همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

خود کپکام که بعیده بخرند ولی Dead Rising صد در صد میخرند :دی
بعد کپکام ونکوور میشه شعبه دوم بلک تاسک؟ :-/ :دی
عناوین رو که جدا جدا نمیفروشن :d هر کس می خواد کلش رو باید بخره.

@ Christ

اون سمت چپ یه گذینه داره Post a new idea

آخرین ویرایش:
عناوین رو که جدا جدا نمیفروشن :d هر کس می خواد کلش رو باید بخره.

کلش میخواد چیکار کنه آخه :| ولی خب کلشم خرید تو ژاپن فوقش بازار دستش میگیره :-" DMC هم کادو میده به کامیا :دی
ولی شاید بشه با شرکت خریدار توافق کرد :-/ :دی

این بهتره

از اینا پر شده :دی همین که دادی از همشون بیشتر رای آورده :دی

+
توش چجوری میشه پست گذاشت؟ :-/ Battletoads کسی درخواست نداده :( البته یکی داده بود ولی XBLA :|

دوستان من یه مشکلی برخوردم
بازی های گلدی که دان میکنم تا 100 درصد میره و استپ میکنه
بقیه بازی ها درست دان میشن فقط گلد ها اینطور هستن چیکار کنم به مدت زمان گلدم بستگی داره؟

دوستان این Xbox Feedback برای من Sign in نمیشه (یکی دیگه هم اگر اشتباه نکنم داشت این مشکلو) یکی اگر میتونه بره این موضوع اختیاری کردن آپدیت ها رو مطرح کنه:d
این قابلیت Ready to start هم باگ زیاد داره بعضی اوقات پیغام میده بعضی اوقات تا 50 درصدم بره انگار نه انگار :|
[h=3][/h]

دوستان این Xbox Feedback برای من Sign in نمیشه (یکی دیگه هم اگر اشتباه نکنم داشت این مشکلو) یکی اگر میتونه بره این موضوع اختیاری کردن آپدیت ها رو مطرح کنه:d
این قابلیت Ready to start هم باگ زیاد داره بعضی اوقات پیغام میده بعضی اوقات تا 50 درصدم بره انگار نه انگار :|

آپدیت ها اختیاری هستن در حال حاضر ، قبلا نبودن اما بعدا شدن
اما بدیهیه که برای استفاده از امکانات آنلاین باید آخرین آپدیت رو نصب کنید

عاقا من تو آپدیت اولیه موندم. نت 1 مگ دارم البته میدونم تو ایکسباکس سرعتش کم میشه نه اینقدر که 700 مگو اینطور دانلود کنه.یکی از دوستام چند ماه پیش با نت 128 راحت آپدیت کرد.
دارم میترسم کم کم .خونه دوستم بردم اونجا بد تر بود...

[h=3][/h]

حتما اون بازی هایی که تا 50% میرن نمیشه اونا رو بازی کرد واسه همین ready to start نمیزنه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

عاقا من تو آپدیت اولیه موندم. نت 1 مگ دارم البته میدونم تو ایکسباکس سرعتش کم میشه نه اینقدر که 700 مگو اینطور دانلود کنه.یکی از دوستام چند ماه پیش با نت 128 راحت آپدیت کرد.
دارم میترسم کم کم .خونه دوستم بردم اونجا بد تر بود...
سلام دوست گرامی.
نگرانی نداره.به نظر من باید با یه نت قوی آپدیت اولیه رو انجام بدید.
خودم 6 مگ شاتل دارم و هفتصد و خورده ای آپدیت رو تو 25 دقیقه بدون هیچ مشکلی انجام داد.

آپدیت ها اختیاری هستن در حال حاضر ، قبلا نبودن اما بعدا شدن
اما بدیهیه که برای استفاده از امکانات آنلاین باید آخرین آپدیت رو نصب کنید
نه منظورم آپدیت بازی ها هستش نه آپدیت خوده کنسول!
حتما اون بازی هایی که تا 50% میرن نمیشه اونا رو بازی کرد واسه همین ready to start نمیزنه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
بازی مورد نظر FM5 هست و طبق پرس و جو بعد از 25 درصد قابلیت Ready to Startـش فعال میشه ولی برای من تا 50 درصد هم رفته و انگار نه انگار!

خب این بستگی به بازیش داره :d
مثلا ufc رو میزاره از 25 % بازی رو شروع کنی :d cod از 53 % گذاشت بازی کنم :|

بازی مورد نظر FM5 هست و طبق پرس و جو بعد از 25 درصد قابلیت Ready to Startـش فعال میشه ولی برای من تا 50 درصد هم رفته و انگار نه انگار!
به من از 60 % اجازه داد :| :d

نه منظورم آپدیت بازی ها هستش نه آپدیت خوده کنسول!

فورتسا ٥ براي من از ٢٥ درصد ديكه رفت تو بازي:) ufc رليز شد؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

:( دوستان من ریجن 2 تایتان فال باندل امروز خریدم از اوناس که یه مقوا مانند عکس تایتان فال روشه و خوده کنسول سبزه اما پلمپ زیری (پلمپ جعبه اصلی) دقت کردم دیدم بازه ولی پلمپی که مقوا رو به جعبه وصل کرده باز نشده
آقا خوده مایکروسافت برا اینکه تایتان فال رو بزاره توش باز کرده پلمپ زیری رو یا اینا باز کردن؟:(( خواهشا جواب بدین
P1020026rYfqF.jpg

- - -ویرایش - - -

تو آنباکسینگ ها دیدم هر دو پلمپ باز نشده هستن ولی این پلمپ روییش کاملا درست و سفت و محکمه ولی زیری باز شده نمیدونم این چجورشه:(

روی برچسب سریال نامبرشم هم یه برچسب دیگه خورده روش. یعنی یه برچسب سریال نامبر جدید روی قبلی خورده که رنگش هم سبزه پررنگ تره. همه چی عجیبه:(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or