همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
امروز برای من مهم ترین نمرات به تریتیب اینها هستن :

Dead Rising 3
Zoo Tycoon
Crimson Dragon

دوست دارم بالای 80 بشن ! :d بقیه هم +60 بشن دیگه زیر 80 شدنشون مهم نیست !!! :d

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
به نظرم KI شانس خوبی برای بالای 80 شدن رو داره:d
DR3 هم که عمرا بالای 80 بره! Ryse که هیچی!:|

.......
DR3 توی ویدئو هایی که من دیدم مشکل فریم نداشت!سایت ها و توی گف هم اکثرا اشاره کردن که به جز صحنه های خیلی شلوغ افت فریم دیده نمیشه; شاید بیلدی که DF بازی کرده برای E3 بوده!؟

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
DR3 توی ویدئو هایی که من دیدم مشکل فریم نداشت!سایت ها و توی گف هم اکثرا اشاره کردن که به جز صحنه های خیلی شلوغ افت فریم دیده نمیشه; شاید بیلدی که DF بازی کرده برای E3 بوده!؟

خوب پس مشکلتون چیه دیگه ؟
حتما که نباید به نام سازنده نگاه کرد. من که با دونسخه قبلی زندگی کردم مطمئنم اگه DR3 اونطور که قول دادن و نشون دادن باشه، متاش صددرصد بالای 80 می شه.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
چه حالی میده اینجا تمام حدس ها برعکس بشه و ryse میانگینش از همه بالاتر بشه اون یکی ها که انتظار بالاتری میره پایینتر بشن :lol: عجب ضایع بازاری راه میفته :D

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
چه حالی میده اینجا تمام حدس ها برعکس بشه و ryse میانگینش از همه بالاتر بشه اون یکی ها که انتظار بالاتری میره پایینتر بشن :lol: عجب ضایع بازاری راه میفته :D
یه جورایی اینی که گفتی تو مایه های اینه که کریس رونالدو مثلا بیاد پرسپولیس :d

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
خوب پس مشکلتون چیه دیگه ؟
حتما که نباید به نام سازنده نگاه کرد. من که با دونسخه قبلی زندگی کردم مطمئنم اگه DR3 اونطور که قول دادن و نشون دادن باشه، متاش صددرصد بالای 80 می شه.
نمره خوب که زیاد میگیره مثلا همین IGN انقدر تعریف کرده از بازی آدم انتظار داره 8.8 به بالا براش رد کنه:dاما یهو دیدی پالیگان و چیک اینا یه دوجین 3-4 براش رد کردن و متاش اومد زیر 80!
آرزو بر جوانان عیب نیست:d

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
57476857725317966914.jpg
59829542446081945883.jpg

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
Ryse یه اپیک فیل کامل میشه تو امتیاز ! جدی میگم

اما بنظرم پتانسیل یه بازی خیلی خوب شدن رو داره. با اتمسفرش خیلی حال میکنم. باید با کمک یه استودیوی دیگه میساختنش چه میدونم بخش فنی رو میدادن دست کرایتک گیم پلی رو یکی دیگه نمیدونم اصلا تو تاریخ سابقه داره یه همچین چیزی یا نه. به هر حال امیدوارم شماره 2 ازش بسازن و تغییرات لازم رو بدن حیفه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر