همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
دوستان اگه گیم پد X1 رو هم رو PC و هم رو کنسول استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟چون زیاد رو PC روشن میمونه و روزی یبار سویچ میکنم:-$

من دوتا گيمپد خراب كردم تو اين دوسالي كه ايكس باكس خريدم
آنالوگ چپ كاريش ندارم خودش به سمت چپ ميره. هر دوتا اينجوري شدن. ي دونه طرح هيلو دوروز پيش خريدم

Sent from my iPhone using Tapatalk

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
آقا من دوتا مشکل بعد از آپدیت پیدا کردم
یکی اینکه کلا اچیومنت واسم باز نمیشه !
یکی هم اینکه به هیچکس نمیتونم اینوایت برای بازی بدم
چیکار کنم به نظرتون ؟

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,311
نام
Rashed
من دوتا گيمپد خراب كردم تو اين دوسالي كه ايكس باكس خريدم
آنالوگ چپ كاريش ندارم خودش به سمت چپ ميره. هر دوتا اينجوري شدن. ي دونه طرح هيلو دوروز پيش خريدم

چه ربطي به pc داره؟سوال من يه جيز ديگس

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
چیکار کنم به نظرتون ؟

يبار ساين اوت كن از اكانتت و دستگاهتم خاموش كن از برق بكش دوباره بزن
برو تو بخش اچيومنت ببين برات انلاك شده چيزي
اگه اونجا باز شده ولي نشون نداده حتما نوتيفيكيشنشو خاموش كردي برو تو تنظيمات درستش كن

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
چیکار کنم به نظرتون ؟

اينوايتو از پارتي بده ببين اوكي ميشه يا نه.

milad xbox

کاربر سایت
Sep 16, 2015
80
نام
milad
سلام
بعد این اپدیت. پروفایلم وقتی دستگاه به اینترنت وصل نیست ساین این نمیشه و نمیشه بازی کرد. بازی رو میزاری میگه یه پروفایل انتخاب کن و روی پروفایلم میزنم ساین این نمیشه اما وقتی به اینترنت وصل میشم درست میشه چطوری درستش کنم؟ اینترنت اجباری شده؟

آخرین ویرایش:

emad1772

کاربر سایت
Sep 18, 2010
134
سلام دوستان عزیز :) سوالات زیادی داشتم ممنون میشم یه توضیح کلی و مفصل بهم بدید .الان میخوام کنسول Xbox One رو تهیه کنم ریجن 2 اروپا .1.یکی از دلایل اصلی تهیه کنسول بازی های انحصاری اونه مثل Froza 6 که خیلی عاشقشم اما انگار نمیشه به صورت آنلاین بازی کرد ؟ درسته ؟ هیچ کس نتونسته ؟ 2.در حال حاضر گروهی تشکیل شده از بچه های سایت تو تلگرام یا جایی برای گفت و گو و فروش بازی های وان ؟ اگر شده یه پی ام هم به بنده بدید .3.تنها یکسری از بازی ها برای انلاین بازی کردن مشکل دارن ؟ یا همه ؟ و چرا به این صورت هست دلیل خاصی داره یا بخاطر نت هست ؟4.با تهیه Ea Access بازی ها رو میتونیم هم به صورت آفلاین هم آنلاین اجرا کنیم ؟ و اینکه مدت زمان خاصی دارن یا نه برای همیشه میشه بازی کرد ؟ چون انگار بعضی از بازی ها زمانی هستند مثلا 10 ساعت .5.وقتی Ea Access رو تهیه کردیم برای انلاین بازی کردن یک بازی مثل فیفا 15 باید لایو داشته باشیم یا نه ؟6.میتونم پروفایل 360 قبلی خودم رو که بازی های غیر ارجینال باهاش بازی میکنم رو وان استفاده کنم ؟ممنون میشم پاسخ بدین .

سوالات خیلی خوبی هستند. و من هم مثل شما منتظر پاسخ از اعضای انجمن هستم.

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
دوستان یه سوال مبتدیانه.
این EA Access چه بازی هایی رو میشه مجانی دانلود کرد و بازی کرد؟

fasfafa.png

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
سوالات خیلی خوبی هستند. و من هم مثل شما منتظر پاسخ از اعضای انجمن هستم.

اوه، سوالات زیادن
1- با پروفایل 360 میشه تو ایکس 1 ساین شد
2- با
Ea Access بازی های فری رو میتونی هم آنلاین بازی کنی و هم آفلاین و به صورت کامل، بازی هایی که فری نیستن 10 ساعت به صورت ترایال قابل بازی هستن
3- برای آنلاین بیشتر فیفا مشکل داره که اونم فکر میکنم به خاطر بسته شدن پورت های EA هست. بقیه رو آنلاین من بازی کردم. حتی فیفا هم گاهی میشه، ولی جون آدم به لبش میرسه تا حریف پیدا شه
4- تو تلگرام گروه هست
فکر کنم تو این چهاربند به تمام سوالاتون جواب داده باشم

- - -ویرایش - - -

دوستان به طور کاملا عجیبی تو قسمت ready to install از سربرگ my game and apps بازی اساسین کرید 2 ظاهر شده و رفتم روش و داره دانلود میشه، حجمش هم 6 گیگ هست.
میخواستم بدونم برای کس دیگه ای هم این قضیه صادق هست؟ فکر میکنید بازی رو بتونم فری بازی کنم یا فقط دیتای بازی رو داره دانلود میکنه؟ و اینکه برای بازی کردنش حتما باید گلد داشته باشم؟

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
دوستان پس از آپدیت٬ دیسک اورجینال x360 رو داخل دستگاه بزاریم راحت بازیها اجرا میشن یا دنگ و فنگ دارن؟ ممنون میشم جواب بدید

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
دوستان پس از آپدیت٬ دیسک اورجینال x360 رو داخل دستگاه بزاریم راحت بازیها اجرا میشن یا دنگ و فنگ دارن؟ ممنون میشم جواب بدید
دنگ و فنگ دارنb-)
بعد از گذاشتن دیسک، بازی باید کل حجم بازی تو کنسول دانلود شه بعد بازی شه، و برای اجرای بازی هم باید سی دی تو دستگاه باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر