همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
دوستان به محض روشن کردن دستگاه که نباید انتظار داشته باشی پیغام آپدیت رو ببینی. جدیدا مدلش فرق کردهb-)
شما وقتی با پروفایلت ساین این میشی و همه جزئیات برات لود میشه، سمت راست صفحه عکس دسته ایکس 1 رو میبینی که بالاش با فونت سبز نوشته نیو فیوچرز
میری رو اون گزینه و سلکت میکنی و آپدیت کنسول یا دسته (هر کدوم رو که بخواید) سلکت می کنید.
بعد وارد قسمت مربوطه میشه و بعد از چند ثانیه گزینه آپدیت براتون فعال میشه.
با رفتن رو گزینه آپدیت کنسول شروع به آپدیت شدن میکنه.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
سلام.
دوستان کسی هست این اواخر (و مخصوصا روی xbox one) ریجن ـه اکانتش رو عوض کرده باشه؟ (یا از پروسه ی این کار اطلاعات کامل داشته باشه)
من میخوام از UK به US تغییر بدم (چون واسه خرید بعضی چیزا از لایو قیمت رو به پوند میزنه و قیمت گیفت کارت های غیر دلار آمریکا خیلی بالاس) ولی قبلش میخوام از یه موضوع مطمئن بشم.
من fifa15 و max: curse of brotherhood رو از طریق کدهایی که تو جعبه کنسول بود خریداری و دانلود کردم. project spark و chariot رو هم که free از store گرفتم.
میخوام بدونم اگه ریجن رو عوض کنم این عناوین بازم قابل بازی کردن هستن یا باید دوباره دانلود بشه؟
ممنون.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
سلام.
دوستان کسی هست این اواخر (و مخصوصا روی xbox one) ریجن ـه اکانتش رو عوض کرده باشه؟ (یا از پروسه ی این کار اطلاعات کامل داشته باشه)
من میخوام از UK به US تغییر بدم (چون واسه خرید بعضی چیزا از لایو قیمت رو به پوند میزنه و قیمت گیفت کارت های غیر دلار آمریکا خیلی بالاس) ولی قبلش میخوام از یه موضوع مطمئن بشم.
من fifa15 و max: curse of brotherhood رو از طریق کدهایی که تو جعبه کنسول بود خریداری و دانلود کردم. project spark و chariot رو هم که free از store گرفتم.
میخوام بدونم اگه ریجن رو عوض کنم این عناوین بازم قابل بازی کردن هستن یا باید دوباره دانلود بشه؟
ممنون.
سلام
به جز اعتبار حساب (مايكروسافت پوينت) تمام چيز هايي كه خريدي به ريجن جديد منتقل ميشه و لازم نيست دوباره دانلود كني

آخرین ویرایش:

sazeee

کاربر سایت
Dec 24, 2007
63
سلام.
ممنون.

دستگاه رو از دبی خریدی؟

master jons

کاربر سایت
Aug 13, 2011
128
نام
b3n1
کسی اینجا هست که بیاد بازی هارو شریکی بخریم؟اینجوری تقریبا نفری 80 تا 90 تومن درمیاد برامون و خیلی به صرفه هم هست.کسی هست؟

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
کسی اینجا هست که بیاد بازی هارو شریکی بخریم؟اینجوری تقریبا نفری 80 تا 90 تومن درمیاد برامون و خیلی به صرفه هم هست.کسی هست؟

ولی اینجوری یه بدی داره که دیگه نمیتونی بازی رو عوض کنی.
اگه فیفا ۱۵ رو میخری، بیا شریکی بخریم.

کسی جواب این پست ما رو نمیدونه؟
قیمت گلد یکماهه شده ۱۰ (۹.۹۹) دلار؟!
توی خود کنسول زده ۹.۹۹$

master jons

کاربر سایت
Aug 13, 2011
128
نام
b3n1
ولی اینجوری یه بدی داره که دیگه نمیتونی بازی رو عوض کنی.
اگه فیفا ۱۵ رو میخری، بیا شریکی بخریم.

کسی جواب این پست ما رو نمیدونه؟
قیمت گلد یکماهه شده ۱۰ (۹.۹۹) دلار؟!
توی خود کنسول زده ۹.۹۹$
خوب اون که اره و بازی مثل کال اف.بتل.فیفاو...احتیاجی به تعویض ندارن.از اونورم شما به جایی این که 200 تومن بدی برای یه بازی با شریکی خریدن میشه 2تا بازی خرید:bighug:
اره خودمم فیفا 15 رو میخوام بخرم:x

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
خوب اون که اره و بازی مثل کال اف.بتل.فیفاو...احتیاجی به تعویض ندارن.از اونورم شما به جایی این که 200 تومن بدی برای یه بازی با شریکی خریدن میشه 2تا بازی خرید:bighug:
اره خودمم فیفا 15 رو میخوام بخرم:x

من فقط پول واسه خرید فیفا دارم و امسال فقط فیفا رو دیجیتالی میخرم. اگر موافقید در پیام خصوصی اعلام کنید.

- - -ویرایش - - -

:|
اگه یک ساله بخری تخفیف میخوره ماهی 5 دلار محاسبه میشه:) اینا یا از قبل داشتن یا کد های مجانی رو میفروشن:bighug::-$

نمیدونم آقا سجاد شاید شما درست میگی حالا من تحقیق میکنم نتیجشو اعلام میکنم. ولی جان خودم ۵ دلار بود ها :d

- - -ویرایش - - -

بله حق با آقا سجاد بود قیمت گلد از سال ۲۰۱۰ شده ۱۰ دلار.

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
دوستان زمان لانچ کنسول سال پیش من کنسول رو خریدم شدیدا مشکلات sign in و همچنین دانلود کردن رو داشتم. واسه همین با اینکه نمیخواستم به طرف PS4 روی آوردم چون این مشکلات اساسی رو نداشت و میشه راحت بازیش کرد. دانلود رو که میزاشتم به زور میرفت جلو هی Download Stopped میداد. خواستم بدونم با آپدیت هایی که مایکروسافت تو این مدت داده تغییری تو این زمنیه بوده یا نه همونه؟ و اینکه نسبت به قبل چه تغییرات اساسی داشتیم؟

master jons

کاربر سایت
Aug 13, 2011
128
نام
b3n1
دوستان زمان لانچ کنسول سال پیش من کنسول رو خریدم شدیدا مشکلات sign in و همچنین دانلود کردن رو داشتم. واسه همین با اینکه نمیخواستم به طرف PS4 روی آوردم چون این مشکلات اساسی رو نداشت و میشه راحت بازیش کرد. دانلود رو که میزاشتم به زور میرفت جلو هی Download Stopped میداد. خواستم بدونم با آپدیت هایی که مایکروسافت تو این مدت داده تغییری تو این زمنیه بوده یا نه همونه؟ و اینکه نسبت به قبل چه تغییرات اساسی داشتیم؟
من نتم خیلی داغونه.ولی با این حال نه در sign inمشکلی دارم و نه در دانلود چون دمو فورزا هوریزون که 10 گیگ بود رو بدون مشکل دانلود کردم:bighug:(صرف نظر از اینکه 6 شبانه روز طول کشید تا دانلود بشه به خاطر نتم):>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر