همه چیز درباره Windows 8

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
:((یه غلطی کردم من این ویندوز 8 رو فارسی کردمش ! حالا همه چی چَپَکی شده ! حالا چیکار کنم به حالت قبل برگرده و زیرنویس فیلم ها رو که فارسی اند درست بخونه و بتونم فارسی تایپ کنم فقط از این وضیعت خارج بشه و همون انگلیسی بشه ! چیکار کنم ؟

dr.hamidreza

کاربر سایت
Feb 21, 2011
238
نام
حميدرضا
دوستانی که مشکل نشناختن cd-drive دارند برید توی bios چک کنید اگه درایوتون به یه پورت slave وصله بکنید و وصلش کنید به یکی از پورت های master مال من اینجوری درست شد.

P0UYA

کاربر سایت
Apr 19, 2010
153
نام
پویا
مشکل pro*xifi*er حل شد ؟ چون نصب میکردیم کل برنامهای Metro از کار میفتاد مجبور بودیم 2 تا برنامه نصب کنیم تا درست بشه.... الان چه جوریاس ؟ :d

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
چرا با usb وصلش کردی ؟ پورت lan مگه نداره !!!!!!!!!!
usb رو جدا کن بزار با همون lan وصل باشه
درایور network adapter سیستمت رو برای ویندوز 8 آپدیت کن ( از نرم افزار driver genius ) استفاده کن تا تمام درایورهای جدیدی که نیاز داری پیدا کنه و آپدیت کنه !
اگه تو قسمت device manager ویندوز مودمت جزو لیست سخت افزارهات نیست بزن ی بار دیگه اسکن کنه اگه پیدا نکرد ی بار هم بزار با همین نرم افزار driver genius بگرده اگه باز چیزی راجب مودمت پیدا نشد
باید ی مودم دیگه بگیری . بعید میدونم پورت lan نداشته باشه
فکر کنم بازم مشکلت مربوط به کارت شبکه مادربردت میشه . اونو آپدیت کن اول .
همینطور ببین تو device manager تمام پورت های usb hub رو شناخته باشه
اگه نشناخته باید درایور چیپست مادربردت رو نصب کن یکه باز هم با همون driver genius آخرین درایورش رو برات پیدا میکنه .
همه ی اینکارارو کردم نشد :(
بچه ها من یه مشکل دارم ؛ اونم این که مودمم ( USB ) رو شناسایی نمیکنه ! درایور هم ریختم بازم نشد !

تو پینگ هم یه همچین چیزی میزنه : Ping Transmit General failure ..

ممنون میشم راهنمایی کنین

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
سرم گیج خورد پست هارو خوندم به خدا :D
من الآن میخوام Windows 8 رو دانلود کنم ، کاملترین نسخه که کاملا Active بشه کدومه ؟

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,782
نام
فرشید
نسخه pro رلیز رسمی شده اما enterprise کجاست همون 12 اگوستیه اصلیه هست؟

نسخه ی enterprise هیچ وقت قرار نیست رلیز بشه! ، این نسخه مخصوص اداره جات و سازمانها هست و تنها بصورت GVLK فروخته میشه، توی بازار و به مشتریها عرضه نمیشه. همون نسخه ی شهریورماه نسخه ی نهایی هست، همین PRO هم با نسخه ی RTM تفاوتی نداره، هر دو نهایی هستن.

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
یکی مشکل منو حل کنه :( ! من اصلا نمیتونم درایور مودم رو بریزم ( USB ) ! از طریق Device manager میخوام بریزم میگه Cannot Install driver :(( !

اصلا تو پینگ میزنه ping transmit failed :( مودمم Prolink H5200U هست :(

کمک کنیننننننن

بچه ها من یه مشکل دارم ؛ اونم این که مودمم ( USB ) رو شناسایی نمیکنه ! درایور هم ریختم بازم نشد !

تو پینگ هم یه همچین چیزی میزنه : Ping Transmit General failure ..

ممنون میشم راهنمایی کنین

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
یکی مشکل منو حل کنه :( ! من اصلا نمیتونم درایور مودم رو بریزم ( USB ) ! از طریق Device manager میخوام بریزم میگه Cannot Install driver :(( !

اصلا تو پینگ میزنه ping transmit genreral failure :( مودمم Prolink H5200U هست :(

کمک کنیننننننن
کمــــــــــــــــــــــــــــــک :(( من فیشای مودمم کندم ولی بازم میگه PING TRANSMIT GENERAL FAILURE :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر