همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
سلام.رو ایکس باکس وان میشه فرمت های ویدیویی رو از رو فلش پخش کرد؟من ps4 دارم ولی اگه ایکس باکس واسه پخش فیلم بهتر باشه میخوام عوضش کنم،
از بازی ها هم فقط فیفا رو به صورت حرفه ای دنبال میکنم و اگه فرصت بشه کالاف و ریسینگ و از این جور بازیارو هم میگیرم
لطفا راهنمایی کنین
راستی من نسل قبل عاشق fhبودم الان نسخه دومش ارزش تغییر کنسولوداره؟

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
سلام.رو ایکس باکس وان میشه فرمت های ویدیویی رو از رو فلش پخش کرد؟من ps4 دارم ولی اگه ایکس باکس واسه پخش فیلم بهتر باشه میخوام عوضش کنم،
از بازی ها هم فقط فیفا رو به صورت حرفه ای دنبال میکنم و اگه فرصت بشه کالاف و ریسینگ و از این جور بازیارو هم میگیرم
لطفا راهنمایی کنین

عزیز بدون هیچ تردیدی فورزا هوریزون 2 بهترین ریسینگ امسال و یکی از بهترین ریسینگ های تاریخه

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
لطفا راهنمایی کنین

صدرصد داره

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوست عزیز میشه مزایا و معایب وان نسبت به پلی۴ رو بگی؟
به نظرم از لحاظ بصری تفاوت خاصی ندارن
از لحاظ مقرون به صرفه بودن PS4 بهتره
از لحاظ آنلاین Xone
و میمونه سلیقه که بستگی داره به شخص که انحصاری کدوم کنسول رو بپسنده

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
آقا چطوری میشه خرید کرد از لایو؟ من تو حساب مایکروسافتم پول هست ولی موقع خرید میگه حتما باید کردیت کارت وارد کنی

چطور بازیارو بخرم ؟

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
آقا چطوری میشه خرید کرد از لایو؟ من تو حساب مایکروسافتم پول هست ولی موقع خرید میگه حتما باید کردیت کارت وارد کنی

چطور بازیارو بخرم ؟

مکافات زیاد داره
باید وی پ-ی ان شیر کنین یا با همون از طریق سایت بخرین
من خودم چندین بار تلاش کردم ولی نمیشه
یکی هم نیست درست حسابی راهنمایی کنه :d

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
مکافات زیاد داره
باید وی پ-ی ان شیر کنین یا با همون از طریق سایت بخرین
من خودم چندین بار تلاش کردم ولی نمیشه
یکی هم نیست درست حسابی راهنمایی کنه :d

خوب من از سایت هم میرم نمینونم... حسابم رو شارژ کردم با گیفت کارت ولی موقعی که میخوام خرید کنم از سایت مقدار پولی که شارژ کردم رو نمیاره فقط میگه کردیت کارت وارد کن

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
دوست عزیز میشه مزایا و معایب وان نسبت به پلی۴ رو بگی؟

چی بگم مفصله اقا من هر دو کنسول رو دارم
الان میخوام پلی 4 رو بفروشم
درسته که پلی4 تو ایران خیلی جا افتاده و از نظر تعویض بازی خیلی وضعیت بهتری داره
ولی من میخوام روزی یک ساعت بازی کنم یا بیشتر میخوام با دل خوش و راحت بازی کنم
بنابراین همیشه با وان بازی میکنم

تفاوت ها زیاده از سخت افزار تا نرم افزار و طراحی و کیفیت کنسول و....من تا ریز ترین جزئیات رو به صورت علمی و تجربی بررسی کردم و الان دارم پلی 4 خودم رو میفروشم

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
خوب من از سایت هم میرم نمینونم... حسابم رو شارژ کردم با گیفت کارت ولی موقعی که میخوام خرید کنم از سایت مقدار پولی که شارژ کردم رو نمیاره فقط میگه کردیت کارت وارد کن

خوب منم همینو میگم دیگه
منم 3 بار تست کردم ولی نمیشد

BL4CK ANG3LS

کاربر سایت
May 12, 2015
55
نام
mosi
لطفا راهنمایی کنین
اگه علاوه بر کنسول یه مدیا سنتر میخوای شک نکن x1 بهتره (البته سرویس های استریم آنلاین تو ایران ...)
منم با راهنمایی Al!reza ایکس باکس خریدم که از همینجا ازش تشکر میکنم الان هم کاملا راضی هستم. قبلا ایقد این فروشنده ها بد ایکس باکس رو گفتن خیلی دو دل بودم!!
بگذریم بریم سر جوابات آره باهاش میشه انواع فرمت های صوتی و تصویری رو پخش کرد خودم تست کردم فقط باید برنامه bluray player رو از مارکتش دانلود کنی حجمش هم فک کنم 30m بود. در ضمن با dlna هم میشه باهاش مدیا پخش کرد البته باید آنلاین باشی! تو سبک ریس هم که سری فورزا خدا هستن ! دیگه چی میخوای!
در کل اگه خیلی دو دل هستی بنظرم ببین با انحصاری های کدوم کنسول بیشتر حال میکنی!!
البته بنظر من اگه کمیت رو درنظر نگیریم و کیفیت مد نظر باشه مایکرو بهتر عمل کرده (بیشتر سلیقه ای هست)

آخرین ویرایش:

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
اگه علاوه بر کنسول یه مدیا سنتر میخوای شک نکن x1 بهتره (البته سرویس های استریم آنلاین تو ایران ...)
منم با راهنمایی Al!reza ایکس باکس خریدم که از همینجا ازش تشکر میکنم الان هم کاملا راضی هستم. قبلا ایقد این فروشنده ها بد ایکس باکس رو گفتن خیلی دو دل بودم!!
بگذریم بریم سر جوابات آره باهاش میشه انواع فرمت های صوتی و تصویری رو پخش کرد خودم تست کردم فقط باید برنامه bluray player رو از مارکتش دانلود کنی حجمش هم فک کنم 30m بود. در ضمن با dlna هم میشه باهاش مدیا پخش کرد البته باید آنلاین باشی! تو سبک ریس هم که سری فورزا خدا هستن ! دیگه چی میخوای!
در کل اگه خیلی دو دل هستی بنظرم ببین با انحصاری های کدوم کنسول بیشتر حال میکنی!!
البته بنظر من اگه کمیت رو درنظر نگیریم و کیفیت مد نظر باشه مایکرو بهتر عمل کرده (بیشتر سلیقه ای هست)
سلام ممنون از دوستان
من انحصاری و اینا واسم مهم نیس
فیفا که رو هردوشون هست فوقش کالاف یا بتلفیلدم بگیرم که دوتاشون دارنش
فورزا هم که تجربه شو دارم بیشتر سوقم میده به سمت فروش پلی ۴
جایی هم که الان هستم نت درست حسابی نداره پس فاکتور تعیین کننده نیس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر