همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
دوستان از چه تاریخ تولیدی xbox one مشکلی نداره ؟
حتما حتما برای بازی کردن به اینترنت احتیاج داریم؟
دوست من کلا خرابی xboxone صفر هستش برای بازی کردن بصورت سینگل نیازی به نت نیست اما برای انلاین بازی کردن حتما باید به اینترنت وصل باشی

Sent from my SM-N7502 using Tapatalk

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
یه سوال ازدوستانی که هارد اکسترنال رو به وان وصل کردن. وقتی هارد رو به وان وصل میکنید کل هارد در اختیار وان قرار میگره یا میتونیم مثه 360 که فلش وصل میکردیم و دست خودمون بود که چه فضایی از فلش در اختیار 360 قرار بگیره، هستش؟

Heavy_Metal

کاربر سایت
Nov 21, 2013
78
یه سوال ازدوستانی که هارد اکسترنال رو به وان وصل کردن. وقتی هارد رو به وان وصل میکنید کل هارد در اختیار وان قرار میگره یا میتونیم مثه 360 که فلش وصل میکردیم و دست خودمون بود که چه فضایی از فلش در اختیار 360 قرار بگیره، هستش؟

من یه بار فلش زدم همیچین چیزی نشد . به نظر من این کار بی فایده بود چون شما هرچی فایل بخوای توش میریزی هرچی هم نخوای پاک میکنی لزومی نداره که ظرفیت رو محدود کنی

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
من یه بار فلش زدم همیچین چیزی نشد . به نظر من این کار بی فایده بود چون شما هرچی فایل بخوای توش میریزی هرچی هم نخوای پاک میکنی لزومی نداره که ظرفیت رو محدود کنی

فلش رو نمیدونم ولی هاردشم حتما باید usb 3 باشه تا بتونید بازی ها رو بریزید روش.
خب عزیز من یه هارد 2 ترا بگیرم اگه قرار باشه کل این2 ترا فقط برای وان قابل استفاده باشه که فایده نداره!من نهایت 500 گیگ برای وان میخوام درحالی که 1.5 ترا اضافه میمونه. برا همین دارم میپرسم که ایا مثه 360 هست یا نه.

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey

براتون گزینه میاد که میتونید هارد رو به فرمت XBOX تبدیل کنید و جزو STORAGE سیستم بشه ولی دیگه نمیتونید ازش استفاده کنید مثلا بزنید به PC نمیخونه....یا اینکه همون استفاده معمولی بتونید فیلم و ... بریزید و... البته تا اونجایی که فهمیدم... ;)

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
براتون گزینه میاد که میتونید هارد رو به فرمت XBOX تبدیل کنید و جزو STORAGE سیستم بشه ولی دیگه نمیتونید ازش استفاده کنید مثلا بزنید به PC نمیخونه....یا اینکه همون استفاده معمولی بتونید فیلم و ... بریزید و... البته تا اونجایی که فهمیدم... ;)

چكار بايد بكنيم كه به pc بخوره منم كه فورمت كردم ديگه به pc نميخوره

Good luck !!!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
عجب يعني 200 به ... رفت ؟

Good luck !!!

تا جایی که من میدونم اینطوری هست وقتی بهxbone وصل میکنی برای اینکه بخوای روش بازی نصب کنی و به عنوان هارد کنسول استفاده کنی ازش باید تغیر فرمت بدی و وقتی اینکار رو انجام میدی دیگه به Pc وصل نمیشه ولی برای اینکه بتونی به Pc استفاده کنی وصل میکنی به میکنی به Pc و فرمتش میکنی به fat32 ntfs دوباره قابل خوندن هست روی pc ولی دیگه باز به Xbox one نمیتونی وصل کنی و بازی که روش نصب کرده بودی پاک میشه.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,772
نام
مارشال
فلش رو نمیدونم ولی هاردشم حتما باید usb 3 باشه تا بتونید بازی ها رو بریزید روش.
خب عزیز من یه هارد 2 ترا بگیرم اگه قرار باشه کل این2 ترا فقط برای وان قابل استفاده باشه که فایده نداره!من نهایت 500 گیگ برای وان میخوام درحالی که 1.5 ترا اضافه میمونه. برا همین دارم میپرسم که ایا مثه 360 هست یا نه.
چكار بايد بكنيم كه به pc بخوره منم كه فورمت كردم ديگه به pc نميخوره
Good luck !!!
یه برنامه هست به اسم XBOX One Drive Converter. این برنامه رو نصب کنید روی کامپیوترتون. بعد هارد اکسترنالی که میخواید استفاده کنید رو وصل کنید و با این برنامه فرمت کنید. حالا اگه هارد رو وصل کنید به X1 میشناسه و میشه روش بازی ریخت. برای اینکه بشه تو PC هم بشناسه از بقیه ی حجمش تو PC استفاده کرد باید با استفاده از همین برنامه Mode ـه هارد رو عوض کرد. وقتی شما هارد رو برای کنسول میخواید میذارید روی Xbox Mode و وقتی برای PC میخواید میذارید روی PC Mode. برنامه رو که باز کنید و Scan کنید اسم هارد رو میاره و میتونید با راست کلیک روی اون Mode ـش رو عوض کنید.

nashna150

عضو جدید
Oct 17, 2014
18
سلام خدمت همگی.میخام x1 بخرم. چندتا سوال دارم. فکر کنم تکراری باشه ولی چند صفحه خوندم جوابم رو پیدا نکردم.
1- کنسول ریجن 2 آدابتور داره یا فقط ی دو شاخ برق ساده هست؟؟؟ اگه آداپتور داره از کجا بفهمم که اصل هست و با یکی از اینا که تو بازار هست عوضش نکرده باشن؟؟؟
2- از روی خود کنسول چطور بفهمم که ریجن 2 هست؟؟؟
3- وقتی کنسول واسه بار اول روشن میشه چه چیزی رو نشون میده؟؟منظورم اینه که چطور بدونم قبلا استفاده نشده و آک هست؟؟؟
اگه چیزه مهمه دیگه ای هست لطفا راهنمایی کنید. مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر