همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
پشم ور جهنم؟ :d
نمی خواستم جواب بدم ولی حالا می دم دیگه:d
اولا پست های من درباره بازی مثل RYSE تو تاپیکش هست و شما می تونین به تاپیک اون بازی سر بزنین و نظرات منو بخونین.
دوما Forza از سایت هایی مثل IGN و Eurogamer نمره 9 گرفته اونم تو نسل هشتم که منتقد ها این قدر سخت گیر شدن. پس در شاهکار بودن بازی شکی نیست و نبود داستان هیچ وقت در یک بازی racing مثل Forza ضعف حساب نمیشه یا چمیدونم این که ماشین ها بوته هارو صاف می کنن. خوش حالی سازنده ها از نمراتی هم که گرفتن کاملا منطقی و به نظر من نباید کسی اون هارو احمق خطاب کنه
سوما بازی مثل Chariot و super time force با نو آوری ها و نمرات خوبی که گرفتن، جزو بازی های خوب امسال حساب می شن و تنها کسی که من دیدم بگه این دو بازی بد هستن و با بازی های آتاری این بازی هارو مقایسه کنه، شما بودی:d
گلد هم که از سال 2005 فکر کنم پولی بوده و با توجه به امکاناتی که ارایه میده، کاملا قیمتش مناسب.
در کل من هم نگفتم شما انتقاد نکنین و به من هم ربطی نداره که چه کاربری چه پستی میده. پست قبلی هم دادم که احسان و ... بحث ادامه ندن :d

قبل از هرچیز باید بگم من برای نقدها و نظرات شما بهرام خان، احترام ویژه ای قائلم و به نظرم نظرات شما معتدل و منطقیه.
ممنونم که نسبتاً منطقی جواب دادید.
من میگم فورزا بهترین بازی نسل ۸ تا الآنه ولی یکسری مشکلات جزیی داره. البته در مورد داستان شاید حق با شما باشه
درمورد خوشحالی سازندگان از امتیاز بازی فورزا منظورم این بود که سازندگان باید برای دریافت نمره بالا حریص باشند نه اینکه برای نمره ۸۶ بگن چه قدر عالی بود. این جز اخلاق حرفه ای هست.
من خودم شخصاً بازی های قارچ خور و هواپیمای آتاری رو با مجانی های تا به الآن گلد ترجیح میدم. مرض که ندارم دروغ بگم.
شاید این بازی ها بهترین بازی های قرن باشند ولی من به نظر خودم بازی های خوبی نیستند. من به نمره ای که منتقدان میدن ۱ اپسیلون هم برای انتخاب بازی توجه نمیکنم. مترسک که نیستم اگه اونا بگن خوبه من بگم چشم اگه بگن بده بگم چشم.
احتمال ۸۰ درصد مشکل از منه و شما راست میگین ولی من نظر شخصیم رو اعلام کردم و فروم هم جای بیان نظر شخصیه نه دعوا.

در مورد گلد، قبول کنید باید بخش بازی آنلاینش مثل PC مجانی بود و هرکس میخواست امکانات بیشتری داشته باشه پول میداد. اینکه از سال ۲۰۰۵ پولیه دلیل نمیشه که کارشون درست بوده.

من خودم در کل از کنسول و بازی هاش خیلی هم راضی هستم و احساس میکنم اگر برخی مشکلاتش رو حل کنند PERFECT میشه.
البته من نمیگم هر ماه بازی ای مثل FIFA 15 رو مجانی بذارن میگم سالی یک بازی مجانی بدن اما بازی درست و حسابی ۶۰ دلاری.
اسم اون بازی هم پشم در جهنم بود ببخشید.

آخرین ویرایش:

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
یه عده هم هستند بیخودی تعریف میکنند. اگر به انتقادهایی که من کردم جواب منطقی. داده میشد و یا بشه من خودم میگم حق با شماست و معذرت میخوام. من درکنار مشکلات دسته و بازی Forza خوبی هاشون رو هم گفتم. من گفتم به فورزا نمره ۸۷ رو میدم و بیشتر شماها بالای ۹۰ رو پیش بینی کردید ولی همونطور که دیدید امتیاز بازی شد ۸۶ و نشون داد که قضاوت کی عادلانه بوده!
شما یک مایکروسافت فن ۲ آتیشه هستی و اگه مایکروسافت بازی پشم ور جهنم رو هم بسازه باز میگین خوبه!

قضاوت باید عادلانه و همراه با منطق باشه.
بهتره عنوان این انجمن بشه Microsoft Fans.

اونهایی که وان دارن شدید از ماکرو طرفداری دارن اونهایی که فور دارن از سونی . انگار این دو تا شرکت مال باباشونه :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
من امروز Project Spark رو زدم واسه دانلود تا 10% که رفت کنسول رو خاموش کردم و رفتم بیرون (رو حالت Instant On گذاشتم) تا خودش دانلود کنه، وقتی برگشتم دیدم روی همون 10% پیغام Stop Download داده، 2 گیگ از حجم اینترنتم هم کم شده :| مشکل از کجا میتونه باشه؟ همین امروز Forza Horizon 2 رو آپدیت کردم که حجمش 1.5 گیگ بود و مشکلی هم نداشتم.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,861
نام
Sajjad
من امروز Project Spark رو زدم واسه دانلود تا 10% که رفت کنسول رو خاموش کردم و رفتم بیرون (رو حالت Instant On گذاشتم) تا خودش دانلود کنه، وقتی برگشتم دیدم روی همون 10% پیغام Stop Download داده، 2 گیگ از حجم اینترنتم هم کم شده :| مشکل از کجا میتونه باشه؟ همین امروز Forza Horizon 2 رو آپدیت کردم که حجمش 1.5 گیگ بود و مشکلی هم نداشتم.

2 گیگ پرید؟=)) هیشطونی پیش میاد!

بعضی وقت ها آپدیت بازی رو 100% گیر میکنه مجبوری بازی رو پاک کنی از اول نصب و آپدیت کنی:| این بدتره:|

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
2 گیگ پرید؟=)) هیشطونی پیش میاد!

بعضی وقت ها آپدیت بازی رو 100% گیر میکنه مجبوری بازی رو پاک کنی از اول نصب و آپدیت کنی:| این بدتره:|

وقتی روی 100% گیر میکنه نیاز نیست پاک کنید چند دقیقه صبر کنید درست میشه ! :) برای من زیاد پیش اومده

majid_mnj

کاربر سایت
Feb 15, 2012
29
سلام من میخواستم یه اکانت دیگه روی کنسولم بسازم اما آخرش میگه یه ایمیل برای تایید باید بدی تا برات پیام بفرستیم که بتونی از ایمیلت اکانتتو فعال کنی البته دقیق نمیدونم دارم درست میگم یا نه ولی در همین حد دستگیرم شد که البته ایمیل هم میدم ولی چیزی برام نمیفرسته اگه کسی از دوستان اطلاعی داره ممنون میشم راهنماییم کنه .

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
اقا این موضوع لیست سیاه ....یعنی من میخوام ایکس وان بگیرم نمیتونم به لایو قانونی وصل شم؟یعنی بعد یه مدت شناسایی میشیم و بن؟؟؟

اینطوری که خیلی ناجوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر