همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
متا که خوب بوده تا اینجا مخصوصا DR3 که فکر میکردم بابت افت فریمش کمتر از این حرفا بگیره :D
فقط این CD نمیدونم چرا الکی امید داشتم بهش :| حالا شاید کلا منتقدا با سبک بازی حال نکردن ولی خب کنار لوکو بدترین نمرات گرفتن :D
کیلر هم واسه شروع نمراتش خوب بود :D
زوتیکون هم نمراتش خیلی خوب بود امیدوار شدیم به کینکت :D
FMS5 که به نظرم راحت +80 میشه در بدترین حالت ممکن :D کلا بهترین عنوان لانچ همین FMS5 هست :D
میمونه Ryse :D +70 بشه کافیه ما راضیم ازش :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Forza 5 تو لیست کاندیداهای بهترین بازی Xbox نیست. آیا حماسه ای عظیم در راه است؟ خدا به خیر کنه :D
نه بابا forza5 تو بهترین ریسینگ هست دیگه (احتمالا باز nfs میگیره :D) کلا بازیای نسل بعد رو زیاد دخالت ندادن قککنم چون ryse هم هیچ جا نیست :D

حالا ممد انتظارت از متای F5 چیه ؟ 40/100 ؟؟ :D

mate

کاربر سایت
Nov 13, 2013
63
به نظر من خیلی انتظارات از forza اوردید پایین ، بخاطر پیست و نبود چرخه شبانه روز ، ولی متا 80 برای این بازی نا تمید کنندست ، باید بالای 88 و در بهترین حالت رو 90 باشه . با توجه به نسخه های قبل و پتانسیل بازی ، البته اگه لانچ نبود بهتر بود.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
جريان اين دامپ چيه؟
دارم تصور ميكنم قيمتشو اگه هك بشه:bighug:
اگه هک بشه و نسبت به کنسول هک نشده فرض کنیم 500 تومن هم گرون تر باشه باز خیلی به صرفه تره، شما بخوای 4 تا بازی اوریج بگیری باید یه تومن پیاده بشی !

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
باو چرا الکی جو منفی می دید ؟:d هک شدن ربطی به قیمت کنسول نداره مگه اینکه برای تعداد خاصی از کنسول ها عملی باشه یا هم اینکه کلی دردسر داشته باشه . دعا کنین این دو حالت پیش نیاد قیمتش هم زیاد نمی شه :|
نهایتش هم اگه قیمت ها تخیلی شد کنسول اوریج می گیریم خودمون هک می کنیم :d

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
نه بابا forza5 تو بهترین ریسینگ هست دیگه
خب ریسنگ دیگه نبود که بذارن:D
ببین کار به کجا رسیده که از نامزد شدن سلطان ریسینگ برا ریسنگ سال خوشحال و امیدوار میشیم=)):|
لعنت به تو ماکروسافت من که هنوز سر حرفم هستم متا80.78میشه
اگه بالا85شد3ماه امضا جاستین و اواتار ده نمکی میذارم

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
خب ریسنگ دیگه نبود که بذارن:D
ببین کار به کجا رسیده که از نامزد شدن سلطان ریسینگ برا ریسنگ سال خوشحال و امیدوار میشیم=)):|
لعنت به تو ماکروسافت من که هنوز سر حرفم هستم متا80.78میشه
بوکمارک شد:d البته منم همچین حسی دارم.:-s

don_strife

کاربر سایت
Aug 22, 2009
271
نام
Arian
باو چرا الکی جو منفی می دید ؟:d هک شدن ربطی به قیمت کنسول نداره مگه اینکه برای تعداد خاصی از کنسول ها عملی باشه یا هم اینکه کلی دردسر داشته باشه . دعا کنین این دو حالت پیش نیاد قیمتش هم زیاد نمی شه :|
نهایتش هم اگه قیمت ها تخیلی شد کنسول اوریج می گیریم خودمون هک می کنیم :d
منظور قیمت فروش ـه فروشنده های دزد ایرانه

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بابا دیگه شما خیلی تابلو هایپ زدایی می کنین :D بابا فورتزای کبیر سلطان ریسینگ ـه دنیا و آخرت only possible on xbox one و این حرفا متاش بیاد زیر 90 میدونی ینی چی ؟؟؟ ینی خشم یامائوچی بر شما نازل خواهد شد که اونهمه بار ـه GT5 کردین :D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
بابا دیگه شما خیلی تابلو هایپ زدایی می کنین :D بابا فورتزای کبیر سلطان ریسینگ ـه دنیا و آخرت only possible on xbox one و این حرفا متاش بیاد زیر 90 میدونی ینی چی ؟؟؟ ینی خشم یامائوچی بر شما نازل خواهد شد که اونهمه بار ـه GT5 کردین :D
نه باور کن هدفم از این حرفا هایپ زدای نیست.من چند ماهه از فورتزا نا امید شدم چندماهه دارم میگم از نظر امتیازات ابرو سری رو میبره:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر