همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
بابا جمش کنید تورو خدا این بساط متارو این عددا فقط به درد کل کلای بازی سنتری میخوره. یه بازی مثل فورزا رو همه میشناسن و ایراداش و نقاط قوتش هم همه میدونن حالا منتظرید ببینید IGN یا EG چی میگن؟

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این قضیه ی هک شدن ایکس باکس اگه به حقیقت بپیونده من خودم قربون مایکروسافت میرم. مثل اینکه این نسل هم مجبورم جفتشونو بخرم . جیبم از همین الان درد میکنه:((

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
بابا دیگه شما خیلی تابلو هایپ زدایی می کنین :biggrin1: بابا فورتزای کبیر سلطان ریسینگ ـه دنیا و آخرت only possible on xbox one و این حرفا متاش بیاد زیر 90 میدونی ینی چی ؟؟؟ ینی خشم یامائوچی بر شما نازل خواهد شد که اونهمه بار ـه GT5 کردین :biggrin1:
Forza ـی که متای 90+ می آورد 450 تا ماشین داشت با 22 تا پیست، اینجا همه چی نصف شده :D یعنی از لحاظ محتوا واقعا بازی مشکل داره، ولی خب یه سری چیزهای جدید به گیم پلی اضافه شده که بعضی هاش خیلی هم عالی هستن ولی خب محتوا واقعا مهمه. حالا این وسط اگه گیم پلی واقعا بدون نقص باشه میشه رو متای 88 تا 90 حساب کرد وگرنه احتمالا متاش همون 85 اینجاها میشه نهایتا. تو این چند روز هم منتقدها نشون دادن که کاری ندارن بازی واسه لانچ هست یا نه، با دقت بیشتری نقد میکنن تازه :D

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
اینایی که فورتزا 5 رو در حد چغندر پایین آوردن، به وقتش خودم خدمتشون میرسم:D

لابد میخوای بنشون کنی ؟:D

بابا چقدر اسم ما فن سونیها بد در رفته :D تا حالا چیزی بنام فن منطق بگوشتون خورده :D چیزی که خوبه خوبه چه علتی داره کوبیده بشه خب :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Forza ـی که متای 90+ می آورد 450 تا ماشین داشت با 22 تا پیست، اینجا همه چی نصف شده :D یعنی از لحاظ محتوا واقعا بازی مشکل داره، ولی خب یه سری چیزهای جدید به گیم پلی اضافه شده که بعضی هاش خیلی هم عالی هستن ولی خب محتوا واقعا مهمه. حالا این وسط اگه گیم پلی واقعا بدون نقص باشه میشه رو متای 88 تا 90 حساب کرد وگرنه احتمالا متاش همون 85 اینجاها میشه نهایتا. تو این چند روز هم منتقدها نشون دادن که کاری ندارن بازی واسه لانچ هست یا نه، با دقت بیشتری نقد میکنن تازه :D
خوب به هر حال اینایی که گفتی نکته منفی هست و اگه همینطور که میگی باشه به نمره تاثیر خواهد گذاشت و اسم بازی هم Forza هست دیگه :D هورایزون مورایزون هم نیست , فورتزای شماره دار هست :D

آخرین ویرایش:

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
79695477256125820365.jpg

یکی از طرح های کنترلر این بوده که اسپیکر و تاچ اسکرین داشته + سنسور بو (مثلا بری تو جنگل کنترلر بو گل گیاه بده).
که بعد کنسل شد

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
اونوقت چجوری بو تولید میکنه؟:-/کارتریج باید بزاریم رو دسته؟
سنسور بو + فیبل ! لول:d
88 تا 90 حساب کرد وگرنه احتمالا متاش همون 85 اینجاها میشه نهایتا. تو این چند روز هم منتقدها نشون دادن که کاری ندارن بازی واسه لانچ هست یا نه، با دقت بیشتری نقد میکنن تازه
:biggrin1:
چه خوشبین! :|
پیشنهاد میشه یه نگاه به نمرات بازیهای لانچ بندازی :d

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من یه سوال داشتم لطفا کسی که اطلاعاتی داره جواب بده

آیا Xbox one تلویزیون ایران رو هم ساپورت میکنه؟یعنی مثلا تو ایران بهش بگی Xbox go to TV چه اتفاقی میوفته دقیقا؟:-/ به صورت APP برای کل جهان هست یا فقط USA ؟

اگر آره از چه طریقی دریافت میکنه؟اینترنت؟

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
من یه سوال داشتم لطفا کسی که اطلاعاتی داره جواب بده

آیا Xbox one تلویزیون ایران رو هم ساپورت میکنه؟یعنی مثلا تو ایران بهش بگی Xbox go to TV چه اتفاقی میوفته دقیقا؟:-/ به صورت APP برای کل جهان هست یا فقط USA ؟

اگر آره از چه طریقی دریافت میکنه؟اینترنت؟
اگه چیزوارت کابل HDMI داشته باشه میتونی به جای تلوزیون وصلش کنی به Xbox:dبعد بگی go to tv!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر