همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,667
نام
محمد
آقا اطلاعات رو نمیخوام فقط هارد رو میخوام :D با این برنامه های Disk Management که از طریق Boot اجرا میشه (اکثرا تو محیط Dos هستن) میشه کاریش کرد؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,667
نام
محمد
خب هارد رو زدم به رســـیور و شناخت و زدم واسه فرمت کردن، بعد از 15 دقیقه که زد هنوز در حال فرمته دیگه هارد رو کشیدم :D زدمش به PC و درست شده بود و کامل هم فرمت شده بود. ولی خب اصلا تضمین نمیکنم شما هم هاردتون وسط فرمت کردن مشکلی واسش پیش نیاد، پس مسئولیتش با خودتون هست :D

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,168
نام
Ehsan
کلاً این رسیور برا فرمت کردن خیلی خوبه :D قبلاً هم مشکل مشابه به وجود اومده بود برا یکی از دوستام فقط با رسیور جواب داد :D

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,772
نام
مارشال
خب هارد رو زدم به رســـیور و شناخت و زدم واسه فرمت کردن، بعد از 15 دقیقه که زد هنوز در حال فرمته دیگه هارد رو کشیدم :D زدمش به PC و درست شده بود و کامل هم فرمت شده بود. ولی خب اصلا تضمین نمیکنم شما هم هاردتون وسط فرمت کردن مشکلی واسش پیش نیاد، پس مسئولیتش با خودتون هست :D
اینجاست که باید گفت جوان ایرانی (امیرحسین) دمت گرم به خاطر تز خوبی که دادی:
دوستاني كه مشكل هارد دارن بهشون پيشنهاد ميكنم كه هارد رو به رسيور يا ست تاپ باكس هاي ايراني وصل كنن و از طريق اون فرمت كنن.فك كنم كه جواب بده.
=d>

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
دوستان یه مشکل فنی:|
تایتان فال رو من پاک کرده بودم و حالا دوباره زدم Install بشه بعد زد 4 گیگ آپدیت داره منم زدم حالا 5 گیگ دانلود کرده دستگاه (از قسمت Bandwitch usage) اما هنوز 90 درصد شده :| مشکل چی میتونه باشه؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,772
نام
مارشال
دوستان یه مشکل فنی:|
تایتان فال رو من پاک کرده بودم و حالا دوباره زدم Install بشه بعد زد 4 گیگ آپدیت داره منم زدم حالا 5 گیگ دانلود کرده دستگاه (از قسمت Bandwitch usage) اما هنوز 90 درصد شده :| مشکل چی میتونه باشه؟
منم سر این آپدیت آخر Halo:TMCC که 780 مگ بود به همین مشکل برخوردم. تو Bandwidth Usage زده بود 900 مگ دانلود کرده ولی رو 25% بود.
یه دور دانلود رو Pause کن. کنسول رو کامل خاموش کن. دوباره روشن کن و بزن Resume بشه. بعدشم اگه بازی Ready to Start داده برو تو بازی. بعد از چند دقیقه درست میشه. (واسه من که اینجوری ردیف شد. اون حجم اضافی دانلود شده هم گویا فقط یه چیزی نشون میده و درست نیست چون بعد از اینکار حجم دانلود شده ی من رو همون 780 مگ نشون داد)

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
این کار رو کردم جواب نداد سی دی رو در آوردم دوباره گذاشتم حالا شروع کرده خوندنش امیدوارم درست شه... فعلا روی 91% گیر کرده..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر