همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
دوستان من وقتی کنسول رو به صورت باندل گرفتم، یه 10 دلاری داخلش بود که تازه امروز به چشم خورد ( یه مدت سراغ کنسول نرفتم اصلا ) حالا یه نگاهی به کد انداختم تاریخ انقضا داره که مربوط به اواسط 2015 میشه. راهی هست اونو وارد کنم ؟ یه کلا بی استفادست ؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان من پلاس uk رو اكانت uk دستگاهم فعال كنم، اكانت هاي us دستگاهم عضو پلاس ميشن ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
فقط امکان مالتی پلایره پلاس ببین اکانت های دیگر share میشه و البته علامت پلاس فقط روی اکانت پلاس شده دیده میشه

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
بشتابید که استور پلی استیشن فیلتر شد :|

http://8pic.ir/images/viu3vsk491rfmji67sbp.jpg

ویرایش: گویا فقط این ساب دامین فیلتر شده و روی کنسول هیچ مشکلی وجود نداره
اگه بخوایید سایت استور رو هم باز کنید فقط باید اولش https بذارید
https://store.playstation.com

آخرین ویرایش:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
بشتابید که استور پلی استیشن فیلتر شد :|

http://8pic.ir/images/viu3vsk491rfmji67sbp.jpg

ویرایش: گویا فقط این ساب دامین فیلتر شده و روی کنسول هیچ مشکلی وجود نداره
اگه بخوایید سایت استور رو هم باز کنید فقط باید اولش https بذارید
https://store.playstation.com
من با اینترنت مخابرات امتحان کردم مشکلی نداشت راحت باز شد.شاید اشتباه فیلتر شده اوکی میشه.

• Like
Reactions: mostafaskip

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
من سیزن پس رنبو رو روی اکانت ریجن 2 خریدم بازیمم ریجن 2ه اکانتم پرایمریه ولی رو اکانت ریجن 1 باز نمیشه برام محتواش!چیکار کنم مشکل از چیه؟

Peyman-fifa11

کاربر سایت
Jul 7, 2016
42
سلام دوستان من اماتورم اگه میشه یکی کامل جوابمو بده ممنون.
۱.تازه ps4 خریدم،کنسولمو اپدیت کردم به اخرین ورژن،psn هم ساختم، میخام بدونم قضیه این ۱۴ روز مجانی چیه؟الان من میتونم انلاین بازی کنم ایا؟
۲.بعضی دوستان میگن بازیای رایگان و این چیزه دقیقا این بازیا تو کدوم قسمته؟
۳.برای انلاین بازی کردن بازی باید اخرین ورژن اپدیت بشه؟اگه اره حجماشون فکـ کنمـ زیاد باشن،من دیدم بیرون دیتا میفروشن ایتا اپدیت هم دارن که بشه خرید و با فلش ریخت تو کنسول که دگ نیاز نباشه از اینترنت خودم اپدیت کنم؟؟؟
ممنون از پاسختون

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
سلام دوستان من اماتورم اگه میشه یکی کامل جوابمو بده ممنون.
۱.تازه ps4 خریدم،کنسولمو اپدیت کردم به اخرین ورژن،psn هم ساختم، میخام بدونم قضیه این ۱۴ روز مجانی چیه؟الان من میتونم انلاین بازی کنم ایا؟
۲.بعضی دوستان میگن بازیای رایگان و این چیزه دقیقا این بازیا تو کدوم قسمته؟
۳.برای انلاین بازی کردن بازی باید اخرین ورژن اپدیت بشه؟اگه اره حجماشون فکـ کنمـ زیاد باشن،من دیدم بیرون دیتا میفروشن ایتا اپدیت هم دارن که بشه خرید و با فلش ریخت تو کنسول که دگ نیاز نباشه از اینترنت خودم اپدیت کنم؟؟؟
ممنون از پاسختون
سلام دوست عزیز
مبارک باشه.
1- 14 روز پلاس رایگان داری که می تونی باهاش انلاین بازی کنی و بازی هایی که این ماه برای کسانی که پلاس دارن رایگان شده را دانلود کنی و بازی کنی ولی برای فعال شدن 14 روز باید کارت اعتباری داشته باشی که متاسفانه اونم نیستش
2 - هر ماه سونی برای کسانی که پلاس دارن 2 تا بازی را رایگان می کنه و می تونن دانلود کنن و بازی کنید.توی پلی استیشن نتورک بری اونجا می زنه
3 - برای انلاین بازی کردن هم بازی و هم دستگاه باید اخرین ورژن باشه.در مورد دیتاش هم بیرون دیتای بازی ها رو می فروشن .فکر کنم اپدیت باید از خود دستگاه باشه.باز اینو دوستان جواب بدن ممنون میشم چون مطمین نیستم

Peyman-fifa11

کاربر سایت
Jul 7, 2016
42
سلام دوست عزیز
مبارک باشه.
1- 14 روز پلاس رایگان داری که می تونی باهاش انلاین بازی کنی و بازی هایی که این ماه برای کسانی که پلاس دارن رایگان شده را دانلود کنی و بازی کنی ولی برای فعال شدن 14 روز باید کارت اعتباری داشته باشی که متاسفانه اونم نیستش
2 - هر ماه سونی برای کسانی که پلاس دارن 2 تا بازی را رایگان می کنه و می تونن دانلود کنن و بازی کنید.توی پلی استیشن نتورک بری اونجا می زنه
3 - برای انلاین بازی کردن هم بازی و هم دستگاه باید اخرین ورژن باشه.در مورد دیتاش هم بیرون دیتای بازی ها رو می فروشن .فکر کنم اپدیت باید از خود دستگاه باشه.باز اینو دوستان جواب بدن ممنون میشم چون مطمین نیستم
ممنون،پس این ۱۴ روزه در کل مجانی حساب نمیشه!دوستان این مورد ۳ اگه میشه جواب بدید

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
یه سوال تقریبا مسخره:
بازی ویچر دارم ریجن آل...از اینایی که پشتش اسپانیایی نوشته! میخواستم سیزن پس ریجن یک رو از استور امریکا بگیرم که الان دوتا از دوستان یه شک عجیب انداختن تو دلم که ریجن بازی با اکانت و dlc نمیخونه!!!
داریم اصن؟حتما باید بازی ریجن ۱ باشه با این اکانت خرید کنم یا همین بازی اوکیه؟

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
یه سوال تقریبا مسخره:
بازی ویچر دارم ریجن آل...از اینایی که پشتش اسپانیایی نوشته! میخواستم سیزن پس ریجن یک رو از استور امریکا بگیرم که الان دوتا از دوستان یه شک عجیب انداختن تو دلم که ریجن بازی با اکانت و dlc نمیخونه!!!
داریم اصن؟حتما باید بازی ریجن ۱ باشه با این اکانت خرید کنم یا همین بازی اوکیه؟
فکر کنم چون ریجن ال هست واسه دی ال سی فرقی نمی کنه و هر چی بخواهی می تونی بگیری
باز دوستان جواب بدن تا مطمین بشیم

• Like
Reactions: sharoshor

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
میشه

میشه بیشتر توضیح بدی از کجا وارد شم بتونم استفاده کنم
اکانت پلی استیشن را کا ساختی وارد دستگاه کن
بعدش وارد یه بازی برو و برو توی قسمت مولتی پلیر یا انلاین
وقتی که وارد مولتی شدی یه صفحه سونی میاد بالا که نوشته برای انلاین بازی کردن باید پلاس داشته باشی .اوم بالای نوشته نگاه کنی می بینی نوشته 2 days
اونو بزنی برای 2 روز پلاس داری

KING OF WORLD

کاربر سایت
Nov 18, 2010
84
نام
Omid
سلام
من از امروز صبح که PS4 رو روشن کردم جهت پایین لود نمیشه در صورتی که اینترنتم مشکلی نداره به این شکل :

b8e550d9_daea_432c_947e_9ef6cf045ad7.jpg

جهت پایین پیش نمایش اپلیکیشن و بازی ها رو نمایش نمیده و دایره لود فقظ میچرخه و اتفاقی نمی افته
توی بخش Library هم هر بازی ای رو که هنوز دانلود نکردم رو وقتی انتخاب میکنم نمیتونم بهش دسترسی پیدا کنم و فقط دایره لود میچرخه و اتفاقی نمی افته
اما وقتی توی لیست دانلود توی بخش Notifications وارد میشم و چیزی رو دانلود میکنم این مشکل حل میشه تا زمانی که دستگاه رو خاموش کنم یا ری استارت کنم و وقتی مجددا دستگاه روشن میشه و ری استارت میشه باز به همین مشکل برمیخورم
تست کانکشن انجام دادم و توی تست هم مشکلی وجود نداره به این شکل :

051932d7_53f9_4af5_b4e7_b04c23701317.jpg

راه حلی وجود داره برای حل این مشکل ؟!!
لطفا راهنمایی بفرمایید
ممنونم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر