همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
نمی دونم فاز کسایی که میگن بازی گلد افتضاح هست چیه؟! مگه قدر از زمان عرضه وان میگذره و چندتا بازی داره کلا؟
بازی های 360 رو نگاه کنین می فهمین. حتی دارک سولز و هیلو رو هم مجانی دادن!
در ضمن واسه بازی مجانی اگه گلد میگیرین که بیخیال کلا :d گلد میگیریم که از بازی آنلاین لذت ببریم

بعد چندسال این بازی هایی که میگین رو مجانی دادن؟ ۸ سال؟! من ۸ سال دیگه معلوم نیست زنده باشم یا نه؟

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
485
سلام
دوستان نظرتون درباره این ترانس چی هست
st9mqpqvkttqegpib0i7.jpg
[/URL][/IMG]
5zkihyvlchz49j7o38xs.jpg
[/URL][/IMG]

amin_nz

کاربر سایت
Oct 4, 2014
46
نام
امین
سلام دوستان
اولین پست من در بازی سنتر:d
من میخوام x1 بگیرم چن تا سوال دارم
با کینکت یا بدون کینکت بگیرم؟؟؟
تا 2.3 ماه دیگه قیمتش پایین تر میاد؟؟؟
اگه از خارج کشور کسی برام بگیره برا داخل ایران اوردنش گمرک میخوره؟؟
چه ترانسی باید بگیرم؟؟
این تبدیل کننده جریانش چیه؟؟
فرق ریجن ها چیه؟؟
وقتی یه بازی رو نصب میکنیم باید برای اجرا دیسک داخل دستگاه باشه؟؟
در کل راضی هستین؟
چقد سوال:d
ممنون

آخرین ویرایش:

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
بعد چندسال این بازی هایی که میگین رو مجانی دادن؟ ۸ سال؟! من ۸ سال دیگه معلوم نیست زنده باشم یا نه؟

شما اگه 8 سال دیگه زنده بودی میتونی گلد بگیری:d

چرا متوجه نمیشن بعضیا:| گلد برای امکانات ویژه از جمله بازی آنلاین تعبیه شده! بازی رایگان و تخفیف طرح های تشویقیه:|

اون کسی که برای بازی های رایگان گلد یک ساله گرفته رو از نزدیک ببینم انقد مشت تو...)x:d

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan

اخوی، شما برو بازی های مجانی 360 رو ببینم ماله چند سال پیشه ! خوب وقتی هنوز 1 سال از عمر ONE نگذشته که نمی تونن بازی های بزرگ رو Free کنن :D من خودم احتمال میدم بعد از E3 امسال یا 3 ماه آخر سال آینده بازی های ریتیل هم اضافه میشن :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
نمی دونم فاز کسایی که میگن بازی گلد افتضاح هست چیه؟! مگه قدر از زمان عرضه وان میگذره و چندتا بازی داره کلا؟
بازی های 360 رو نگاه کنین می فهمین. حتی دارک سولز و هیلو رو هم مجانی دادن!
در ضمن واسه بازی مجانی اگه گلد میگیرین که بیخیال کلا :d گلد میگیریم که از بازی آنلاین لذت ببریم
دوستان شما صبر کنید یه مدت بگذره من بهتون قول میدم بازی های ریتل هم اضافه میشه :biggrin1: ولی بنظرم بازی هایی که تا الان قرار دادن اونقدرا هم بد نبودن !​

چند تا از کاربر های تو بخش Xbox از همه چیز انتقاد می کنن. از بازی Forza گرفته تا کنترلر Xbox One و بازی های گلد و من یک پست از این کاربر ها هم ندیدم که مثلا گفته بشه، "بازی X خوب بود" :d
برای همین اگر فردا روزی مثلا بیان Halo 5 از همون روز اول free بدن بیرون، دوباره همین کاربر (ها) میان از این حرکت انتقاد می کنن

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
شما اگه 8 سال دیگه زنده بودی میتونی گلد بگیری:d

چرا متوجه نمیشن بعضیا:| گلد برای امکانات ویژه از جمله بازی آنلاین تعبیه شده! بازی رایگان و تخفیف طرح های تشویقیه:|

اون کسی که برای بازی های رایگان گلد یک ساله گرفته رو از نزدیک ببینم انقد مشت تو...)x:d

اولاً به ما ربطی نداره که مردم گلد رو واسه چی میگیرن. شاید یکی بخواد برای بازی رایگان بگیره.
من خودم برای آنلاین بازی کردن میگیرم.
بعدشم چرا برای آنلاین بازی کردن پول داد؟! والا ما با PC هر روز آنلاین فیفا ۱۲ با ORIGIN بازی میکردیم و به جز لایسنس اصلی بازی یک ریال هم پرداخت نمیکردیم.
نمیدونم دیگه ۶۰ دلار واسه بازی میدیم چرا باید برای آنلاین بازی کردنش هم پول بدیم.
یه بازی آنلاین میخوایم انجام بدیم باید پولمون رو بریزیم تو حلق ISP و Gold.

حالا خوبه اینترنت اکسپلورر رو از گلد دراآوردن. قبلاً برای رفتن توی اینترنت هم باید گلد میخریدیم!

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
اولاً به ما ربطی نداره که مردم گلد رو واسه چی میگیرن. شاید یکی بخواد برای بازی رایگان بگیره.
من خودم برای آنلاین بازی کردن میگیرم.
بعدشم چرا برای آنلاین بازی کردن پول داد؟! والا ما با PC هر روز آنلاین فیفا ۱۲ با ORIGIN بازی میکردیم و به جز لایسنس اصلی بازی یک ریال هم پرداخت نمیکردیم.
نمیدونم دیگه ۶۰ دلار واسه بازی میدیم چرا باید برای آنلاین بازی کردنش هم پول بدیم.
یه بازی آنلاین میخوایم انجام بدیم باید پولمون رو بریزیم تو حلق ISP و Gold.

حالا خوبه اینترنت اکسپلورر رو از گلد دراآوردن. قبلاً برای رفتن توی اینترنت هم باید گلد میخریدیم!

همینه که هست, کسی مجبورت نکرده گلد بگیری :|

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
سلام دوستان
اولین پست من در بازی سنتر
من میخوام x1 بگیرم چن تا سوال دارم
با کینکت یا بدون کینکت بگیرم؟؟؟
تا 2.3 ماه دیگه قیمتش پایین تر میاد؟؟؟
اگه از خارج کشور کسی برام بگیره برا داخل ایران اوردنش گمرک میخوره؟؟
چه ترانسی باید بگیرم؟؟
این تبدیل کننده جریانش چیه؟؟
فرق ریجن ها چیه؟؟
وقتی یه بازی رو نصب میکنیم باید برای اجرا دیسک داخل دستگاه باشه؟؟
در کل راضی هستین؟
چقد سوال
ممنون

اگه میتونی با کینکت بگیر :D
رجین 1 بعید میدونم، ولی رجین 2 احتمالش هست
آره
300 وات !
همون ترانسه دیگه :D برا تبدیل 110 ولت به 220
رجین 1 110 ولته که شما باید ترانس بخرید، رجین 2 220 ـه که دیگه نیازی به خرید ترانس نیست !
بله !
زیاد :D

====
چند تا از کاربر های تو بخش Xbox از همه چیز انتقاد می کنن. از بازی Forza گرفته تا کنترلر Xbox One و بازی های گلد و من یک پست از این کاربر ها هم ندیدم که مثلا گفته بشه، "بازی X خوب بود"
برای همین اگر فردا روزی مثلا بیان Halo 5 از همون روز اول free بدن بیرون، دوباره همین کاربر (ها) میان از این حرکت انتقاد می کنن

بله بهرام جان :D این دوستان دیگه شناخته شده هستن :D

آخرین ویرایش:

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
چند تا از کاربر های تو بخش Xbox از همه چیز انتقاد می کنن. از بازی Forza گرفته تا کنترلر Xbox One و بازی های گلد و من یک پست از این کاربر ها هم ندیدم که مثلا گفته بشه، "بازی X خوب بود" :d

یه عده هم هستند بیخودی تعریف میکنند. اگر به انتقادهایی که من کردم جواب منطقی. داده میشد و یا بشه من خودم میگم حق با شماست و معذرت میخوام. من درکنار مشکلات دسته و بازی Forza خوبی هاشون رو هم گفتم. من گفتم به فورزا نمره ۸۷ رو میدم و بیشتر شماها بالای ۹۰ رو پیش بینی کردید ولی همونطور که دیدید امتیاز بازی شد ۸۶ و نشون داد که قضاوت کی عادلانه بوده!
شما یک مایکروسافت فن ۲ آتیشه هستی و اگه مایکروسافت بازی پشم ور جهنم رو هم بسازه باز میگین خوبه!

قضاوت باید عادلانه و همراه با منطق باشه.
بهتره عنوان این انجمن بشه Microsoft Fans.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
یه عده هم هستند بیخودی تعریف میکنند. اگر به انتقادهایی که من کردم جواب منطقی. داده میشد و یا بشه من خودم میگم حق با شماست و معذرت میخوام. من درکنار مشکلات دسته و بازی Forza خوبی هاشون رو هم گفتم. من گفتم به فورزا نمره ۸۷ رو میدم و بیشتر شماها بالای ۹۰ رو پیش بینی کردید ولی همونطور که دیدید امتیاز بازی شد ۸۶ و نشون داد که قضاوت کی اادلانه بوده!
شما یک مایکروسافت فن ۲ آتیشه هستی و اگه مایکروسافت بازی پشم ور جهنم رو هم بسازه باز میگین خوبه!
عزیز انتقاداتت منطقی نیست!
فن های فرهیخته سونی (در یک سایتی) از خدمات لایو تعریف میکردن

خو نگهداری LIVE هزینه داره.. PSN هم همینجوریه

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
عزیز انتقاداتت منطقی نیست!

خو نگهداری LIVE هزینه داره.. PSN هم همینجوریه

انتقاد من از دسته:
۱- ساییدگی اهرم به بدنه موجب خوردگی پایه اهرم میشه.
۲- دکمه های RB و LB کلیکی هستند که متأسفانه ایجاد اهرم میکنند یعنی فشار دادن دکمه از یه قسمتایی ساده و از یه قسمتایی مشکل و سفته و علاوه بر این صدای خوبی هم نداره و به دلیل کلیکی بودن، احتمال خرابیش هم بیشتره.

در جایگیری اهرم ها، راحت بودن دسته در دست، کلیدهای RT و LT، عرق نکردن دست، واقعاً عالی طراحی شده.
انتقاد از فورزا:
۱- ماشین ها وقتی در محیط بوته ها وارد میشوند انگار ماشین شخم زنی وتر. بوته ها شده و هیچ اثری از بوته های له شده باقی نمیمونه و زمین خالی میشه.
۲- گرافیک با اینکه خیلی خوبه ولی در بعضی جاها ضعیف کار شده مثلاً داخل فرمان یک مقدار کارتونی به نظر میاد. یا گرد و خاکی که به ماشین میچسبه موقعی که دوربین روش دوم میکنه از یک بافت درشت بد کیفیت استفاده شده. و اینکه ایکاش بازی داستان داشت.
آخه اگه بازی جای انتقاد نداشت و کامل بود که نمره ۱۰۰ رو میگرفت.
دوستان به اندازه کافی در تاپیک بازی ازش تعریف و تمجید مردند ویازی نیست من دوباره اونا رو تکرار کنم.
در بقیه موارد بازی خیلی عالی هست
انتقاد از گلد:
۱- به نظرم مثل PC لزومی به پرداخت هزینه برای آنلاین بازی کردن وجود نداره و هزینه ی خود بازی باید شامل هزینه اًنلاین بازی کردن هم باشه با توجه به قیمت بالاش. چون بازی ای مثل فیفا با سرورهای EA کار میکنه هم برای کنسول و هم برای ایکس باکس نمیدونم چرا باید بابت آنلاین بازی کردن پول بدیم. چه PSN و چه XLive.
۲- بازی های مجانیش چنگی به دل نمیزنه

ولی انصافاً تخفیفاتش خوبه.

الآن این حرفها غیرمنطقیه؟!
البته ممکنه من در برخی موارد اشتباه می کنم که اگر اینطور هست خوشحال میشم من رو توجیه کنید..

البته اگر XBOX پنج تا مشکل داره، سونی ۲۰ تا مشکل داره کسی فکر نکنه من دارم با انتقاد از مایکروسافت از سونی حمایت میکنم.
من اگه کنسولم دچار Auto Eject بشه، یا خاموش بشه و دیگه روشن نشه، درجا میندازمش سطل زباله.

البته طراحی خود XBOX واقعاً عاای و هوشمندانه تست و واقعاً کنسول معتدلی هست. درسته شاید از PS4 قدرت گرافیکی کمتری داشته باشه اما به نظرم این کار برای افزایش عمر و کاهش گرم شدن دستگاه بوده و البته فرق زیادی هم بین ۷۲۰ و ۱۰۸۰ اونم توی بعضی بازی ها نیست.

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
یه عده هم هستند بیخودی تعریف میکنند. اگر به انتقادهایی که من کردم جواب منطقی. داده میشد و یا بشه من خودم میگم حق با شماست و معذرت میخوام. من درکنار مشکلات دسته و بازی Forza خوبی هاشون رو هم گفتم. من گفتم به فورزا نمره ۸۷ رو میدم و بیشتر شماها بالای ۹۰ رو پیش بینی کردید ولی همونطور که دیدید امتیاز بازی شد ۸۶ و نشون داد که قضاوت کی عادلانه بوده!

قضاوت باید عادلانه و همراه با منطق باشه.
بهتره عنوان این انجمن بشه Microsoft Fans.
پشم ور جهنم؟ :d
نمی خواستم جواب بدم ولی حالا می دم دیگه:d
اولا پست های من درباره بازی مثل RYSE تو تاپیکش هست و شما می تونین به تاپیک اون بازی سر بزنین و نظرات منو بخونین.
دوما Forza از سایت هایی مثل IGN و Eurogamer نمره 9 گرفته اونم تو نسل هشتم که منتقد ها این قدر سخت گیر شدن. پس در شاهکار بودن بازی شکی نیست و نبود داستان هیچ وقت در یک بازی racing مثل Forza ضعف حساب نمیشه یا چمیدونم این که ماشین ها بوته هارو صاف می کنن. خوش حالی سازنده ها از نمراتی هم که گرفتن کاملا منطقی و به نظر من نباید کسی اون هارو احمق خطاب کنه
سوما بازی مثل Chariot و super time force با نو آوری ها و نمرات خوبی که گرفتن، جزو بازی های خوب امسال حساب می شن و تنها کسی که من دیدم بگه این دو بازی بد هستن و با بازی های آتاری این بازی هارو مقایسه کنه، شما بودی:d
گلد هم که از سال 2005 فکر کنم پولی بوده و با توجه به امکاناتی که ارایه میده، کاملا قیمتش مناسب.
در کل من هم نگفتم شما انتقاد نکنین و به من هم ربطی نداره که چه کاربری چه پستی میده. پست قبلی هم دادم که احسان و بقیه بحث ادامه ندن :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر