همه چیز درباره Windows 8

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
دروددوستان ویندوز 8 از نظر سازگار بودن با سخت افزار های قدیمی که مشکلی نداره ؟! من سیستمم رو سال 2006 جمع کردمو تا الآنم چون نیاز نداشتم آپگرید نکردمو همونه که همونه :D الآن ویندوز 8 بریزم از طریق خود ویندوز میتونم درایوراشونو دانلود کنم و مشکلی نیست ؟ ( الآن ویندوز 7 دارمو تمام سیستمم کاملا درست کار می کنه ! )یه سوال دیگه هم اینکه من میخوام تا چند روز دیگه یه هارد Seagate بگیرم که تو سایتش فقط لوگوی Windows 7 بقلش هست ! ( مدل هارد نسبتا قدیمیه و سری قبلی محصولات Seagate محسوب میشه ! ) احتمال داره با 8 مشکل داشته باشه ؟!
نمیدونم سیستمتون چیه، اما اگه ضعیف باشه از لحاظ سرعت و کارایی دچار مشکل میشید!در هر صورت به من ربطی نداره، وظیفه ی خودم دونستم که بهتون بگم؛ آخه من سیستم پسر عمه م ضعیفه و کار کردن با ویندوز رو زجرآور کرده!

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
دوستان آپگرید از وین 7 به وین 8 به صورت اورجینال واسه ما که وین home premium روی لپتاپ داریم چطوری انجام میشه؟
مدل لپ تاپ : hp pavilion Dv6 7000

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
ممنون از جوابتون . منظورم تگ Compatible with Windows 7 هستش !

نمیدونم سیستمتون چیه، اما اگه ضعیف باشه از لحاظ سرعت و کارایی دچار مشکل میشید!در هر صورت به من ربطی نداره، وظیفه ی خودم دونستم که بهتون بگم؛ آخه من سیستم پسر عمه م ضعیفه و کار کردن با ویندوز رو زجرآور کرده!

فقط مشکل Ram رو دارم که قصد ارتقاعش رو هم دارم ، از شما هم ممنون .

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
خب باید بگم که منم که میخوام ویندوز 8 نصب کنم رو لب تاپم hp درایو خاصی نمیخواد که یی درایو کارت گرافیک amd هست که باید ati بده .. چندا درایو دیگه هم هست که اونم خیلی مهم نیست که با اپدیت ویندوز خودش نصب میشه من الان رو لب تاپم ویندوز 7 دارم ولی تقلبی با کرک برنامه دریوار های لب تاپ هم با اپدیت ویندوز خودش پیدا میکنه نصب میشه.. ویندوز 8 هم همینطور صبر کنید به صورت رسمی ماکروسافت بده بیرون این ویندوز مشکل درایو ها هم حل میشه..البته من هنوز نصب نکردم دیندوز 8

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
خب کرکی که همه این کارها رو انجام بده و بشه ویندوز رو باهاش آپدیت کرد و PERSONALISE و تم نصب کرد و کلا محدودیت رو از بین ببره کدومه ؟
و رو چه نسخه هایی جواب میده من PRO RTM X64 دارم جواب می گیرم با این کرک ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر