همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,896
نام
حسين
سلام دوستان

ما هم به جمعتون داریم اضافه میشیم :D

چنتا سوال :

خرید بازیهای دیجیتالی و DLC های پولی
و برخی از APP های کنسول که توی ایران سرویسی ندارن

این دوستمون گفتن که این قابلیت ها برای ایکس باکس شیلتر هست ! حالا راهی هست که این شیلتر رو دور زد و بازی ها و DLC هارو دانلود کرد ؟ اگه میشه توضیح بدید به چه روشی ...

سوال بعدیم اینه که من الان میتونم توی سایت Xbox اکانت لایو بسازم یا بزارم با خود کنسول این کار رو انجام بدم ؟!

کدوم ریجن برای ساخت اکانت مناسب تره ؟ امریکا یا انگلیس ؟ اگه امریکا رو انتخاب کردم کدوم ایالت ها مالیات نمیاد روی قیمت بازی ها ؟

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
درود

یه سری سوال در رابطه با پروفایل :

1- میشه از همون پروفایلی واسه 360 استفاده میکنیم واسه X 1 هم استفاده کرد ؟؟؟

2- اگه به احتمال خیلی خیلی کم همین پروفایل روی 360 بن بشه و به طبع 360 هم بن بشه ایا این باعث بن شدن X 1 هم همیشه ؟؟ ( از اونجایی که پروفایل روی هر دو کنسول سوییچ بوده)

3- در کل شما پیشنهاد میکنید همون پروفایل 360 روی X 1 استفاده بشه یا پروفایل X 1 جدا ساخته بشه ؟؟( چون بازی های 360 کپی بود در کل یه مقدار شک دارم )

ممنون

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
سلام دوستان

ما هم به جمعتون داریم اضافه میشیم :D

چنتا سوال :

این دوستمون گفتن که این قابلیت ها برای ایکس باکس شیلتر هست ! حالا راهی هست که این شیلتر رو دور زد و بازی ها و DLC هارو دانلود کرد ؟ اگه میشه توضیح بدید به چه روشی ...

سوال بعدیم اینه که من الان میتونم توی سایت Xbox اکانت لایو بسازم یا بزارم با خود کنسول این کار رو انجام بدم ؟!

کدوم ریجن برای ساخت اکانت مناسب تره ؟ امریکا یا انگلیس ؟ اگه امریکا رو انتخاب کردم کدوم ایالت ها مالیات نمیاد روی قیمت بازی ها ؟
مبارکت باشه عزیز
اول اینکه شما تو تاپیک ایکس‌باکس بری دقیقا تمام سوال‌های شما تاپیک داره و پاسخ داده شده اما من خدمتت میگم
در مورد شیلتر شیکن آموزش وجود داره که چجوری رو ایکس‌باکس شیر کنید.. و خرید و راحت انجام بدید
در ارتباط با سوال دوم اینکه شما هم میتونی‌ با کنسول بسازی هم داخل سایت ایکس‌باکس هیچ فرقی‌ نداره هرکدوم که راحت تری...
سوال آخرت هم اینکه آمریکا انتخاب کن و ایالات آلاسکا

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
درود

یه سری سوال در رابطه با پروفایل :

1- میشه از همون پروفایلی واسه 360 استفاده میکنیم واسه X 1 هم استفاده کرد ؟؟؟

2- اگه به احتمال خیلی خیلی کم همین پروفایل روی 360 بن بشه و به طبع 360 هم بن بشه ایا این باعث بن شدن X 1 هم همیشه ؟؟ ( از اونجایی که پروفایل روی هر دو کنسول سوییچ بوده)

3- در کل شما پیشنهاد میکنید همون پروفایل 360 روی X 1 استفاده بشه یا پروفایل X 1 جدا ساخته بشه ؟؟( چون بازی های 360 کپی بود در کل یه مقدار شک دارم )

ممنون

از پروفایل 360 استفاده کن مشکلی نداره

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
یه سوال جدیدا برای خودم پیش اومده اینکه بازی‌های فیری که داخل استور هستن رو می‌شه دیتای اون بازی رو با هارد گرفت و رو یه ایکس‌باکس دیگه ریخت و بازی کرد ؟! بفرض من یه بازی فیری رو از استور دانلود کردم حالا دیتا اون بازی رو بریزم رو هارد و بدم به دوستم..می‌تونه بریزه رو ایکس‌باکس خودش و بدون اینکه دانلود کنه بازی کنه دیگه ؟ درست میگم ؟

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
@PDPR

اگه دیسک بازی رو داشته باشه، بله میشه.
نه دیگه دیسک و که داشته باشه دیگه احتیاجی به دیتا نداره میذاره داخل دستگاه بازی می‌کنه دیگه;;) می‌خوام یجوری بدون اینکه دانلود کنم ببینم می‌شه بازیرو داشت یا خیر

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,167
نام
Ehsan
نه دیگه دیسک و که داشته باشه دیگه احتیاجی به دیتا نداره میذاره داخل دستگاه بازی می‌کنه دیگه می‌خوام یجوری بدون اینکه دانلود کنم ببینم می‌شه بازیرو داشت یا خیر

بله میتونید داشته بایشد ولی اگه بازی ریتیل باشه باید حتماً دیسک هم باشه تا اجرا بشه.

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
بله میتونید داشته بایشد ولی اگه بازی ریتیل باشه باید حتماً دیسک هم باشه تا اجرا بشه.
از کجا باید متوجه شیم که بازی ریتیل داره یا خیر ؟بفرض مثال همین فیبل که f2pشده و قراره در اینده بیاد..می‌شه یکی‌ از دوستان دانلود کنه به صورت رایگان و من دیتا رو با هارد بگیرم و بازی اجرا کنم بدون دیسک؟

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,167
نام
Ehsan
از کجا باید متوجه شیم که بازی ریتیل داره یا خیر ؟بفرض مثال همین فیبل که f2pشده و قراره در اینده بیاد..می‌شه یکی‌ از دوستان دانلود کنه به صورت رایگان و من دیتا رو با هارد بگیرم و بازی اجرا کنم بدون دیسک؟

بذار اینجوری بگم :D اگه بازی دیسکی باشه و شما دیتای بازی رو برای دوستون بریزید اون دوستتون حتماً باید دیسک رو داشته باشه. ولی اگه بازی دیجیتالی بود (یعنی دانلودی) شما میتونید دیتای بازی رو برای رفیقتون بریزید و رفیقتون بدون دانلود کردن چیزی بازی رو اجرا کنه.

افتاد ؟! :D

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
آقا من یه سوال داشتم اینکه چطور آفلاین بازی کنم؟ هر وقت که دستگاه روشن میکنم اول باید اکانتم رو فعال کنم بعد گزینه Go Offline رو بزنم تا بتونم بازی کنم
خب تا اینجا درسته ، حالا امکانش هست که با هر بار روشن کردن اکانتم آفلاین ثابت بمونه ؟ یا هر دفعه باید به اینترنت وصل بشم ؟

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
آقا من یه سوال داشتم اینکه چطور آفلاین بازی کنم؟ هر وقت که دستگاه روشن میکنم اول باید اکانتم رو فعال کنم بعد گزینه Go Offline رو بزنم تا بتونم بازی کنم
خب تا اینجا درسته ، حالا امکانش هست که با هر بار روشن کردن اکانتم آفلاین ثابت بمونه ؟ یا هر دفعه باید به اینترنت وصل بشم ؟
بله امکانش هست ... من کابل شبکه رو از پشت کنسول میکشم وقتایی که میخوام آفلاین بازی کنم ... بی دردسر !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر