همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
رفیق این مشکل برای من پیش اومد . یهو افتادم بیرون بخاطر مشکل آپدیت سرورای سونی . بعد اصلا برای ورود پسورد یادم نمیومد . بعد درخواست تعویض پسورد دادم ایمیل اومد ولی در کمال ناباوری گفت تاریخ تولدت بده . منم الکی وارد کرده بودم یادم نمیومد . فقط خدا کنه ازت تاریخ تولد نخواد و اگه بخواد یادت بیاد . من دیگه اینقد فکر کردم یادم اومد پسورد . در مورد ایمیلت ببین اصلا ایمیل به دستت میرسه ، با یه ایمیله دیگه برای همین ایمیلت یه چیزی بفرست ببین میاد
الان از يه ايميل ديگه فرستادم و اومد مشكلى نداشت. اگه تاريخ تولد بخواد كه هيچ !! پسورد ايديم هم اصلا هيچ ايده اى ندارم چى گذاشتم! حالا بديش اينه حتى ايميل هم برام نميفرسته!

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
الان از يه ايميل ديگه فرستادم و اومد مشكلى نداشت. اگه تاريخ تولد بخواد كه هيچ !! پسورد ايديم هم اصلا هيچ ايده اى ندارم چى گذاشتم! حالا بديش اينه حتى ايميل هم برام نميفرسته!
حالا اون مشکل تاریخ تولد چنتا فیلم توو یوتویوب هست که با استفاده از مرورگر میشه دورش زد بدون داشتن تاریخ تولد پسورد عوض کرد . خودم تست نکردم ببینم عملی میشه یا نه اما به قول خودت دغدغه اصلا فعلا نیومدن ایمیله . واقعیتش منم موقع میخواستم اولین اکانتم بسازم دو سه تا ایمیل اولی که دادم هیچ ایمیلی برام نمیومد برای ساختن اکانت . اما فرداش نگاه کردم دیدم برای همش ایمیل اومد . تا فردا هم منتظرم بمونید ببینید چی میشه . ۹۸ هم درصد هم وارد اینباکس میشه وگرنه میگوفتم ورودی های دیگتون هم چک کنید . خیلی لحظات بدیه خودم تجربه کردم و مخصوصا اگه تروفی و بازی باهاش گرفته و خریده باشید .

• Like
Reactions: stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
حالا اون مشکل تاریخ تولد چنتا فیلم توو یوتویوب هست که با استفاده از مرورگر میشه دورش زد بدون داشتن تاریخ تولد پسورد عوض کرد . خودم تست نکردم ببینم عملی میشه یا نه اما به قول خودت دغدغه اصلا فعلا نیومدن ایمیله . واقعیتش منم موقع میخواستم اولین اکانتم بسازم دو سه تا ایمیل اولی که دادم هیچ ایمیلی برام نمیومد برای ساختن اکانت . اما فرداش نگاه کردم دیدم برای همش ایمیل اومد . تا فردا هم منتظرم بمونید ببینید چی میشه . ۹۸ هم درصد هم وارد اینباکس میشه وگرنه میگوفتم ورودی های دیگتون هم چک کنید . خیلی لحظات بدیه خودم تجربه کردم و مخصوصا اگه تروفی و بازی باهاش گرفته و خریده باشید .
ورودى هاى ديگه رو هم چك كردم تا فردا حالا صبر ميكنم. اره واقعا كلى سيو و تروفى دارم. اميدوارم درست شه ممنونم از پاسختون

• Like
Reactions: arash_sard

amirvv

کاربر سایت
Sep 15, 2014
99
سلام دوستان سونی ایمیل زده گفته شما یه کد 50 دلاری جایزه میگیری به شرطی که
It's yours with just one PlayStation®Card purchase.**Use it toward games and add-ons at PlayStation®Store.
یعنی چی؟

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
سلام دوستان سونی ایمیل زده گفته شما یه کد 50 دلاری جایزه میگیری به شرطی که
It's yours with just one PlayStation®Card purchase.**Use it toward games and add-ons at PlayStation®Store.
یعنی چی؟
یعنی اگه با کارت اعتباری پلی استیشن یه چیزی بخری بهت 50 دلار جایزه میده

• Like
Reactions: amirvv

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
سلام
دوستان من با سیم کارت 4g ایرانسل تا 5 مگابایت هم دانلود می کنیم اما وقتی به ps4 وصل می کنیم از طریق گوشی نت تایپ 3 میگیره و سرعت دانلودش از 1 مگ هم کمتره این مشکل قابل حله ؟؟؟؟؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام
دوستان من با سیم کارت 4g ایرانسل تا 5 مگابایت هم دانلود می کنیم اما وقتی به ps4 وصل می کنیم از طریق گوشی نت تایپ 3 میگیره و سرعت دانلودش از 1 مگ هم کمتره این مشکل قابل حله ؟؟؟؟؟
سلام
لینک PS4 رو با PC هم دانلود کنی همینه، تا حدودی لینکهای PS4 با نت ایرانسل مشکل دارن، من وقتی تو PC قیلترشکن روشن میکنم درست میشه
تنها راهش هم مستقیم کردن لینکهاش هست

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
سلام
لینک PS4 رو با PC هم دانلود کنی همینه، تا حدودی لینکهای PS4 با نت ایرانسل مشکل دارن، من وقتی تو PC قیلترشکن روشن میکنم درست میشه
تنها راهش هم مستقیم کردن لینکهاش هست
باpc سرعتش به مراتب بیشتره اما اگه بشه کاری کرد که مثلا نیمی از بازی ها رو مستقیم با 4g دانلود کنی و نیمی رو هم از pc با psx عالی میشه یجا گفتن اگه دی ان اس رو تغییر بدی درست میشه حالا ببینم چی میشه

maziar_360

کاربر سایت
Oct 9, 2007
452
نام
maziar
بچه ها من وقتی میخوام وصل بشم به psn توی تست روی گزینه دانلود failed میزنه ولی روی گزنیه آپلود یه عددی و میزنه کسی میتونه کمکی کنه درست بشه ؟

amin52

کاربر سایت
Oct 28, 2008
51
بچه ها من وقتی میخوام وصل بشم به psn توی تست روی گزینه دانلود failed میزنه ولی روی گزنیه آپلود یه عددی و میزنه کسی میتونه کمکی کنه درست بشه ؟
دوست عزیز من هم همین مشکل را داشتم دستگاه خود را یکبار خاموش روشن کن درست میشود. برای من شد

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
دوستانیکه از مخابرات نت دارند تست کنند ببینند به پی اس ان وصل میشند
الان دوتا از دوستای من نت مخابرات دارند به پی اس ان وصل نمیشند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر