همه چیز درباره Windows 10

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
نه فعلا باید iso بگیری . لینک دانلودشو قرار دادم
برنامه مایکروسافت از این به بعد به همین صورت خواهد بود و هر چند وقت یه بار یه بیلد جدید بیرون میده از ویندوز ولی قبلش برای تست در اختیار اینسایدرها هستش.
قراره این برنامه وقتی در اختیار اینسایدر ها قرار میگیره حدود یک ماه تست بشه و بعدش نسخه نهایی بیاد.

این هم برای اونایی که از تورنت دانلود میکنن
Download Windows 10 build 10525 August 2015 Torrent - Kickass Torrents

اقا یکم توضیح میدی درباره این بلید و منم قول میدم توی یه سایت خوب اپلودش کنم کله iso رو

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
اقا یکم توضیح میدی درباره این بلید و منم قول میدم توی یه سایت خوب اپلودش کنم کله iso رو

والا توضیح خاصی نداره . مایکروسافت از ابتدا هم گفته بود ویندوز منبعد بصورت سرویس عرضه میکنه همونطور که تو پست قبلی گفتم هر چند وقت یه بار یه بیلد جدید بیرون میده ولی قبلش اول برای تست در اختیار اینسایدرهاس
ممکنه بیلد اصلی با ورژن بالاتری برای عموم منتشر بشه ولی این فعلا برای کاربرای اینسایدر منتشر شده . شامل همه اپدیتها که تا الان عرضه شده هم میشه و نواقص بسیاری برطرف کرده .
میتونید استفاده کنید یا منتظر بیلد رسمی از طرف مایکرو باشید . اما چیزی که مهمه از بیلد 10240 کامل تره بعد تایید عرضه عمومی میشه .

آخرین ویرایش:

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
والا توضیح خاصی نداره . مایکروسافت از ابتدا هم گفته بود ویندوز منبعد بصورت سرویس عرضه میکنه همونطور که تو پست قبلی گفتم هر چند وقت یه بار یه بلید جدید بیرون میده ولی قبلش اول برای تست در اختیار اینسایدرهاس
ممکنه بیلد اصلی با ورژن بالاتری برای عموم منتشر بشه ولی این فعلا برای کاربرای اینسایدر منتشر شده . شامل همه اپدیتها که تا الان عرضه شده هم میشه و نواقص بسیاری برطرف کرده .
میتونید استفاده کنید یا منتظر بلید رسمی از طرف مایکرو باشید . اما چیزی که مهمه از بیلد 10240 کامل تره بعد تایید عرضه عمومی میشه .
ممنون از توضیحت من دانلود کردم وقتی پست تو رو خوندم الان اخراشه نسخه پرو هست اگه دوست داشتی بگو یه سایت برات اپ کنم دانلود کنی و استفاده کنی
یه سوال دیگه من الان اینو نصب کنم روی اجرای بازی ها مشکلی تخواهم داشت چون هنوز نهایی نیست ؟

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
ممنون از توضیحت من دانلود کردم وقتی پست تو رو خوندم الان اخراشه نسخه پرو هست اگه دوست داشتی بگو یه سایت برات اپ کنم دانلود کنی و استفاده کنی
یه سوال دیگه من الان اینو نصب کنم روی اجرای بازی ها مشکلی تخواهم داشت چون هنوز نهایی نیست ؟

ممنون دادا خودم اکانت لچ دارم اگه دوستداشتی قرار بده بچه ها استفاده کنن
فعلا دانلود این بتلفیلد تموم بشه میرم سر وقتش :d

والا هنوز که تست نکردم اما با توجه به توضیحات مایکرو درمورد بهینگی استفاده از رم . باید عملکرد بهتری در بازیهایی که حجم زیادی از رم سیستمی به خودشون اختصاص میدن داشته باشه
فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه . نوش جان :d

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
آقایون بنده در حال حاضر دوتا ویندوز 7 و 10 رو بر روی کامپیوترم دارم. یه مشکلی که اخیرا بهش برخوردم و کمی اعصاب خرد کن شده اینه که وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم وقتی میخوایم بریم برای منو انتخاب ویندوز ها صفحه سیاه هست و فقط نشانه گر ماوس معلومه و برای اینکه قضیه درست بشه باید سیستم رو یبار ریستارت کنم تا درست بشه و منو انتخاب ویندوز بیاد بالا.

مشکل چیه؟ ویندوز 7 رو پاک کنم درست میشه؟

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
دوستان یه هشدار دیگه واسه خاموش کردن آپدیت ها
All text typed on the keyboard is stored in temporary files, and sent (once per 30 mins) to:

oca.telemetry.microsoft.com.nsatc.n
et
pre.footprintpredict.com
reports.wes.df.telemetry.microsoft.com

Telemetry is sent once per 5 minutes, to:

vortex.data.microsoft.com
vortex-win.data.microsoft.com
telecommand.telemetry.microsoft.com
telecommand.telemetry.microsoft.com.nsatc.net
oca.telemetry.microsoft.com
oca.telemetry.microsoft.com.nsatc.net
sqm.telemetry.microsoft.com
sqm.telemetry.microsoft.com.nsatc.net

typing the name of any popular movie into your local file search starts a telemetry process that indexes all media files on your computer and transmits them to:

df.telemetry.microsoft.com
reports.wes.df.telemetry.microsoft.com
cs1.wpc.v0cdn.net
vortex-sandbox.data.microsoft.com
pre.footprintpredict.com

When a webcam is first enabled, ~35mb of data gets immediately transmitted to:

i1.services.social.microsoft.com
i1.services.social.microsoft.com.nsatc.net

Everything that is said into an enabled microphone is immediately transmitted to:

pre.footprintpredict.com
i1.services.social.microsoft.com
i1.services.social.microsoft.com.nsatc.net
telemetry.appex.bing.net
telemetry.urs.microsoft.com
cs1.wpc.v0cdn.net
statsfe1.ws.microsoft.com
If this weren't bad enough, this behaviour still occurs after Cortana is fully disabled/uninstalled. It's speculated that the purpose of this function to build up a massive voice database, then tie those voices to identities, and eventually be able to identify anyone simply by picking up their voice, whether it be a microphone in a public place or a wiretap on a payphone.

Interestingly, if Cortana is enabled, the voice is first transcribed to text, then the transcription is sent to:

pre.footprintpredict.com
reports.wes.df.telemetry.microsoft.
com
df.telemetry.microsoft.com

While the inital reflex may be to block all of the above servers via HOSTS, it turns out this won't work: Microsoft has taken the care to hardcode certain IPs, meaning that there is no DNS lookup and no HOSTS consultation. However, if the above servers are blocked via HOSTS, Windows will pretend to be crippled by continuously throwing errors, while still maintaining data collection in the background. Other than an increase in errors, HOSTS blocking did not affect the volume, frequency, or rate of data being transmitted.
لیست آپدیت هایی که این امکانات رو به ویندوز میدن
KB3068708 Update for customer experience and diagnostic telemetry
KB3022345 Update for customer experience and diagnostic telemetry
KB2952664 Compatibility update for upgrading Windows 7
KB2990214 Update that enables you to upgrade from Windows 7 to a later version of Windows
KB3035583 Update installs Get Windows 10 app in Windows 8.1 and Windows 7 SP1
KB971033 Description of the update for Windows Activation Technologies
KB3021917 Update to Windows 7 SP1 for performance improvements
KB3044374 Update that enables you to upgrade from Windows 8.1 to a later version of Windows

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
الان در لپتاپ رو می بندید به Hibernate میره دیگه؟پس یه بار با زدن دستور [FONT=CIDFont+F4]powercfg -h off[/FONT] تو CMD که به صورت Run as adminstrator اجرا شده Hibernate رو کلا خاموش کنید ببینید درست میشه یا نه.بعد اینکه درست شد همون دستور قبلی رو فقط آخرش off رو on تغییر بده و بزن تا دوباره Hibernate فعال شه.بعضی موقع ها با خاموش روشن کردن Hibernate بعضی از تنظیمات پاور ریست میشه و شاید مشکلتون حل شه.(همونطور که قبلا گفتم این Hibernate از ویندوز 8 به بعد برای fast startup نیازه پس اگه خاموش کردید و مشکلتون درست شد و با روشن کردنش باز خراب شد یهو قید Hibernate رو نزن.اگه با این کار و کارای قبلی دیگه درست نشد باید احتمالا بریم سر وقت تغییرات تو ریجستری)

آقا من این فرمان powercfg.exe /hibernate off رو اجرا کردم ولی بازم مشکل سرجاش بود.
به یه چیزی هم که دقت کردم هردفعه که در لپتاپ رو بعد از مدت طولانی ببندم این اتفاق میوفته.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
^^

p4v25.jpg

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,596
آقا من این فرمان powercfg.exe /hibernate off رو اجرا کردم ولی بازم مشکل سرجاش بود.
به یه چیزی هم که دقت کردم هردفعه که در لپتاپ رو بعد از مدت طولانی ببندم این اتفاق میوفته.
یعنی هنوز تو درایو ویندوزتون فایل hiberfil.sys وجود داره؟(به صورت سیستمی hidden هست.تو فولدر اپشن باید حتما تیک Hide protected operating system files رو بردارید تو بتونید ببینید هستش یا نه)اگه با اینکه دستور قبلی رو زدید هنوز اما این فایل هست یعنی اینکه اون دستور کار نکرده.از این لینک روش های دیگه برای خاموش کردن هایبرنیت رو تست کنید.

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
یعنی هنوز تو درایو ویندوزتون فایل hiberfil.sys وجود داره؟(به صورت سیستمی hidden هست.تو فولدر اپشن باید حتما تیک Hide protected operating system files رو بردارید تو بتونید ببینید هستش یا نه)اگه با اینکه دستور قبلی رو زدید هنوز اما این فایل هست یعنی اینکه اون دستور کار نکرده.از این لینک روش های دیگه برای خاموش کردن هایبرنیت رو تست کنید.

نه همچین فایلی نیست.برای اینکه مطمین بشم هم یکبار off و on رو امتحان کردم که در حالته روشن با یه حجمه 3 گیگی ظاهر شد.

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
ممنون دادا خودم اکانت لچ دارم اگه دوستداشتی قرار بده بچه ها استفاده کنن
فعلا دانلود این بتلفیلد تموم بشه میرم سر وقتش :d

والا هنوز که تست نکردم اما با توجه به توضیحات مایکرو درمورد بهینگی استفاده از رم . باید عملکرد بهتری در بازیهایی که حجم زیادی از رم سیستمی به خودشون اختصاص میدن داشته باشه
فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه . نوش جان :d

من نصب کردم ولی نتونستم اکتیوش کنم با این کرکر
KMSpico 10.1.5 Final [TeamOS-HKRG]
ولی دارم واسه تست بچه ها اپ می کنم هرکسی تونست اکتیوش کنه به ما هم بگه

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,596
نه همچین فایلی نیست.برای اینکه مطمین بشم هم یکبار off و on رو امتحان کردم که در حالته روشن با یه حجمه 3 گیگی ظاهر شد.
الان وقتی فایله نیست باز هم در رو می بندید میره تو حالت Hibernate یا خاموش میشه؟
مدل لپ تاپتون چیه؟

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
Windows 10 build 10525 August 2015 براتون اپ کردم تک لینکی هست و قابلیت روزمه هم داره نسخه 64 پرو هست
دوستان نصب کنن ببین میتونن اکتیوش کنن یا نه
لینک دانلود

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
الان وقتی فایله نیست باز هم در رو می بندید میره تو حالت Hibernate یا خاموش میشه؟
مدل لپ تاپتون چیه؟

خاموش میشه.
HP Probook 450 G2
یکی از درایورا رو هم نشناخته.به اسم Unknown drive زده که خودمم هیچ ایده ای ندارم ماله چیه.بخاطر اون که نیست؟

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,596
خاموش میشه.
HP Probook 450 G2
یکی از درایورا رو هم نشناخته.به اسم Unknown drive زده که خودمم هیچ ایده ای ندارم ماله چیه.بخاطر اون که نیست؟
دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه باز تو نت سرچ می کنم ببینم راه حلی هست براش یا نه.
راستی اینکه قبلا گفتید " به یه چیزی هم که دقت کردم هردفعه که در لپتاپ رو بعد از مدت طولانی ببندم این اتفاق میوفته." احیانا شارژ باتری کمتر نشده؟چون تنظیمات پاور بر اساس میزان شارژ میتونه حالت های مختلفی داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر