همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
وقتی خواستم وان بگیرم(با علاقه گرفتم و دوسشم دارم)همه گفتن از بازی اورجینال نترس راحت عوض میکنی نگران نباش فقط سرمایه اول میخواد
فروشنده گفت بخر اقا خودم ساپورتت میکنم

حالا فروشنده میگه من تعویض نمیکنم یا اگه بکنن میخوان پوستت رو بکنن
وان دار های دیگه هم بچه مایه دار هستن و میخوان کلکسیون جمع کنن بازیشون نمیفروشن یا بدتر فروشنده ها شدن
خیلی ها هم براشون مهم نیست 60 تومن یا بیشتر پول رو بدن برا عوض کردن بازی ککشون هم نمیگزه
نمیدونستم میخورم به دیوار:(
دوست من،منم عین خودتم،پوستم در اومد تا تونستم x1و بخرم،یه هزار تومنی از کسی نگرفتم و نخواهم گرفت،مثل خیلی ها نیستیم که از بابا ننشون پول بگیرن زارت و زارت بدن به این فروشنده های از خدا بی خبر،طرف میشناسم بازی هنو ریلیز نشده 250میده واسه بازی،خو یکی نیست بهش بگه عزیزم چرا اینکارو میکنی،چرا گرون میخری که بقیه مجبور بشن گرون بخرن،ولی اونا که نمیفهمن،نمیدونن پول دراوردن دهن ادم سرویس میشه،تا یه چی بخوان فوری میرن از مامی جونشون میگیرن.
حالا عیب نداره،اگه خواستی بازی ها رو با هم شریکی میگیریم که ارزونتر واسمون بیوفته،خواستی هم با هم تعویض میکنیم داش،نگران هیچی نباش،درست میشه ایشالله.

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
رفیق من هم مثل خودتم کمی صبر کن بازیهاش تو بازار پر شن اونوقت راحت کرایه کن!! الان فعلا این دو تا بازی رو که برا گلد رایگان کردن بگیر تا بعد!!
راستی شما کدوم شهر هستی؟؟ اونجا یازی کرایه نمیدن؟؟؟

كدوم بازيا واسه گلد رايگانه؟نميشهاز سايت ايكس باكس با چي پي ان بگيرم؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,168
نام
Ehsan
از وقتی X1 عرضه شده منتظر Snap Achievements بودم و مثل اینکه داره عملی میشه :d

Snap Mode for Achievements. As we showed at our E3 Green Carpet event before the show, we're offering an easier way to track and view your achievements in the moment. With Achievement Snap, you can track your achievement progress in real time without ever leaving the game. You can also 'Get Help' on any Achievements you're struggling with. Xbox will scan the web for you and deliver relevant tips and strategy content right to your TV. You can view a video about this feature here

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
دوست من،منم عین خودتم،پوستم در اومد تا تونستم x1و بخرم،یه هزار تومنی از کسی نگرفتم و نخواهم گرفت،مثل خیلی ها نیستیم که از بابا ننشون پول بگیرن زارت و زارت بدن به این فروشنده های از خدا بی خبر،طرف میشناسم بازی هنو ریلیز نشده 250میده واسه بازی،خو یکی نیست بهش بگه عزیزم چرا اینکارو میکنی،چرا گرون میخری که بقیه مجبور بشن گرون بخرن،ولی اونا که نمیفهمن،نمیدونن پول دراوردن دهن ادم سرویس میشه،تا یه چی بخوان فوری میرن از مامی جونشون میگیرن.
حالا عیب نداره،اگه خواستی بازی ها رو با هم شریکی میگیریم که ارزونتر واسمون بیوفته،خواستی هم با هم تعویض میکنیم داش،نگران هیچی نباش،درست میشه ایشالله.

ایشا.. داداش منم پایم کلی بازی دیجیتالی هست یا بازی فیزیکی هست که میشه شریکی بخریم منم پایم بدجور

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
وقتی خواستم وان بگیرم(با علاقه گرفتم و دوسشم دارم)همه گفتن از بازی اورجینال نترس راحت عوض میکنی نگران نباش فقط سرمایه اول میخواد

وان دار های دیگه هم بچه مایه دار هستن و میخوان کلکسیون جمع کنن بازیشون نمیفروشن یا بدتر فروشنده ها شدن
خیلی ها هم براشون مهم نیست 60 تومن یا بیشتر پول رو بدن برا عوض کردن بازی ککشون هم نمیگزه
نسل قبل هم تو ps3 همين جريان بود و مشكل تعويض و اينا بود ولي چون قيمت دلار خيلي پايينتر بود ميشد چشم پوشي كرد

+

كلا به نظر من نسل جديد كنسولا و كلا بازي ها تو ايران خيلي جواب نميده چون اولا بايد پول خوبي داشته باشي تا بازي بخري دوما بايد پول خوبي داشته باشي تا يه اينترنت درست و حسابي جور كني چون اگه خودتو از انلاين بازي كردن بكشي كنار 70 درصد بازيهاي عالي اين نسلو از دست ميدي

كلا متاسفانه تو ايران رفته رفته شرايط بازي كردن سختتر ميشه(فقط همين تفريح نسبتا هزينه منطقي داشت كه اونم مثه اينكه پر)

.

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی

شما درست میگی. خیلی از وان دار ها به سختی تونستن کنسول بخرن.(مثل خودم).اگر بتونیم بازی ها رو با کمک هم بخریم خیلی به نفعمون هست.
مثلا یه بازی رو دو نفر پول میذارن و میخرن و بعد هر کدوم که بازی رو انجام داد میده به شریکش و اون هم استفاده میکنه.
اگرم دیگه بازی رو نخواستن به قیمت دسته دو میفروشن و پولش رو بین خودشون تقسیم میکنن.
اگر به این شکل باشه منم پایه هستم...

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
متاسفانه من این چند وقته خیلی تلاش کردم که هزینه بازی های ایکس باکس وان رو برای شما کاهش بدم!
و تاپیک خرید کالاهای دیجیتالی موجود بر روی Xbox Live به صورت شریکی(مخصوص Xbox One) برای شما تاسیس کردم! بعد میاین اه و ناله میکنید که چرا کسی تعویض یا شریکی نمیاد بخره! وقتی شما دنبالش نیستین و همینجور رو صندلیتون لم دادین دنبالش نمیرین و حتی به خودتون زحمت نمی دین به این تاپیک برین و دوستانی پیدا کنید که باهاتون شریکی بازی ها رو خریداری کنند من چه چیزی دارم بگم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر