همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Fi3lD MaRshAl

کاربر سایت
Aug 6, 2011
80
نام
Matsumoto
گفتم که! مودم های قدیمی و میتونید به صورت PPPOE به خود کنسول وصل کنید تا بشه NAT Type 1! به همین راحتی! ولی دیگه کسی نمیتونه ازمودم استفاده کنه! یعنی مودم میشه مختص کنسول! یا اینکه اگر پنل مودم شما جدید هست؛ میتونید در بخش اگر اشتباه نکنم (TMU) پورت های بازی و براش تعریف کنید تا مستقیم به بازی وصل بشه!

در غیر این صورت؛ فقط و فقط با روتر میکروتک (باید کار با این و بلد باشید) یا اکسس پوینت (البته فقط بعضی هاش) میتونید NAT Type و تغییر بدید!!! مدل روتر مورد نیاز تغییر NAT Type رو هم تو پست قبلی نوشتم!

کلاً پستم و نخوندی همینطوری نقل و قول کردی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز لطفا طریقه اتصال PPPOE توضیح میدید . مودمهای قدیمی فقط ار پورت usb پشتیبانی میکنه و وقتی به ps4 وصل بشه انو نمیشناسه . تو تنظیمات مودم اصلا قسمت PPPOE وجود نداره.

آخرین ویرایش:

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
اکانت ریجن ۱ بسازم یا ۲ کدوم بهتره؟
میگفتن اولش چند روزی میتونی مجانی انلاین بزنی
اکانت ریجن 1 بهتره به خاطر اینکه پلاسش ارزانتر هستش
14 روز رایگان داری ولی برای فعال کردنش نیاز به کارت اعتباری هستش

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
دوست عزیز لطفا طریقه اتصال PPPOE توضیح میدید . مودمهای قدیمی فقط ار پورت usb پشتیبانی میکنه و وقتی به ps4 وصل بشه انو نمیشناسه . تو تنظیمات مودم اصلا قسمت PPPOE وجود نداره.

تمام مودم های زایکسل دارند! بقیه هم دارند؛ ولی من نمیدونم تو کدوم بخش مودمه! برای نحوه تنظیمات یا حتی تغییر NAT Type بر اساس مودم (که الته سخته) بهتره با پشتیبانی سرویس دهنده خودتون تماس بگیرید. راه ساده همون روتری هست که عرض کردم

Mehdiest

کاربر سایت
Jul 12, 2016
5
سلام دوستان
این اولین پست من تو سایته. چند سوال از حضورتون داشتم.
من قصد خرید ps4 دارم و اهل آنلاین بازی کردن با بقیه هم نیستم.
میخواستم بدونم

1- برای حرید بازی های دیجیتالی از استور سونی باید psn کارت بخرم ؟ معمولا کرایه بازی ها چند روزه اس؟

2- اغلب فروشنده ها میگن که یکسری بازی روی دستگاه میریزیم یا اینکه اکانت های هکی هست و میگن اگه به اینترنت وصل نباشی میتونی تا همیشه بازی کنی...
مفهوم دقیق به نت وصل شدن چیه؟ اینکه کنسول به اینترنت وصل نباشه یا وقتی میخوام فلان بازی رو انجام بدم دستگام به نت وصل نباشه؟

3-یعنی در صورتیکه اکانت هکی رو کنسول باشه و بازی و دیتاش داخل کنسول داشته باشم. میتونم بدون اتصال به نت تا همیشه بازی کنم و هربار که نخواستم اکانت حذف کنم و
یک اکانت با بازی های دیگه داشته باشم؟

متشکرم

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
درود
به لینک زیر بروید و برای افزوده شدن زبان پارسی به PS4 رای دهید .
Persian language for PS4 – PlayStation.Blog Share
از مدیران میخوام که این گفتگو را جزء گفتگو های مهم کنند تا زودتر زبان پارسی به PS4 افزوده شود .
اگر تونستید با چند نام کاربری PSN به این سایت برید و رای بدید .
این لینک برای اضافه شدن زبان عربی بوده که سونی پس از آن زبان عربی رو به PS4 افزود .
Arabic language and keyboard support – PlayStation.Blog Share
تعداد همه ی رای ها کنار دکمه ی منفی ـه و اون به معنی تعداد منفی ها نیست برای شمردن منفی ها ، رای های مثبت را از همه ی رای ها (که کنار دکمه ی منفی است) کم کنید .
یک راهی برای بالا بردن مثبت ها با یک اکانت پیدا کردم . شما باید تمام کوکی های سایت playstation.com و سایت sonyentertainmentnetwork.com را از مرورگر خود پاک کنید و وارد همون لینک درخواست پارسی کردن بشید و به پی اِس اِن لاگین کنید . رای بدید .
کسانی که مرورگر فایرفاکس دارند مراحل زیر رو طی کنند :
1- وارد صفحه ی درخواست بشید
2- راست کلیک کنید
3- روی view page info کلیک کنید
4- روی تب Security کلیک کنید
5- روی view Cookies کلیک کنید
6- روی Remove All کلیک کنید
*******7- از قسمتی که Search نوشته شده sony بنویسید
*******8- روی Remove All کلیک کنید .
9-دوباره وارد صفحه درخواست بشد و لاگین کنید و رای بدید .
البته مرحله 7 و 8 برای محکم کاریه و بعد از 6 میتونید مرحله 9 رو انجام بدید .
تاکنون همه ی رای ها 2223 تا و رای های مثبت 2125 تا و رای های منفی 98 تا است .
همچنین به صفحه ی توییتر یوشیدا Shuhei Yoshida (@yosp) | Twitter ، رئیس بخش سرگرمی های سونی بروید و پیام زیر را برایش توییت کنید .
Hello Mr Yoshida Please Add Persian Language for PS4 and Persian Language Subtitle for Exclusive PS4 Games.*Persian language Speakers

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
سلام دوستان
این اولین پست من تو سایته. چند سوال از حضورتون داشتم.
من قصد خرید ps4 دارم و اهل آنلاین بازی کردن با بقیه هم نیستم.
میخواستم بدونم

1- برای حرید بازی های دیجیتالی از استور سونی باید psn کارت بخرم ؟ معمولا کرایه بازی ها چند روزه اس؟

2- اغلب فروشنده ها میگن که یکسری بازی روی دستگاه میریزیم یا اینکه اکانت های هکی هست و میگن اگه به اینترنت وصل نباشی میتونی تا همیشه بازی کنی...
مفهوم دقیق به نت وصل شدن چیه؟ اینکه کنسول به اینترنت وصل نباشه یا وقتی میخوام فلان بازی رو انجام بدم دستگام به نت وصل نباشه؟

3-یعنی در صورتیکه اکانت هکی رو کنسول باشه و بازی و دیتاش داخل کنسول داشته باشم. میتونم بدون اتصال به نت تا همیشه بازی کنم و هربار که نخواستم اکانت حذف کنم و
یک اکانت با بازی های دیگه داشته باشم؟

متشکرم

1- بازی دیجیتالی از استور نخر. خیلی گرون در میاد و با بدبختی میشه فروخت.
فیزیکی بخر (ترجیحاً دست 2) که ارزون در بیاد. بعد از تموم شدن بازی هم با یک کاهش قیمت 20 30 تومنی میتونی بفروشی.
اگر هم آنلاین نمیزنی، 3 ماه دیرتر برو سراغ بازی ها، دست 2 خیلی ارزون گیر میاد.

2- در مورد اکانت ها زیاد اطلاعات ندارم، چون از شیوه اش خوشم نمیاد. میگن دزدی نیست، ولی در باطن هست.
اکانت های اشتراکی که ارزون و متداول هستند به این صورت کار میکنند:
وقتی بازی دیجیتالی میخری، میتونی اکانتت رو به دوستت یا فامیلیت بدی تا با هم بازی کنید. اصطلاحاً میگن ظرفیت داره. یعنی یه بار خریدی، ولی 2 نفر با 2 کنسول بازی میکنید.
حالا مثلا من، اکانتم رو به دوست و آشنا ندادم، یکی میاد اکانت من رو هک میکنه و به دیگران میفروشه!!!!
تو بازی کردن من مشکلی ایجاد نمیشه، فقط نمیتونم از ظرفیت دوم اکانت استفاده کنم، چون دوست و آشنا هم ندارم هیچ وقت نمیفهمم که اکانتم دزدیده شده.
در ظاهر به من ضرری وارد نشده، ولی ته قلبم راضی نیستم و اون کسی رو که از اکانت من سوء استفاده میکنه لعنت میکنم، چون بازی ها گرونه و اگر 60دلار پول بازی دادم دلم نمیخواد کسی ازش سوء استفاده کنه. خیلی هکرهای با استعدادی هستند برن کنسول رو هک کنن و از شرکت بدزدند، نه از آدم های معمولی
ظرفیت 3 هم داریم که نباید به نت وصل باشی، چون اکانت ها 2 ظرفیتی هستند. من این روش رو به دلایل متعدد دوست ندارم. بازی فیزیکی ارزونه، میتونه بفروشم، میتونم لمسش کنم و کیف کنم، خودم راضی نیستم کسی با اکانت من از این بازی ها در بیاره.
3- شنیدم اگر یکی از دارندگان اکانت با پسورد ور بره قضیه بیخ پیدا میکنه. ضمن این که از تو سایت psn میشه کنسول هایی که اکانت روش فعال شده رو دید و دی اکتیو کرد.
اگر در مورد اکانت های اشتراکی اشتباه میکنم دوستان تصحیح کنند.

• Like
Reactions: se.phi.roth

MOH3N

کاربر سایت
Jul 2, 2006
67
نام
محسن
سلام دوستان من قصد دارم یه مدت پلاس رو تست کنم اگر دیدم میپسندم اکانت بخرم. اوایل یه 2 روز رایگان داد استفاده کردم خوب بود. یه جا خوندم با ساختن اکانت ژاپن میشه 14 روز رایگان گرفت.و میشه همینطور یهر 154 روز یه اکانت ساخت این مشکلی برام ایجاد نمیکنه ؟ مثلا محدودیت ساخت اکانت روی کنسول . (این اتفاق برای برخی شبکه های اجتماعی می افته مثلا با یه گوشی بیشتر از 4 تا اکانت نمیشه توی اینستاگرام ساخت)

راه دیگه ای هست برای استفاده پلاس؟

کلا من توی نتورک خیلی بی تجربه ام و تازه میخوام شروع کنم.
ممنون میشم راهنمائی کنید.

• Like

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
سلام دوستان من قصد دارم یه مدت پلاس رو تست کنم اگر دیدم میپسندم اکانت بخرم. اوایل یه 2 روز رایگان داد استفاده کردم خوب بود. یه جا خوندم با ساختن اکانت ژاپن میشه 14 روز رایگان گرفت.و میشه همینطور یهر 154 روز یه اکانت ساخت این مشکلی برام ایجاد نمیکنه ؟ مثلا محدودیت ساخت اکانت روی کنسول . (این اتفاق برای برخی شبکه های اجتماعی می افته مثلا با یه گوشی بیشتر از 4 تا اکانت نمیشه توی اینستاگرام ساخت)

راه دیگه ای هست برای استفاده پلاس؟

کلا من توی نتورک خیلی بی تجربه ام و تازه میخوام شروع کنم.
ممنون میشم راهنمائی کنید.
اون 14 روزه ژاپن هم برچیده شده کلا...میتونی یدونه سه ماهه واسه تست بگیری!
همین فروشگاه بازی سنتر هم داره انواع ش رو.
با سلام من تازه PS4 خریدم یه پلاس سه ماهه آمریکا خریدم کد رو که وارد میکنم ارور میده مشکل از چیه؟
احتمالا ریجن اکانتی که ساختی 1 (امریکا) نیستش که ارور میده!

• Like

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
122 تا بازي ديجيتالي از INDIE گرفته تا بازي هاي سطح بالاتر توي استور uk تخفيف خوردن
از بنر ساگا 1 و 2 و ALIENATION گرفته تا LIFE IS STRANGE و HITMAN GO و بازي هاي قبل تر پلاس و ...

البته خوب استور UK تا حدودي گرون در مياد ولي براي يه سري خريد ها كوچيك خوبه

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
122 تا بازي ديجيتالي از INDIE گرفته تا بازي هاي سطح بالاتر توي استور uk تخفيف خوردن
از بنر ساگا 1 و 2 و ALIENATION گرفته تا LIFE IS STRANGE و HITMAN GO و بازي هاي قبل تر پلاس و ...

البته خوب استور UK تا حدودي گرون در مياد ولي براي يه سري خريد ها كوچيك خوبه
استور US هم یه حراج عجیب و خیلی محدود از عنوان های قدیمی زده! Journey به نظرم ارزش داره 7.5 دلار!
از 19 جولای هم گویا عناوین جدید میان!

• Like

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
چطور میشه یکی رو ایگنور کرد که دیگه نتونه پیام بده بهمون منظورم friend ها نیستن منظورم کاربران دیگن!

فقط ميشه توي تنظيمات مخصوص خودش كه دقيق نميدونم كجاست ( شايد تو بخش اكانت باشه ) ميشه فرستاده شدن پيام هارو فقط محدود به دوستان كرد

• Like

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان از کدوم قسمت استور میتونم بازیهایی رو که از استور خرید کردم ببینم؟

از Library اکانتت میتونی ببینی، از توی سایت سونی هم میتونی ببینی که چه چیزهایی تا حالا توی اکانتت خریدی

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر