همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

shahryar84

کاربر سایت
Jul 31, 2014
113
امکان استفاده به عنوان مدیاسنتر هست؟
رسیـور را با HDMI به Xbox one وصل کنیم و با Xbox کانالها را عوض کنیم؟
خود مایکروسافت که میگه میشه، اما میخوام بدونم با رسی.ور هایی که تو ایران هست هم کار میکنه

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,143
نام
Arshia
امکان استفاده به عنوان مدیاسنتر هست؟
رسیـور را با HDMI به Xbox one وصل کنیم و با Xbox کانالها را عوض کنیم؟
خود مایکروسافت که میگه میشه، اما میخوام بدونم با رسی.ور هایی که تو ایران هست هم کار میکنه

آره میشه

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام
ببخشید چندتا سوال داشتم

اینکه برای بازیهای دست دوم باید پولی پرداخت بشه ؟ یا نه ؟برای دست دوم برای آنلاین بازی کردن چی ؟ اگه پول باید پرداخت بشه چطوری هست؟

حداقل سرعت اینترنت مناسب این کنسول چیه ؟
اجبار هست که به اینترنت وصل باشه حتما ؟ چند وقت یکبار ؟
خیلی ممنون

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
بازی ای که نصب کردم رو هارد و اپدیتایی که براش دانلود کردم رو میتونم تو یه هارد انتقال بدم تا بتونم بازی رو حذف کنم و دوباره نصب کنم اما دوباره مجبور به دانلود اپدیت نشم؟

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
بازی ای که نصب کردم رو هارد و اپدیتایی که براش دانلود کردم رو میتونم تو یه هارد انتقال بدم تا بتونم بازی رو حذف کنم و دوباره نصب کنم اما دوباره مجبور به دانلود اپدیت نشم؟
مرتضى جان كارى نكنى كه كارى بشه ...
سوال سختى بود :d
اما ميتونى ;)

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام
ببخشید چندتا سوال داشتم

اینکه برای بازیهای دست دوم باید پولی پرداخت بشه ؟ یا نه ؟برای دست دوم برای آنلاین بازی کردن چی ؟ اگه پول باید پرداخت بشه چطوری هست؟

خیلی ممنون
ممنون میشم یک شخصی جواب ما رو بدهد
خیلی ممنون

amin_nz

کاربر سایت
Oct 4, 2014
46
نام
امین
سلام
ببخشید چندتا سوال داشتم

خیلی ممنون
بله باید پول پرداخت بشه...انلاین مشکلی نداره فقط باید گلد داشته باشی...سرعت زیاد مهم نیس..بیشتر پینگ مهمه..پینگت پایین باید باشه...بازی دسته دو هیچ مشکلی نداره فقط چون یه نفر دیگه بازی کرده مقداری از مبلغش کم میشه

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
بله امکانش هست الان با همین روش هست که دارن Data بازیهای One رو توی سایتایی مثل Persiantools میفروشن.

سلام
ببخشید چندتا سوال داشتم

خیلی ممنون
سلام به شما جواب سوالاتتون به ترتیب:
خیر نیازی به پرداخت پول نیست بازیهای دست دوم مثل کنسول های نسل قبل یا PS4 بارها و بارها قابل استفاده هست.
برای انلاین بازی کردن شما نیاز به داشتن اکانت گلد دارید که میتونید به صورت Gift Card این اکانتها رو خریده و روی پروفایلتون Redeem کنید.
اینترنت ۵۱۲ یا ۱ مگ به نظرم حداقلش هست(بهتر اینترنتی که استفاده میکنید دارای سرعت دانلود بالا باشه )
خیلی از امکانات کنسول متاسفانه یا خوشبختانه در حالت Online قابل استفاده هست مثل اجرا برخی اپلیکیشنها ، قسمت دیدن و دریافت اچیومنتها و ...
برای استفاده انلاین اجباری در کار نیست اما بدون اینترنت و اتصال Online عملا از خیلی امکانات اصلی کنسول بی بهره خواهید بود.

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
[MENTION=569]Dragon[/MENTION]
خب روشش چجوریه؟ بازی و اپدیتش با هم کپی میشن دیگه؟ الان چکار باید بکنم؟ تاپیک اموزشی چیزی نیست؟

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
@Dragon
خب روشش چجوریه؟ بازی و اپدیتش با هم کپی میشن دیگه؟ الان چکار باید بکنم؟ تاپیک اموزشی چیزی نیست؟
مثل اینکه تاپیک اموزشی در این باره نیست
بله اگر بازی رو کامل نصب کردی و اپدیتش رو هم گرفتی اپدیت روی خود بازی Overwrite میشه بنابراین کافیه که بازی رو به یه هارد اکسترنال منتقل کنی و همیشه دیگه بازی رو اخرین اپدیتی که داشتی رو داری...مگر اینکه اپدیت جدید در این مدت براش بیاد.
نحوه کار هم باید به قسمت Mangage Storge بری و از اونجا بازی رو به هارد دیگه ای که کنسول خودش فرمت کرده منتقل کنی.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
بله امکانش هست الان با همین روش هست که دارن Data بازیهای One رو توی سایتایی مثل Persiantools میفروشن.

سلام به شما جواب سوالاتتون به ترتیب:
خیر نیازی به پرداخت پول نیست بازیهای دست دوم مثل کنسول های نسل قبل یا PS4 بارها و بارها قابل استفاده هست.
برای انلاین بازی کردن شما نیاز به داشتن اکانت گلد دارید که میتونید به صورت Gift Card این اکانتها رو خریده و روی پروفایلتون Redeem کنید.
اینترنت ۵۱۲ یا ۱ مگ به نظرم حداقلش هست(بهتر اینترنتی که استفاده میکنید دارای سرعت دانلود بالا باشه )
خیلی از امکانات کنسول متاسفانه یا خوشبختانه در حالت Online قابل استفاده هست مثل اجرا برخی اپلیکیشنها ، قسمت دیدن و دریافت اچیومنتها و ...
برای استفاده انلاین اجباری در کار نیست اما بدون اینترنت و اتصال Online عملا از خیلی امکانات اصلی کنسول بی بهره خواهید بود.

خیلی ممنون
ببخشید بازی دست دومی که شخصی از اآنلاینش استفاده کرده باشه مثل titanfall رو اگه من بخرم ازشون , باید مبلغی جداگانه برای استفاده از قسمت آنلاین بادی بدم ؟
ممنون

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
خیلی ممنون
ببخشید بازی دست دومی که شخصی از اآنلاینش استفاده کرده باشه مثل titanfall رو اگه من بخرم ازشون , باید مبلغی جداگانه برای استفاده از قسمت آنلاین بادی بدم ؟
ممنون
خواهش میکنم
نه بازیهای آنلاین مثل Titanfall و Destiny هم مثل سایر بازیهاست و نیاز به پرداخت پول برای انجام بازی نیست.این مسائل مربوط به سیاستهای قبلی ماکروسافت بود که اصلاح شد.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
@Dragon
مرتضی واسه استفاده از هارد اکسترنال به عنوان هارد X1 از این پست استفاده کن.
اکسترنال رو با خود X1 فرمت کنی بعدا (اگه بخوای همون هارد به PC وصل کنی) یه سری مشکلاتی پیش میاد.
-----------
نحوه ی انتقال دیتا هم خیلی راحته. روی بازی مورد نظر Manage Game رو میزنی و بعدش 3تا گزینه هست:
uniinstall و copy و move
که میتونی از copy یا move برای انتقال دیتا استفاده کنی.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
خواهش میکنم
نه بازیهای آنلاین مثل Titanfall و Destiny هم مثل سایر بازیهاست و نیاز به پرداخت پول برای انجام بازی نیست.این مسائل مربوط به سیاستهای قبلی ماکروسافت بود که اصلاح شد.

ممنوآخه دیده بودم یک شخصی تقرییا گفته بود که از کد یه بازی xbox one استفاده نکرده, بعد فکر کردم که اینم کد میخواد برای آنلاین ,
Ps4 کد.میخواد برا آنلاین دیگه ؟
ممنون

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,612
نام
محمد
ممنوآخه دیده بودم یک شخصی تقرییا گفته بود که از کد یه بازی xbox one استفاده نکرده, بعد فکر کردم که اینم کد میخواد برای آنلاین ,
Ps4 کد.میخواد برا آنلاین دیگه ؟
ممنون
Online Pass کلا تعطیل شد و هیچ بازی آنلاینی رو هیچ کنسولی احتیاج به کد واسه بازی کردن نداره، نه نو و نه کارکرده. البته Gold و Plus واسه آنلاین بازی کردن لازمه ولی دیگه بازی ها کد جداگانه ندارن. اون کدهایی که تو یه سری بازی وجود دارن هم یه سری محتوای اضافی هست فقط.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر