همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
قیمت بازی ها روی Xbox one زیاده مشکل از اکانت یا رجیون کنسول ماست؟؟ یا کلا گرانی همه گیر شده؟"

17e1020640b61b821.jpg

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام دوستان. xone از لحاظ نت چ جوریه؟ مسله please wait و سرعت دانلود غیر عادی (در حد 40 کیلو واسه یه نت 2 مگ) نداره ک؟ تحریم store رو برداشته؟ خرابیاش چیان؟ (بی فن بازی جواب plz)

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
سلام دوستان. xone از لحاظ نت چ جوریه؟ مسله please wait و سرعت دانلود غیر عادی (در حد 40 کیلو واسه یه نت 2 مگ) نداره ک؟ تحریم store رو برداشته؟ خرابیاش چیان؟ (بی فن بازی جواب plz)
اگه نت 1 مگ به بالا داشته باشی خیالت بابتِ آنلاین بازی کردن و دانلود راحتِ.من که خریدم نکردم ولی ظاهرا هنوز شیلتره!!
فقط درایو کنسول خرابی داشت (تعداد خیلی کمی) که دیگه الان همه ی کنسول ها درایوشون سالمه
اگه تولید 2014 بگیری بهتره اینجوری نگران خرابی هم نیستی

hessamino

کاربر سایت
Jan 8, 2014
80
نام
حسام
به نظرتون اگه وان خريدم ٣٦٠ رو نگه دارم يا نه؟؟ چون بازياى ٥ تومنى همچنان واسش مياد هروقت احساس كردم ديگه براش بازى بدرد بخور نمياد ميفروشمش نظرتون چيه؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
به نظرتون اگه وان خريدم ٣٦٠ رو نگه دارم يا نه؟؟ چون بازياى ٥ تومنى همچنان واسش مياد هروقت احساس كردم ديگه براش بازى بدرد بخور نمياد ميفروشمش نظرتون چيه؟؟

داداش همین الان هم بازی هایی که براش میاد دو قرون نمیارزه از لحاظ کیفیت
مثلا AC4 رو 360 هم اومده رو وان هم اومده ولی این کجا و اون کجا :d

hessamino

کاربر سایت
Jan 8, 2014
80
نام
حسام
داداش همین الان هم بازی هایی که براش میاد دو قرون نمیارزه از لحاظ کیفیت
مثلا AC4 رو 360 هم اومده رو وان هم اومده ولی این کجا و اون کجا :d

جدى؟؟؟ يعنى انقدر تفاوت داره؟؟؟ آخه گفتم بازى ٥ تومن مفته پس نگهش دارم اگه نتونستم واسه وان بازى بگيرم حداقل يخورده با اون بازى كنمD:
پ.ن من خودم AC4 رو روى ٣٦٠ تموم كردم به نطرم خيلى كيفيتش خوب بود اگه انقدر تفاوت داره كه واويلا!!!!

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
جدى؟؟؟ يعنى انقدر تفاوت داره؟؟؟ آخه گفتم بازى ٥ تومن مفته پس نگهش دارم اگه نتونستم واسه وان بازى بگيرم حداقل يخورده با اون بازى كنمD:
پ.ن من خودم AC4 رو روى ٣٦٠ تموم كردم به نطرم خيلى كيفيتش خوب بود اگه انقدر تفاوت داره كه واويلا!!!!

والا من که فعلا نفروختمش.خیلی بازی هست که هنوز انجام ندادم و بازی های انحصاری امسال دو کنسول هم منو مجاب نکردن که سریع کوچ کنم رو نسل جدید
اگر تو هم مثل منی خیلی عجله نکن ولی باید بدونی چند ماه دیگه به احتمال زیاد کنسولت ارزون تر شده

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
اوه بچه ها اگر شما کنسول رو دیر تر بخرید! مثلا بخواید 1 سال دیگه بخرید! فکر کنم 14 تا بازی رایگان ا دست بدین ! :) هر ماه 2 یا 1 یکی میده پس اینطوری خیلی ضرر می کنید!

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام