همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
اخه اخوی خوب توضیح نمیدی (در باب بهانه آوردن حسابش کن :) )
خوب روکش دسته ایکس باکس وان بخرید که وقتی استوک رو میچرخونید روی دسته نمی سابه بلکه روی ژله پلاستیکی روکش ساییده میشه!

- - -ویرایش - - -

این که چیزی نیست حتی اس ام اس هایی که برای بازیابی رمز عبور و ... برای پروفایل ایکس باکس لایو هستش فارسی هستش !ولی دلیل نمیشه که ایران رو ساپورت کنه!ما فعلا در حد کره شمالی و سوریه و... هستیم!

- - -ویرایش - - -

خیر فقط لازمه خروجی اچ دی ام آی رو به از کنسول به تلوزیون وصل کنید و بعد برید تو تی وی از کانال های جهانی لذت ببرید!

مثلا رسيور من بين اسبورت هستش بايد كانال ها تنظيم شده باشه ديگه؟درسته؟
+
اما در كل اين كار چه سودي داره وقتي تي وي و رسيور جلوته
+
چطوري ميتونم وقتي دارم بازي ميكنم صفحه نصف بشه و برم مثلا ماهواره ببينم

([{•}])([{•}])

کاربر سایت
Aug 21, 2014
121
نام
Shayan Vaziri
+
+
فقط بگم باید تی وی رو اسنپ کنی !

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان یکی توضیح میده که چطوری تویه دانلودهای حجیم دستگاه روی استندبای باشه دانلود هم بکنه بعد خاموش بشه؟

master jons

کاربر سایت
Aug 13, 2011
128
نام
b3n1
دوستان یکی توضیح میده که چطوری تویه دانلودهای حجیم دستگاه روی استندبای باشه دانلود هم بکنه بعد خاموش بشه؟
سلام دوست من میری تو قسمت ستینگ و بعد قسمت power ودر اونجا energy saving رو برمیداری جاش گزینه اولی رو انتخاب میکنی:bighug:

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin
والله همه جا پر پره ! قیمتش 7.500 تا 20 تومن تو تهران هستش! منم یک ویدئو ساخته بودم ازش :) خیلی از بچه ها الان روکش دسته خریداری کردن!

دوستان برای روکش بیشتر از 10 تومن پول ندید , بیشتر نمی ارزه !

و مواظب باشید روکش دسته ایکس باکس 360 رو بهتون ندن ( با xbox one هم فرق داره و هم فکر کنم به وان می خوره ولی زیر بار نرید :) )

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83
دوستان من یه مشکلی دارم.یه کنسول واسه پسر داداشم گرفتیم و اپدیت و همه کاراشم کردیم برا ساختن اکانت.اخرین مراحل وقتی که یه ایمیلم ماکروسافت ایمیل میزنه و فعالش میکنم مشکل داره و با کنسول که میخوام ادامه تنظیمات اکانت رو انجام بدم ارور میده و ساین این نمیشه.چیکار باید بکنم.بدون ساختن اکانت هم هیچ کاری نمیشه کرد.

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
دوستان من یه مشکلی دارم.یه کنسول واسه پسر داداشم گرفتیم و اپدیت و همه کاراشم کردیم برا ساختن اکانت.اخرین مراحل وقتی که یه ایمیلم ماکروسافت ایمیل میزنه و فعالش میکنم مشکل داره و با کنسول که میخوام ادامه تنظیمات اکانت رو انجام بدم ارور میده و ساین این نمیشه.چیکار باید بکنم.بدون ساختن اکانت هم هیچ کاری نمیشه کرد.

سلام داداش مشكل كينكت حل شد ؟
چه اروري ميده ؟

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
روی اون لینک فعال سازی تو ایمیلتون کلیک کنین !! بعد وارد سایت ایکس باکس میشین !! حالا همون یوزر و پسوردی که برا ایمیلتون داخل ایکس باکس زدین رو اینجا هم بزنین!! وقتی همه چی اوکی شد گزینه دوم تو ایکس باکس رو بزنین

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
دوستان یه سوالی داشتم؛ کنترلر کنسول خودش به عنوان یک شارژر باتری هم کار میکنه و دیگه نیاز به خرید شارژر نیست؟

یعنی اگر باتری قابل شارژ بذاریم تو کنترلر و دسته را با usb به کنسول وصل کنیم باتری ها خودشون شارژ میشن؟

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
دوستان یه سوالی داشتم؛ کنترلر کنسول خودش به عنوان یک شارژر باتری هم کار میکنه و دیگه نیاز به خرید شارژر نیست؟

یعنی اگر باتری قابل شارژ بذاریم تو کنترلر و دسته را با usb به کنسول وصل کنیم باتری ها خودشون شارژ میشن؟
نه نمیشه.
من تست کردم نشد.باطری انرژایزر با کابل لومیا 1520 رو به دستگاه وصل کردم شارژ نکرد.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
+
+
شما وقتی داری بازی میکنی در حین بازی کردن دوبار پشت سر هم دکمه home رو بزن میبینی که یه منو باریک سمت راست صفحه باز میشه که از اون منو باید گزینه TV رو انتخاب کنی و اگر ریسیور و کابل و ... وصل باشن میبینی که برنامه تلویزیون داره پخش میشه بعدش هم باید دکمه home رو فشار بدی و بیایی تو داشبورد و رو کاشی بازی کلیک کنی و بری ادامه بازیتو انجام بدی در حالی که TV هم داره پخش میشه

majid_mnj

کاربر سایت
Feb 15, 2012
29
سلام خیلی وقت بود میخواستم وان بگیرم فقط منتظر بودم که قیمت پال بیاد پایین و پال بگیرم که احیانا تو بازیها به مشکلی بر نخورم الان میخوام بدونم کنسول یوسی تو اجرای بازی ها با ریجن دیگه مشکلی نداره یا فقط ریجن یوسی و فری رو اجرا میکنه کلا فرقشون تو برق ورودیه یا نه فرق دیگه ای هم دارن. بعدشم من اینترنتم 512 جواب میده برای بازیهایی که نیاز به نت داره یا باید بیشترش کنم و در آخر هم چیزی خاصی هست که باید موقع خرید بدونم یا نه . خیلی ممنون .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر