همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

با سلام
دوستان من ميخواستم يه اكانت لايو دوباره بسازم ولي تو اكثر سايت ها كه ميرفتم ميديم نوشته ماكروسافت كشور ايران نداره پس اين چيه ؟

hypane7a.jpg

کسی جواب سوال مارو میده ؟

[h=1]گزارش : فروش صد هزار واحدی Xbox One در چین تا به این لحظه[/h]

date.png
مهر ۹ام, ۱۳۹۳| ۰۰:۰۷
user.png
مهرشاد ابراهیمی
user-avatar-pic.php

Xbox-One-250x165.jpg
با توجه به گزارشاتی که بعضی از کاربران در انجمن چینی A9VG (انجمنی در رابطه با بازی های ویدئویی) منتشر کرده اند، به مقدار صد هزار واحد در روز اول کنسول Xbox One در چین به فروش رفته است. این مقدار فروش با توجه به آمار ارسال شده از فروشگاه ها اعلام شده است. این مقدار فروش واقعا شگفت انگیز است چرا که مایکروسافت تنها همین مقدار Xbox One را به کشور چین فرستاده بود و توانسته در مدت زمان ۲۴ ساعت تمامی آن ها را به فروش برساند.
همچنین این آمار فروش در مقایسه با فروش Xbox One در ژاپن بسیار جالب است، چرا که این کنسول نسل هشتمی نتوانست در بازار ژاپن موفقیتی کسب کند و از استقبال مردم ژاپن بهره مند شود. همچنین این مقدار فروش می تواند باعث نزدیک تر شدن رقابت این دستگاه نسل هشتمی با PS4 از نظر فروش شود و حتی از آن هم جلو بزند. با این اوصاف باید منتظر ماند و نظاره کرد مایکروسافت چه برنامه دیگری برای نزدیک کردن رقابت ها به یکدیگر دارد. این فصل یعنی فصل تعطیلات (میلادی)، مبارزه این دو کنسول نسل هشتمی بسیار جالب تر می شود و باید منتظر ماند و دید کدام یک از این میدان نبر پیروز بیرون می آیند.

لطفاً دلیل منطقی بیاورید! بحث ما این هست که پایه استوک موقع چرخش در اثر اصطکاک با بدنه خورده و ساییده میشود ما کاری به ناخن و بالای استوک نداریم.
اخه اخوی خوب توضیح نمیدی (در باب بهانه آوردن حسابش کن :) )
خوب روکش دسته ایکس باکس وان بخرید که وقتی استوک رو میچرخونید روی دسته نمی سابه بلکه روی ژله پلاستیکی روکش ساییده میشه!

- - -ویرایش - - -

کسی جواب سوال مارو میده ؟
این که چیزی نیست حتی اس ام اس هایی که برای بازیابی رمز عبور و ... برای پروفایل ایکس باکس لایو هستش فارسی هستش !ولی دلیل نمیشه که ایران رو ساپورت کنه!ما فعلا در حد کره شمالی و سوریه و... هستیم!

- - -ویرایش - - -

ديگه چيزيو به تي وي وضل نكنم؟
خیر فقط لازمه خروجی اچ دی ام آی رو به از کنسول به تلوزیون وصل کنید و بعد برید تو تی وی از کانال های جهانی لذت ببرید!

اخه اخوی خوب توضیح نمیدی (در باب بهانه آوردن حسابش کن :) )
خوب روکش دسته ایکس باکس وان بخرید که وقتی استوک رو میچرخونید روی دسته نمی سابه بلکه روی ژله پلاستیکی روکش ساییده میشه!

- - -ویرایش - - -

این که چیزی نیست حتی اس ام اس هایی که برای بازیابی رمز عبور و ... برای پروفایل ایکس باکس لایو هستش فارسی هستش !ولی دلیل نمیشه که ایران رو ساپورت کنه!ما فعلا در حد کره شمالی و سوریه و... هستیم!

- - -ویرایش - - -

خیر فقط لازمه خروجی اچ دی ام آی رو به از کنسول به تلوزیون وصل کنید و بعد برید تو تی وی از کانال های جهانی لذت ببرید!
اگر بد توضیح دادم ببخشید.
این روکش وجود داره؟ چرا من ندیدم. عکسی چیزی ازش دارید ببینیم؟ :d

- - -ویرایش - - -

[h=1]گزارش : فروش صد هزار واحدی Xbox One در چین تا به این لحظه[/h]

date.png
مهر ۹ام, ۱۳۹۳| ۰۰:۰۷
user.png
مهرشاد ابراهیمی
user-avatar-pic.php

Xbox-One-250x165.jpg
با توجه به گزارشاتی که بعضی از کاربران در انجمن چینی A9VG (انجمنی در رابطه با بازی های ویدئویی) منتشر کرده اند، به مقدار صد هزار واحد در روز اول کنسول Xbox One در چین به فروش رفته است. این مقدار فروش با توجه به آمار ارسال شده از فروشگاه ها اعلام شده است. این مقدار فروش واقعا شگفت انگیز است چرا که مایکروسافت تنها همین مقدار Xbox One را به کشور چین فرستاده بود و توانسته در مدت زمان ۲۴ ساعت تمامی آن ها را به فروش برساند.
همچنین این آمار فروش در مقایسه با فروش Xbox One در ژاپن بسیار جالب است، چرا که این کنسول نسل هشتمی نتوانست در بازار ژاپن موفقیتی کسب کند و از استقبال مردم ژاپن بهره مند شود. همچنین این مقدار فروش می تواند باعث نزدیک تر شدن رقابت این دستگاه نسل هشتمی با PS4 از نظر فروش شود و حتی از آن هم جلو بزند. با این اوصاف باید منتظر ماند و نظاره کرد مایکروسافت چه برنامه دیگری برای نزدیک کردن رقابت ها به یکدیگر دارد. این فصل یعنی فصل تعطیلات (میلادی)، مبارزه این دو کنسول نسل هشتمی بسیار جالب تر می شود و باید منتظر ماند و دید کدام یک از این میدان نبر پیروز بیرون می آیند.
ای کاش فروشش پایین تر از PS4 باشه تا مجبور شن چندتا بازی اختصاصی خوب بسازند.

اگر بد توضیح دادم ببخشید.
این روکش وجود داره؟ چرا من ندیدم. عکسی چیزی ازش دارید ببینیم؟ :d
والله همه جا پر پره ! قیمتش 7.500 تا 20 تومن تو تهران هستش! منم یک ویدئو ساخته بودم ازش :) خیلی از بچه ها الان روکش دسته خریداری کردن!

والله همه جا پر پره ! قیمتش 7.500 تا 20 تومن تو تهران هستش! منم یک ویدئو ساخته بودم ازش :) خیلی از بچه ها الان روکش دسته خریداری کردن!

تو شهر ما تازه شروع کردن به آوردن بازی های X1. من اینجا این چیزی که شما میگی رو ندیدم.:d

تو شهر ما تازه شروع کردن به آوردن بازی های X1. من اینجا این چیزی که شما میگی رو ندیدم.:d
توپخونه تهران اونجا پره پره ! رفتی تهران یا اشنایی چیزی داری بگو برات بخره یا خودت دست به کار شو از راه دور بخرش بفرستن برات!

- - -ویرایش - - -

http://forum.bazicenter.com/thread92862/

اینم عکس روکش:
36757272518412536932.jpg

آخرین ویرایش:
attachment.php
attachment.php
دوستان از کجا بفهمم کنسول ریجن یک هست یا دو و نیاز به ترانس داره یا نه؟ رو پاور بریک نوشته 100-240 ورودی و خروجی هم 12v

Attachments

• DSC_0004.jpg
    DSC_0004.jpg
    128.8 KB · مشاهده: 102
  • DSC_0005.jpg
    DSC_0005.jpg
    135.2 KB · مشاهده: 99
آخرین ویرایش:
attachment.php
attachment.php
دوستان از کجا بفهمم کنسول ریجن یک هست یا دو و نیاز به ترانس داره یا نه؟ رو پاور بریک نوشته 100-240 ورودی و خروجی هم 12v

داداش رو ادابتور ریجن یک زده input : 100v-127v بعد یه سئوال شما این ادابتور رو به صورت متفرقه تهیه کردی ؟ چون پشتش که مشخصات رو زده مثل این ادابتور های متفرقه چینی کیفیت پایین هست که تو بازار پر شده و کسایی که ریجن یک میخرن این ادابتور هم میتونن جای ترانس بگیرن ولی کیفیت نداره سریع داغ میکنه و عمرشم کمه!!من متاسفانه اشتباه کردم از این ادابتور خریدم دو هفته نشده سوخت !!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or