و کامپیوتر هیچ مشکلی نداره ولی با وان اینطوریه ...

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
دوستان من هنوز برای خرید بازی نمیدونم چی بگیرم میخوام ببینم شما بیشتر چه بازی بازی میکنید ؟ انلاین

آنلاین هم تایتان فالو پیشنهاد میکنم هم دستینیو

- - -ویرایش - - -

شما هم تازگیا این مشکل رو داری؟
من دیشب وان خریدم از اون موقع تاحالا اینطوریه. وضعیت وصل شدنم به وان فوق العاده داغونه با PS و کامپیوتر هیچ مشکلی نداره ولی با وان اینطوریه ...

چون که پورت ها x1 تا جایی که من اطلاع دارم توسط isp ها بسته شده

nashna150

عضو جدید
Oct 17, 2014
18
سلام خدمت همگی. فردا میخام x1 بگیرم. شنیدم سری جدید آپدیت اولیه نزدیکه 400 مگ میخاد. درسته؟؟ قبل خرید چیز خاصی لازمه بدونم؟؟؟؟ مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر