همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

ghost farmer98

کاربر سایت
Mar 5, 2015
19
نام
Hamid
سلام من ٦ ماهه اصن نميتونم وصل شم به لايو فيفا و ابديت كنم تركيبو چه برسه به سيزن چرا واقعا:(

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
در مورد بازي آنلاين اونم فيفا فك كنم فقط شما نيستي كه اين مشكل رو داري همه فك كنم همين مشكل رو دارند. انگار اصن اين بازي بخش انلاين نداره خخخ

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
در مورد بازي آنلاين اونم فيفا فك كنم فقط شما نيستي كه اين مشكل رو داري همه فك كنم همين مشكل رو دارند. انگار اصن اين بازي بخش انلاين نداره خخخ

اما من با ٤ مثل هلو ميرم انلاين

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
آقا خواهش میکنم یکی کمک کنه.
من Xbox One رو تازه خریدم و دستگاه رو که وصل میکنم Update اولیه میخواد. به صورت معمول که آپدیت میکنم هر سری سر یک درصدی Error میده و دانلود نمیشه. به صورت آفلاین هم که میخوام انجام بدم نمیشه. دکمه ها رو درست میزنم ولی آپدیت نصب نمیشه. ولی Reset Factory که شبیه به همین آپدیت ها هست رو از طریق فلش تونستم نصب کنم و یکبار جهت طمینان Reset Factory کردم. بعد این OS من یه چیز عجیبی هست و اصلا تو لیست OSUDT ها وجود نداره. میدونید کدوم رو باید بگیرم؟

بسیار ممنون میشم اگر دوستان کمک کنند. الان سه روز هست که هیچکاری باهاش نمیتونم بکنم.

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
سلام من ٦ ماهه اصن نميتونم وصل شم به لايو فيفا و ابديت كنم تركيبو چه برسه به سيزن چرا واقعا:(

دوست عزیز من یسری حرکت هایی بهت میگم بزن شاید جواب گرفتی...فقط شاید یذره پیچیده باشه و از اونجایی که منم زیاد تو صحبت کردن خوب نیستم شاید یذره مشکل داشته باشی :d

اول برو تنظیمات کنسول قسمت network /advance/dns setting/manual بعدش اولین dns رو 8.8.8.8 , و دومی رو 4.2.2.4 بذار...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه روش دیگه هم هست برای اینکه nat type اپن کنی...برو تنظیمات مودم (192.168.1.1) 2 تا قسمت رو admin بنویس (اگه پسورد و یوزر خواست) بعد دقیقا چون مدل مودمت رو نمیدونم نمیتونم دقیق بهت بگم...توی قسمت advance دنبال dmz بگرد ...قسمتی که enable یا چیزی داشته باشه و قسمتی برای نوشتن ip...اونجا اون رو enable کن و ip رو 192.168.1.52 بذار...بعد توی کنسول هم ip رو به همین تبدیل کن...بعدش هم مودم هم کنسول ریست بده...اینجوری nat type هم اپن میشه(اگر هم nat type اپن هست بازم پیشنهاد میکنم اینکارو کنی چون مال من هم اپن میزد ولی با اینکار وضعیتم بهتر شد...شرمنده اگه پیچیده شد :/

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
دوست عزیز من یسری حرکت هایی بهت میگم بزن شاید جواب گرفتی...فقط شاید یذره پیچیده باشه و از اونجایی که منم زیاد تو صحبت کردن خوب نیستم شاید یذره مشکل داشته باشی :d

اول برو تنظیمات کنسول قسمت network /advance/dns setting/manual بعدش اولین dns رو 8.8.8.8 , و دومی رو 4.2.2.4 بذار...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه روش دیگه هم هست برای اینکه nat type اپن کنی...برو تنظیمات مودم (192.168.1.1) 2 تا قسمت رو admin بنویس (اگه پسورد و یوزر خواست) بعد دقیقا چون مدل مودمت رو نمیدونم نمیتونم دقیق بهت بگم...توی قسمت advance دنبال dmz بگرد ...قسمتی که enable یا چیزی داشته باشه و قسمتی برای نوشتن ip...اونجا اون رو enable کن و ip رو 192.168.1.52 بذار...بعد توی کنسول هم ip رو به همین تبدیل کن...بعدش هم مودم هم کنسول ریست بده...اینجوری nat type هم اپن میشه(اگر هم nat type اپن هست بازم پیشنهاد میکنم اینکارو کنی چون مال من هم اپن میزد ولی با اینکار وضعیتم بهتر شد...شرمنده اگه پیچیده شد :/

دوست من ممنوون از توضيحاتت.من با ٤ dns رو اولي رو گذاشتم ٨٨٨٨ دومي ٨٨٤٤ جواب گرفته بودم.تو وان يعني اعداد ديگه بزارم؟

Sinai4ever

کاربر سایت
Jan 22, 2009
48
نام
سینا

این تنظیمات که گفتین به شکل کلی مفیده ؟ یعنی من که الان مشکلی ندارم تو مولتی پلبر بازی کردن(البته فیفا بازی نکردم) بازم این تنظیماتو انجام بدم ؟

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
این تنظیمات که گفتین به شکل کلی مفیده ؟ یعنی من که الان مشکلی ندارم تو مولتی پلبر بازی کردن(البته فیفا بازی نکردم) بازم این تنظیماتو انجام بدم ؟

براي دي ان اس ها شما ميگي ٨٨٨٨ بزارم در حاليكه ١٠ تا عدد ميخواد

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey

نه فکر نمیکنم...اگه مشکلی نیست بنظرم عوض نکنی بهتر باشه ;) البته مطمئن نیستم که بد باشه...ولی برای شما که مشکلی نداره هم مطئمن نیستم خوب باشه ;) اگه دوست داشتی میخوای یه امتحان بزن(اگرم خوب نبود کاری نداره میتونه سریع عوضش کنی )...اگر مشکل هایی از جمله load نکردن friend ها (بعضی مواقع) داری پیشنهاد میکنم dns رو امتحان کنی...اون مورد دومی هم مرطوب به nat type میشه...اگر open نیست با اینکار open میشه ;)

- - -ویرایش - - -

براي دي ان اس ها شما ميگي ٨٨٨٨ بزارم در حاليكه ١٠ تا عدد ميخواد

توی هر کادر 1 عدد بنویسی کافیه ;) 4 تا کادر داره توی هر کادر 1 عدد بذار...
-----------------------------------------------------------------------------------
حواسم نبود یک نکته بهش اشاره کنم...وقتی که میخوای ip رو توی کنسول تغییر بدی چند تا گزینه دیگه هم میاد...بعد از ip اصلی (دقیقا مراحل به ترتیب بلد نیستم) یه کادر دیگه میاره به اسم subnet اون رو 255.255.255.0 بذار...بعدش دوباره یک ip میخواد که 192.168.1.1 بذار اونو...

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931

وقتي اي پي مودم رو ميخوام عوض كنم سيو نميشه و اينو ميده:

b9fe35f1d786e878f1c8f86c6d43a81f.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر