همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

mehdi49584

کاربر سایت
Sep 9, 2012
48
مشکل لایو

سلام دوستان من با ویندوز ورد اکانت لایو خودم شدم و یه کد بازی رو روی کنسول ست کردم و تایید شد و تهش گفت آماده واسه دانلود با کنسول ولی الان نمیدونم چطوری روی کنسول پیداش کنم که دانلود کنمش؟ راستش این کد همونی بود که به نظرم ***** بود و با کنسول شناسایی نمیشد؟

BL4CK ANG3LS

کاربر سایت
May 12, 2015
55
نام
mosi
مرسی ولی منظورم این بود کدوم بازیها انلاین شون بیشتر حال میده و سرگرم کننده است ؟

آها ، بخدا بسكه تو تاپيك بعضيا ميان جو سازي الكي ميكنن كه نميشه ايكس وان انلاين زد ديگه من فك كردم منظور شما اينه كه كدوم ميشه راحت تر انلاين بازي كرد ...
يكي از اين دوستان جو ساز كه تا الان فك كنم ٦٠ تا پيام داده ٢٠٠ تاش فقط برا جو سازي و خراب كردن وجهه ايكس باكس بوده من تعجب ميكنم چرا مديرا بهش اخطار نميدن!! من نميدونم ايشون چرا ميان تو بخش ايكس وان خب برادر من شما كه همش مياي يه حرف تكراري رو ميزني اونم ديگه همه ميدونن چي ميخواي بگي
نيا برادر نيا اينجا
و اما در مورد بازي آنلاين ، اينكه كدوم بازي بيشتر كيف ميده و اين حرفا بيشتر سليقه ايه كسي نميتونه به شما بگه كدوم بازي براتون بهتره ، بنظر من شما گيم پلي ها رو ببينين بهتر ميشه بهتون كمك كرد،
موفق باشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

mehdi49584

کاربر سایت
Sep 9, 2012
48
سلام دوستان من با ویندوز ورد اکانت لایو خودم شدم و یه کد بازی رو روی کنسول ست کردم و تایید شد و تهش گفت آماده واسه دانلود با کنسول ولی الان نمیدونم چطوری روی کنسول پیداش کنم که دانلود کنمش؟ راستش این کد همونی بود که به نظرم ***** بود و با کنسول شناسایی نمیشد؟

کسی نمیتونه راهنمایی یکنه لطفا؟

javad13

کاربر سایت
Jul 29, 2015
43
اونارو بیخیال ... میخوام بازی بگیرم اولین بازی هسته تازه کنسول گرفتم نمیدونم چه بازی بگیرم راهنمایی میکنی شرمنده مزاحمت شدم داداش

the7nightmare

کاربر سایت
May 12, 2015
70
نام
آرش
چند وقتیه میخام از PC به کنسول مهاجرت کنم خیلی دو به شک بودم, تازه از جریان Stream با اپلیکیشن Xbox روی Windows 10 مطلع شدم چشمو گرفت بدجور :D
فقط چنتا سوال :
بازی های Xone هم قابل تعویضه ؟ کنفرانس معرفیشو دیده بودم همون اول که قابل تعویض نیست دیگه از اون موقع تاحالا دنبالش نرفتم, عوض شده سیاستش ؟!
شنیدم برای آنلاین بازی کردن باید پول داد, واسه 1 سال چقدره ؟
باطری قابل شارژ تو خود جعبه هست یا باید جدا خرید ؟

ممنون

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
چند وقتیه میخام از PC به کنسول مهاجرت کنم خیلی دو به شک بودم, تازه از جریان Stream با اپلیکیشن Xbox روی Windows 10 مطلع شدم چشمو گرفت بدجور :D
فقط چنتا سوال :
بازی های Xone هم قابل تعویضه ؟ کنفرانس معرفیشو دیده بودم همون اول که قابل تعویض نیست دیگه از اون موقع تاحالا دنبالش نرفتم, عوض شده سیاستش ؟!
شنیدم برای آنلاین بازی کردن باید پول داد, واسه 1 سال چقدره ؟
باطری قابل شارژ تو خود جعبه هست یا باید جدا خرید ؟

ممنون

قابل تعویضه
1 سال حدود 140
باطری قابل شارژ هم باید جدا بخری. تو جعبه 2 باطری دوراسل هست

BL4CK ANG3LS

کاربر سایت
May 12, 2015
55
نام
mosi
اونارو بیخیال ... میخوام بازی بگیرم اولین بازی هسته تازه کنسول گرفتم نمیدونم چه بازی بگیرم راهنمایی میکنی شرمنده مزاحمت شدم داداش

چه سبكي دوست داري
ريسينگ : سري فورزا عالي هستن
شوتر :: مترو ، هر دوتا متروها خيلي خوبن الان نميدونم قيمت نسخه ديجيتالي شون چند شده ، من چن وقت پيش برا تجديد خاطره ها خريدمشون هر كدوم ١١ دلار واقعا اتمسفر اين بازي فوق العاده است
سانست هم بازي قشنگي هست يه نيگايي به گيم پلي هاش بنداز
متال گير هم كه با گلد ميتوني بازي كني هم فوق العاده است
در كل قبلا گفتم بازم ميگم انتخاب بازي بيشتر سليقه اي هستش،
برا بازي آنلاين هم تايتان فال واقعا كيف ميده ، خيلي وقته اين بازي رو ميكنم ولي هنوز دوسش دارم

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,196
نام
محمد امین
کسی مشکل منو تا حالا نداشته؟
کنسول بالا میاد و لی وقتی بازی رو میگزارم تو دستگاه بعد از چند لحظه تصویر میره ولی گویا فقط تصویر میره و بازی پشت زمینه در حالا اجرا هست

BL4CK ANG3LS

کاربر سایت
May 12, 2015
55
نام
mosi
کنسول بالا میاد و لی وقتی بازی رو میگزارم تو دستگاه بعد از چند لحظه تصویر میره ولی گویا فقط تصویر میره و بازی پشت زمینه در حالا اجرا هست

تو بخش مشكلات ايكس وان مطرح كنيد، زودتر به جواب ميرسيد
اميدوارم مشكلتون حل بشه.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,736
نام
Javad
دوستان بازی های دست دوم XOne فرقی با نسخه نو داره ؟
برای خرید بازی های دست دوم باید به نکته خاصی توجه کرد ؟
ممنون
فقط دیسکش سالم باشه ، ریجن تو XO مهم نیست مگر بازی هایی که سانسور شده باشند ! بعضی بازی ها کد هم دارند !

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
من وقتی بازی میکردم بعضی وقتا صدا میرفت,بعد فهمیدم مشکل از tvعه

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,196
نام
محمد امین
من وقتی بازی میکردم بعضی وقتا صدا میرفت,بعد فهمیدم مشکل از tvعه

من رو TV قبلی شاید دو روز یک بار این مشکل رو داشتم ولی الان که TV رو عوض کردم اینجوری بدتر شد
امکان داره مشکل از کابل HDMI باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر