همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
منم اولین بازیم امروز خردیم ولی بعد از نصب میگه باید آپدیت کنید موقع آبدیت کردن هم ارور میده:
There Was A Problem With The Update
this gane or app needs an update,but something went wrong.for help,visit xbox.com/xboxone/update/help
میشه راهنمایی کنید؟
اینترنت رو دیسکانکت کن

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
اینترنت رو دیسکانکت کن
ممنون عزیز.ولی من قبل از این که شما بگید این کار رو کردم بودم و یه مشکل دیگه بوجود اومده بود اینه که وقتی من اینترنت رو قطع کنم بدون پروفایل نمی ذاره برم تو بازی و برای وصل شدن به پروفایل باید اینترنت رو وصل کنم و وقتی اینترنت رو وصل دوباره اون آپدیت می یاد و ارور هم میاد و دوباره همون آش و همون کاسه!
این ارور برای چی؟

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
سلام دوستان. ببخشيد ميدونم خيلي از سوالام شايد تكراري باشه ولي ممنون ميشم اگه جوابمو بديد

١-توي جعبه كد لايو گلد رايگان هست؟ چند وقته؟

٢-ميشه دسته بدون باتري رو با يو اس بي به كنسول وصل كنيم. يا حتما بايد باتري توش باشه؟

٣-سيم يو اس بي اتصال دسته به كنسول تو جعبه اش نيست ديگه درسته؟ جداگانه چند ميفروشن؟

٤-براي انلاين بازي كردن فقط و فقط به اكانت گلد نياز داره يا روش ديگه ايي هم هست؟ پي اس ٤ هم به همين شكل بايد حتما واسه انلاين بازي كردن اكانت psn داشته باشي؟

٥-اونطور كه فهميدم ريجن ١ و ٢ هيچ فرقي با هم ندارن. پس چرا ريجن ٢ گرون تره؟

٦-اون طور كه ميگن نسخه بدون كينكت سريع تره. ميشه نسخه با كينكت رو بدون كينكت روشن كرد؟

٧-من ميخوام كنسولو با بازيه فورتزا٥ بگيرم. با باندل بگيرم ارزون تر در مياد يا جدا جدا؟

٨-من يه تلويزيون ٣دي دارم. تا اونجايي كه ميدونم فعلاهر دوتا كنسول ٣دي ساپورت نميكنن. چه فيلم. چه بازي. در آينده امكان اضافه شدنش هست؟

٩-يه سوال هم ذهنمو درگير كرده اينكه كه چرا واسه پي اس ٤ تمامي كمپاني ها بازي ها رو ١٠٨٠ بيرون دادن (بجز واچ داگز كه ٩٠٠هه) ولي واسه ايكس وان بعضي١٠٨٠ بعضي ٩٠٠ بعضي ٧٢٠؟!!! يعني ميخوام ببينم دليل اينكار چي بوده؟ ضعيف بودن گرافيك ايكس وان نسبت به ٤؟ سخت بودن برنامه نويسي و ساخت بازي ١٠٨٠ براش؟

بله - 14 روزه

خیر نمیشه باید باتری توش باشه

نیستش - باید با شارژر بخری (سیم موبایل سامسونگ و ... هم میخوره)

بله راهه دیگه ای نیست PS4 هم همینه

ریجن 1 برق 110 ولت میخوره که باید ترانس بگیری اما ریجن 2 برق 220 ولت میخوره

خیر اینطور نیست - میتونی کینکت رو وصل نکنی

تو اینترنت من دیدم گرون تر بود اما بازم بپرس

معلوم نیست

از بقیه بپرس

- - -ویرایش - - -

ممنون عزیز.ولی من قبل از این که شما بگید این کار رو کردم بودم و یه مشکل دیگه بوجود اومده بود اینه که وقتی من اینترنت رو قطع کنم بدون پروفایل نمی ذاره برم تو بازی و برای وصل شدن به پروفایل باید اینترنت رو وصل کنم و وقتی اینترنت رو وصل دوباره اون آپدیت می یاد و ارور هم میاد و دوباره همون آش و همون کاسه!
این ارور برای چی؟

:-s
نمیدونم ماله من که در حالت آفلاین به پروفایلم ساین این میکنه:d

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
٩-يه سوال هم ذهنمو درگير كرده اينكه كه چرا واسه پي اس ٤ تمامي كمپاني ها بازي ها رو ١٠٨٠ بيرون دادن (بجز واچ داگز كه ٩٠٠هه) ولي واسه ايكس وان بعضي١٠٨٠ بعضي ٩٠٠ بعضي ٧٢٠؟!!! يعني ميخوام ببينم دليل اينكار چي بوده؟ ضعيف بودن گرافيك ايكس وان نسبت به ٤؟ سخت بودن برنامه نويسي و ساخت بازي ١٠٨٠ براش؟

خیر عزیز هیچ کدوم از دلیل هایی که شما آوردین نیست...!
تنها 2 دلیل داره:
اولی اینه که:طبق نقل تعداد زیادی از سازنده ها سخت افزار این کنسول پیچیده تر از PS4 بوده و بررسی سخت افزار و ساخت بازی 1080p برای این کنسول به مدت زمان و کار زیادی نیاز دارد...
دومی اینه که:کینکت 10% از فضای GPU این کنسول رو می گرفت و اگه بازی سازان بتونن از اون 10%+آپدیت SDK که برای بازی سازن از سوی مایکروسافت ارسال میشه استفاده مفیدی کنند بازی های این کنسول به 1080p خواهد رسید...

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
منم اولین بازیم امروز خردیم ولی بعد از نصب میگه باید آپدیت کنید موقع آبدیت کردن هم ارور میده:
There Was A Problem With The Update
this gane or app needs an update,but something went wrong.for help,visit xbox.com/xboxone/update/help
میشه راهنمایی کنید؟
تو این لینک نوشته باید چکار کرد
یکی از راه حل ها اینه که بازیو به صورت کامل از روی هارد پاک کنی و دوباره نصب کنی (این کارو در حالت آنلاین انجام بده که آپدیت هم همزمان نصب بشه)

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
دوستان سه تا سوال دارم
1-وقتی یکی دو روز ایکس باکس وان رو روشن نکنی خودش اوتو از حالت instact on میره به energy saving?
2- از کجا مدل تی وی رو به ایکس باکس بشناسونم که وقتی میگم اکس باکس آن تی وی هم روشن شه؟
3- موقعی که دیسک از دستگاه میاد بیرون یه صدای قر قر خفیفی داره؟

عجبا
چرا اینجا من هر وقت سوالی میپرسم کسی جواب نمیده؟:|

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
این چه کنسول داغونیه! 3 روزه دستگاه رو خریدم فقط به اینترنت وصله داره آپدیت میکنه! اعصابمو به هم ریخته! :-D
بابا ps4 اینجوری نبود! بازی رو میزارم توش سریع میاد بالا و تمام! این هزار تا اپدیت و کوفت زهر مار داره

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
این چه کنسول داغونیه! 3 روزه دستگاه رو خریدم فقط به اینترنت وصله داره آپدیت میکنه! اعصابمو به هم ریخته! :-D
بابا ps4 اینجوری نبود! بازی رو میزارم توش سریع میاد بالا و تمام! این هزار تا اپدیت و کوفت زهر مار داره
(...ـت) کردی داد و قالش رو سر ما میزنی؟:|:D

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
عزیزم قبل از خرید هر دستگاهی باید مطالعه کافی رو درباره اون داشته باشید نقاط ضعف و قوتش رو بسنجید هزار بار تو این تاپیک ذکر شده که X1 به یه نت نسبتا مناسب احتیاج داره درسته؟
درضمن دستگاه آپدیتهاش زیاد زمان بر نیستش مگر اینگه شما آپدیت بازیها رو بخوایین بگیرین که در اون صورت زمانبره در رابطه با بازیها هم بهت بگم بازیهایی رو که کلا انلاین میزنی آپدیتهاشو بگیربقیه رو افلاین نصب کن دیگه مشکلی پیش نمیاد درضمن اینقدر هم ناراحت نباش;)

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
اقا یه سوال می شه بزنیم آپدیت یه بازی رو دانلود کنه بعد بریم یه بازی آفلاین دیگه رو بازی کنیم؟
یعنی همزمان که داره دانلود می کنه بازی هم بکنیم البته منظورم دو تا بازی جدا هست

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
مرد حسابی بده مایکروسافت ابدیت میده تا باگ ها نرم افزاری بر طرف شه؟اگه میبینی ps4 ابدیت نداره چون چیزی برا ابدیت کردن نداره،انگار داری ps1 بازی میکنی فقط با گرافیک بالاتر.
به هر حال شما یه اینترنت نسبتا معمولی هم داشته باشی ابدیت داشبورد حداکثر ۲ساعت طول میکشه چجوری میگی چهار روز؟!
ابدیت بازی ها رو هم اگه انلاین میزنی باید بگیری اگرم تکنفره بازی میکنی افلاین بازی کن ،ابدیتشم نگیر. والسلام.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر