همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام به دوستان
من قصد دارم یک کنسول دیگه بخرم
از طرفی اگر بخوام کنسول پی اس فور بخرم و بخوام با برادرم انلاین بازی کنیم باید هزینه دو تا بازی رو هم بدیم که هزینش بالا میره
از طرفی در سایتهای مختلف دیدم که قیمت بازیهای کنسول ایکس باکس وان خیلی کمتر از سونی هست و در برخی موارد حتی زیر 50 هم هست
البته قیمت دقیق بازیهای ایکس باکس وان رو نمیدونم
از دوستانی که با این کنسول ایکس باکس وان اشنایی دارن و قیمت بازیهاش رو میدونن یه راهنمایی کنن که خرید کنسول سونی منطقی تر هست یا ایکس باکس وان؟
با تشکر

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
با سلام به دوستان
من قصد دارم یک کنسول دیگه بخرم
از طرفی اگر بخوام کنسول پی اس فور بخرم و بخوام با برادرم انلاین بازی کنیم باید هزینه دو تا بازی رو هم بدیم که هزینش بالا میره
از طرفی در سایتهای مختلف دیدم که قیمت بازیهای کنسول ایکس باکس وان خیلی کمتر از سونی هست و در برخی موارد حتی زیر 50 هم هست
البته قیمت دقیق بازیهای ایکس باکس وان رو نمیدونم
از دوستانی که با این کنسول ایکس باکس وان اشنایی دارن و قیمت بازیهاش رو میدونن یه راهنمایی کنن که خرید کنسول سونی منطقی تر هست یا ایکس باکس وان؟
با تشکر
رفیق دو بار گفتی از طرفی باعث میشه متنت دچار اشکال شه
بازی های ایکس باکس وان هم گرونتر از پلی استیشن هست نه ارزونتر...کجا ارزونتر از Ps4هست بگو ما هم بریم بخریم!؟
تمام سایتای گیم رو ببین بازی هایPs4حتی تخفیف هم میخوره ولی وان اصلا تکون نمیخوره البته بدون تخفیف هم همیشه 10یا20تومان گرانتر از بازی هایPs4هست
شما اگه Ps4داری XONEنخر مگر اینکه بخوای بری آنلاین بازی کنی چون سرورهای قویتری نسبت به Ps4داره
در کلPs4منطقی تر هست

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
دوستان لطفا کمک من هر کاری میکنم به لایو وصل نمیشه
البته یه دو سه ماهی از صحنه باز دور بودم چه کنم ؟

اینجا رو بخون احتمالا به جواب میرسی :biggrin1:
Xbox.com Forums

اگه درست نشد از طریق چت مایکروسافت اقدام کن.

کار نمیکنه اموزشی هم ننوشته ؟!!!

یه سوال دیگه من یه جیمیل دادم داخل کنسول یادم نیست کدوم جیمیلم اچیومنتامم داخل اونه از کجای کنسول برم ببینم کدوم جیمیلو دادم ؟

آخرین ویرایش:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دوستان لطفا کمک من هر کاری میکنم به لایو وصل نمیشه
البته یه دو سه ماهی از صحنه باز دور بودم چه کنم ؟

کار نمیکنه اموزشی هم ننوشته ؟!!!

کاری که من انجام دادم مودم wifi رو خاموش روشن کردم بعد xbox رو روشن کردم .بعد 15 ثانیه power رو نگه داشتم تا زمانی که xbox خاموش شد و 15 ثانیه بعد از خاموشی هم power رو نگه داشتم
بعد xbox رو روشن کردم دیدم درست شده:d

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
اخه من چند ماهی نبودم اول باید اپدیت کنم
چجوری افلاین اپدیتش کنم اخرین اپدیت کجاست تایپیکی داره ؟
بعد من چجوری بفهمم چه جیمیلی داخل دستگاه زدم یادم نیست از کجا ببینم ؟

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
رفیق دو بار گفتی از طرفی باعث میشه متنت دچار اشکال شه
بازی های ایکس باکس وان هم گرونتر از پلی استیشن هست نه ارزونتر...کجا ارزونتر از Ps4هست بگو ما هم بریم بخریم!؟
متن که مهم نیست
نیت کار مهمه
بکذریم
والا در سایتی دیدم که قیمت برخی بازیهای ایکس باکس وان 60 تا 70 بود مثلا فورزا 6 رو من در سایتی 70 دیدم
حالا نمیدونم ایکس باکس وان هم بحث بازی دیجیتال داره یا خیر؟
ضمن اینکه از کسی شنیدم که قیمت برخی بازیهاش 20 تومنه که هنوز شک دارم طرف منظورش ایکس باکس وان بوده یا 360؟
به هر حال بحث من فقط قیمت بازیهاش بود که اگر مناسب تر از پی اس فور باشه ایکس باکس هم بخرم
البته یه خوبی که کنسول سونی داره اینه که میشه بازیهای دسته دومش رو زیر 100 هم تهیه کرد و بعدش فروخت و ضرر کمتری داشت
در کل سوال من در مورد قیمت بازیهای کنسول هست و اگر میشه یا سایتی رو معرفی کنی تا در مورد بازیهاش یه اطلاعاتی کسب کنم
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر