همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
آقا همین چند دقیقه پیش این مشکل برا من پیش اومد ی دفعه از اکانتم ساین اوت شدم و دیگه نمیشه ساین این شد!!! ( البته xbox دارم)
isp هم شاتل هست
ولی با v.p ان ک میرم راحت ساین این میشه؟
این چ وضعشه خدایی!!!!!!
من شاتل نیستم اما بعد از ۳ هفته امروز اوکی شد اونم بعد از تماس و پیگیری چند روزه ! به گمونم الکی میگن ما کاری نکردیم
کار کار خودشونه بیخودی نیس این اتفاقا فقط تو این قسمت از کره زمین میفته
بعد از پیگیری میگن مشکل از خودته بعد یهو‌درست میشه;)):|

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
من شاتل نیستم اما بعد از ۳ هفته امروز اوکی شد اونم بعد از تماس و پیگیری چند روزه ! به گمونم الکی میگن ما کاری نکردیم
کار کار خودشونه بیخودی نیس این اتفاقا فقط تو این قسمت از کره زمین میفته
بعد از پیگیری میگن مشکل از خودته بعد یهو‌درست میشه;)):|
داداش psn برات راحت بالا میاد پس؟
خودت کاری کردی یا خودش درست شد؟

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
Last edited by a moderator:

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
667
دوستان یه اکانت ظرفیت ۲ یی از سایتی خریدم امکان داره شمارشو عوض کنم و شماره خودم رو بزنم؟
نه اگه این کارو بکنی فروشنده میفهمه همین ظرفیتی هم که بهت داده ازت میگیره. احتمالا ریپورت شدن هم هست. اون اکانت رو به سه نفر فروخته. کسی نمیتونه به چیزی دست بزنه.

AmVergil

کاربر سایت
May 2, 2018
87
نه اگه این کارو بکنی فروشنده میفهمه همین ظرفیتی هم که بهت داده ازت میگیره. احتمالا ریپورت شدن هم هست. اون اکانت رو به سه نفر فروخته. کسی نمیتونه به چیزی دست بزنه.
اگه شماره به حالت قبل برگرده مشکلی پیش نمیاد؟

hamedoveysi

کاربر سایت
Aug 21, 2014
105
سلام دوستان. در مورد مشکل اتصال به PSN با شاتل صحبت کردم و گفتند که روی شاتل هنگام Sign in به PSN مشکل وجود داره و در حال بررسی هستند. کاری که شما می تونید فعلا انجام بدید اینه که با نت موبایل تون Sign in رو انجام بدین و بعد که اتصال برقرار شد دوباره به اینترنت شاتل وصل بشید. به همین راحتی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر