همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
اخه من توی فروم ps4همین سوال رو کردم گفتن هم وان و هم فور نمی شه انلاین زد!!
گفتم وان میشه گفتن نه!!دارم کم کم به خرید وان وسوسه میشم:x

نخیر اینطوری نیست من هم وان دارم هم 4 ... ps4 بعد عید کلا خوابیده شده عین مجسمه پورت های PSN بسته شده.

ولی وان خیلی بهتر شده راحت میشه آنلاین زد. من در کمتر از 5 ثانیه میتونم sign in شم

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
سلام همكارا اقا من چرا وقتي ميخام از سايت ايكس باكس خريد كنم پيغام كد امنيتي و اين چيزا ميبينم؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Plus1979

کاربر سایت
Aug 10, 2006
30
به لايوً وصل شدن مهمه؟مهم فعاليت مفيده!وقتي سه دست نميتونم نه تو فيفا ١٥ نه تو كمبت نه تو فورتسا و كال بزنم..اونوقت چي

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
من که تا حالا یه دست هم فیفا نتونستم بزنم. برای بازی که کلا تعطیله ولی برای کارهای دیگم بعضی وقتها گیر داره و اررور میده. کلا رو اعصابه

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
سلام
موقع آپدیت کردن کنسول آپدیت تا 15 درصد میره جلو بعد ارور DNS میده! چیکارش کنم اینو؟ کسی این مشکلو داشته؟
واسه منم این اتفاق میافتاد ثانیه های آخر قبل از ارور دادن یهویی سریع جامپ میکرد درصد رو...چند بار دوباره از اول آپدیت کردم درست شد ...مشکلی نباید باشه ;)

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
واسه منم این اتفاق میافتاد ثانیه های آخر قبل از ارور دادن یهویی سریع جامپ میکرد درصد رو...چند بار دوباره از اول آپدیت کردم درست شد ...مشکلی نباید باشه ;)
برای من تا حالا چندباری به 15 درصد رسیده و ارور داده! فکر کنم باید یه فکری به حال DNS کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر