همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

amir_picaso

کاربر سایت
Feb 29, 2012
52
نام
امیر جون
دوستان برای خرید از لایو با کنسول حتما باید وی پی ان share کنیم؟ راه دیگه ای وجود نداره؟ از طریق سایت با ف..لتر شکن میرم ولی کریدیت کارت میخواد

- - -ویرایش - - -

باید بقیه ی شخصیت های بازی رو بخری!

چجوری بخرم ... لامصب کریدیت کارت میخواد ... 15 پوند هم تو حساب اکانتم تو لایو دارم ولی قبول نمیکنه ... میگن فقط با share کردن وی پی ان میشه با کنسول خرید کرد ... منم اینکارو بلد نیستم :(

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
دوستان برای خرید از لایو با کنسول حتما باید وی پی ان share کنیم؟ راه دیگه ای وجود نداره؟ از طریق سایت با ف..لتر شکن میرم ولی کریدیت کارت میخواد

- - -ویرایش - - -

چجوری بخرم ... لامصب کریدیت کارت میخواد ... 15 پوند هم تو حساب اکانتم تو لایو دارم ولی قبول نمیکنه ... میگن فقط با share کردن وی پی ان میشه با کنسول خرید کرد ... منم اینکارو بلد نیستم :(

شما میتونی از سایت Xbox.com هم خریدت رو انجام بدی با هر دیوایسی که دوست داری.
و با آخرین نسخه Smart Glass هم میتونی با گوشی یا تبلتت خریدت رو انجام بدی که تمام روش هام نیازمند تغییر آیپی هست..

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84

- - -ویرایش - - -

برای کریدیت کارت می تونی از این ادرس استفاده کنی فقط باید شماره تلفن و ایمیل خودترو وارد کنی با xbox 360 هم راحت تر میتونی وارد کنی

اینم ادرس
tfw29qwrnonwmi07ce36.png

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
من واسه خرید کنسول بین ps4 و one واقعا گیج شدم
امروز رفتم یک جا دیدم دو تا رو واسه کرایه میده...تصمیم گرفتم هر کدومو یک شب کرایه کنم با هر کدوم حال کردم اونو بگیرم
امروز one کرایه کردم با یک ryse و forza
اول این که دستگاه از نزدیک فوق العاده زیباست و مدرن طراحی شده.دستش نسبت به دسته ps4 فوق العاده کارآمدتر و ارگونومی تر طراحی شده
کینکت فوق العاده جذاب بود و فرمان دادن صوتی بهش خیلی باحاله:dمخصوصا گفتن xbox on:d
در مورد داشبورد به نظرم هنوز چون تازه اوایل نسلیم زوده در موردش نظر دادن هنوز جای کار داره و باید خیلی امکانات بهش اضافه بشه...ولی سرعتش فوق العادست مخصوصا موقع خروج و ورود به بازی
در مورد بازی forza و ryse اینجا جاش نیست ولی فوق العاده هستن...گرافیک این دو تا بازی واقعا چشم نوازه
الان دستگاه حدود 8 ساعته یکسره روشنه ولی وقتی به بدنه دستگاه دست میزنی انگار یک ساله خاموشه:-oمایکرو تو زمینه کولینگ کنسولش فوق العاده عمل کرده و اینم اضافه کنم کنسول واقعا بی صداست اصلا صدایی نداره موقع کار:x

خود کنسول واقعا کامله و مایکرو سنگ تموم گذاشته ولی در مورد دستش مشکلاتی داره به نظرم
1-دسته باتری داخلی نداره که البته با یک باتری شارزی مشکل حل میشه ولی خوب طبیعتا هزینه جدا میطلبه
2-تو دسته ps4 ورودی 3.5 اینچی صدا دیدم که این نداره.اگه بشه به دسته ps4 هدفون وصل کرد و صدا رو از طریق اون شنید واقعا امکان خوبی هستش که دسته one ازش محرومه

در کل کنسول خیلی خوب و کاملی هست به نظرم و از نظر بازی های انحصاری هم خیلی عالی عمل کرده

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
من واسه خرید کنسول بین ps4 و one واقعا گیج شدم
امروز رفتم یک جا دیدم دو تا رو واسه کرایه میده...تصمیم گرفتم هر کدومو یک شب کرایه کنم با هر کدوم حال کردم اونو بگیرم
امروز one کرایه کردم با یک ryse و forza
اول این که دستگاه از نزدیک فوق العاده زیباست و مدرن طراحی شده.دستش نسبت به دسته ps4 فوق العاده کارآمدتر و ارگونومی تر طراحی شده
کینکت فوق العاده جذاب بود و فرمان دادن صوتی بهش خیلی باحاله:dمخصوصا گفتن xbox on:d
در مورد داشبورد به نظرم هنوز چون تازه اوایل نسلیم زوده در موردش نظر دادن هنوز جای کار داره و باید خیلی امکانات بهش اضافه بشه...ولی سرعتش فوق العادست مخصوصا موقع خروج و ورود به بازی
در مورد بازی forza و ryse اینجا جاش نیست ولی فوق العاده هستن...گرافیک این دو تا بازی واقعا چشم نوازه
الان دستگاه حدود 8 ساعته یکسره روشنه ولی وقتی به بدنه دستگاه دست میزنی انگار یک ساله خاموشه:-oمایکرو تو زمینه کولینگ کنسولش فوق العاده عمل کرده و اینم اضافه کنم کنسول واقعا بی صداست اصلا صدایی نداره موقع کار:x

خود کنسول واقعا کامله و مایکرو سنگ تموم گذاشته ولی در مورد دستش مشکلاتی داره به نظرم
1-دسته باتری داخلی نداره که البته با یک باتری شارزی مشکل حل میشه ولی خوب طبیعتا هزینه جدا میطلبه
2-تو دسته ps4 ورودی 3.5 اینچی صدا دیدم که این نداره.اگه بشه به دسته ps4 هدفون وصل کرد و صدا رو از طریق اون شنید واقعا امکان خوبی هستش که دسته one ازش محرومه

در کل کنسول خیلی خوب و کاملی هست به نظرم و از نظر بازی های انحصاری هم خیلی عالی عمل کرده

برای وصل کردن هدفون باید تبدیل مخصوص دسته وان بگیرید که اگر اشتباه نکنم 35$ هست

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

amir_picaso

کاربر سایت
Feb 29, 2012
52
نام
امیر جون
برای کریدیت کارت می تونی از این ادرس استفاده کنی فقط باید شماره تلفن و ایمیل خودترو وارد کنی با xbox 360 هم راحت تر میتونی وارد کنی

اینم ادرس
tfw29qwrnonwmi07ce36.png

شما تست کردید؟ این آدرس برای انگلیس هست ؟ چون اکانت من انگلیسه و از قبل 15 پوند پول توش هست

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83
5
اساتيد منم دريابيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

دوست عزیز بخاطر اینه که وسط دانلود کردن اپدیت اینترنتو قطع کردی.
دو راه داری
1.اول اینکه به اینترنت وصل شی و بذاری اپدیت بازی تمام بشه
2.به اینترنت وصل نباشه و کل بازی رو حذف کنی و دوباره نصبش کنی.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
5

دوست عزیز بخاطر اینه که وسط دانلود کردن اپدیت اینترنتو قطع کردی.
دو راه داری
1.اول اینکه به اینترنت وصل شی و بذاری اپدیت بازی تمام بشه
2.به اینترنت وصل نباشه و کل بازی رو حذف کنی و دوباره نصبش کنی.

پس سيو بازيهام چى

Sent from my iPhone using Tapatalk

temple

کاربر سایت
Jul 22, 2014
50
من دوباره یکی دیگه کارت گلد دو روزه خریدم و وارد کردم ولی نمیتونم بازی کنم و زمانی که به قسمت account manager میرم و قسمت your membership 2تا گلد دارم اما روشون زمانی که روش دکمه ای رو میزنم مینویسه :8c210003ولی بعضی موقها اصلا نمتونم روشون کلیک کنم حالا باید چیکار کنم تو رو خدا کمک کنید billing information رو هم کامل کردم ولی هنوز نمیتونم بازی انلاین کنم کمک کنید
میدونم اینجا جاش نیست باید تو بخش 360 مینوشتم ولی لطفا کمک کنید

([{•}])([{•}])

کاربر سایت
Aug 21, 2014
121
نام
Shayan Vaziri
من دوباره یکی دیگه کارت گلد دو روزه خریدم و وارد کردم ولی نمیتونم بازی کنم و زمانی که به قسمت account manager میرم و قسمت your membership 2تا گلد دارم اما روشون زمانی که روش دکمه ای رو میزنم مینویسه :8c210003ولی بعضی موقها اصلا نمتونم روشون کلیک کنم حالا باید چیکار کنم تو رو خدا کمک کنید billing information رو هم کامل کردم ولی هنوز نمیتونم بازی انلاین کنم کمک کنید
میدونم اینجا جاش نیست باید تو بخش 360 مینوشتم ولی لطفا کمک کنید
سلام!
برادر عزیزم سعی کن گلد یک ماهه بخری گلد های 2 روزه اکثرا تقلبی هستن !

pedy56

کاربر سایت
Jun 30, 2011
67
نام
پدرام
دوستان توجه داشته باشید!

در رابطه با طریقه خرید از ایکس باکس لایو....اصلاً لازم نیست کنسولو با کامپیوتر share کنی شما از تو کامپیوتر با ف ی ل شکن وارد لایو بشین خریدو بزنین و بعد با کنسول دانلود کنین به همین راحتی.

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
دوستان توجه داشته باشید!

در رابطه با طریقه خرید از ایکس باکس لایو....اصلاً لازم نیست کنسولو با کامپیوتر share کنی شما از تو کامپیوتر با ف ی ل شکن وارد لایو بشین خریدو بزنین و بعد با کنسول دانلود کنین به همین راحتی.

براي ٣٦٠ هم صادقه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر