همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
بعد کنسول رو خاموش کنم دانلود ادامه پیدا می‌کنه؟
بعد 2 دقیقه که در این حالت گذاشتین خود به خود دستگاه خودش اون محتویات رو دانلود میکنه!اگر هم میخواین بدونید چطور چراغ های اینترنتتون هی خاموش و روشن میشه!

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
بعد 2 دقیقه که در این حالت گذاشتین خود به خود دستگاه خودش اون محتویات رو دانلود میکنه!اگر هم میخواین بدونید چطور چراغ های اینترنتتون هی خاموش و روشن میشه!
چراغ دستگاه خاموش می‌شه؟

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
سلام دوستان آنالوگ استیک چپ دسته من وقتی به طرف بالا میبرم و ولش میکنم کاملا برنمیگرده سرجاش باید یه کوچولو با دست هل بدم و یه تق صدا میده این طبیعیه؟ از همون اول اینطوری بود

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
سلام دوستان آنالوگ استیک چپ دسته من وقتی به طرف بالا میبرم و ولش میکنم کاملا برنمیگرده سرجاش باید یه کوچولو با دست هل بدم و یه تق صدا میده این طبیعیه؟ از همون اول اینطوری بود
سلام
نباید اینطوری باشه. احتمالا از دستتون نیوفتاده زمین؟

Sinai4ever

کاربر سایت
Jan 22, 2009
48
نام
سینا
با سلام

من قصد خرید اکس باکس وان دارم چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید:

1- اکس باکس هم ریجن داره ؟ و کدوم ریجن بهتره ؟

2 - الان بازی برای کینکت اومده ؟ یا بهتره بدون کینکت بخرم ؟

3 - در آینده اگه هک بشه این کنسول ما هم میتونیم برای کپی خور کردنش اقدام کنیم ؟ بعد از کپی خور شدن امکان آنلاین بازی کردن نداره و امکان بن شدن داره ؟

اکثریت سایت ها نظر دارند که پی اس 4 بهتره هم قیمتش مناسب تره، ولی من بازم اعتقاد دارم اکس باکس توسعه یافته تر میشه در آپدیت های جدید شما پشیمون نشدین از خرید ؟

با تشکر

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
با سلام

من قصد خرید اکس باکس وان دارم چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید:

1- اکس باکس هم ریجن داره ؟ و کدوم ریجن بهتره ؟

2 - الان بازی برای کینکت اومده ؟ یا بهتره بدون کینکت بخرم ؟

3 - در آینده اگه هک بشه این کنسول ما هم میتونیم برای کپی خور کردنش اقدام کنیم ؟ بعد از کپی خور شدن امکان آنلاین بازی کردن نداره و امکان بن شدن داره ؟

اکثریت سایت ها نظر دارند که پی اس 4 بهتره هم قیمتش مناسب تره، ولی من بازم اعتقاد دارم اکس باکس توسعه یافته تر میشه در آپدیت های جدید شما پشیمون نشدین از خرید ؟

با تشکر

1- مهم نیست 2 گرون تره 1 ارزون تر ولی یک بگیری باید یک تبدیل 100 به 200 هم واسش بخرید
2- نه بازی به اون صورت نیومده فقط کینکت اسپورت
3- هیچ چیز مشخص نیست باید صبر کرد تا هک بشه اگه هک بشه که شما هم میتونی کپی خورش کنی (احتمال انلاین زدن خیلی پایینه)
پی اس 4 یک قدرت بیشتر داره همین و بس شما وان رو بگیر خیالت نباشه هرکی انلاین باز باشه میاد سمت وان پی اس 4 همون کنسولی بود که گزینه ادامه برای دانلود اپدیت ها نداشت :d

- - -ویرایش - - -

خیر زمانی اینطوری میشه که یا ضربه خورده باشه یا زیادی ازش استفاده کرده باشید(ماله 360 من چند بار اینطور شد رفتم دادم عوضش میکردن برای وان چون تازه اومده فکر نکنم فعلا بشه کاریش کرد)

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
نه از همون اول که باز کردم یه کم باهاش بازی کردم اینطوری شد

آنالوگ های زیاد خشک این مشکل براشون پیش میاد و ایراد پیدا میکنن بعضی مواقع با تمیز کردن و روغن کاری و بعضی مواقع با تعویضش درست میشن

simplexcomic96

کاربر سایت
Jun 12, 2014
683
دسته وان که تقلبیش نیست که :d
دوما کنسول من فول پلمپ بود و از این بابت مطمئنم
به نطرم بعضی از دسته ها تقلبی باشه اون دسته هایی که روی جعبش به 3 زبان نوشته مانند xbox 360 تقلبی باشه چون روی جعبش استاندارد اروپا ندارد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر