همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
dlc زمانی نصب میشه رو بازی که ریجن بازی و اکانت یکی باشه.
ممنونم...نمیتونه از استور جند تا اسلحه با اکانت ریجن 2 بخره بعد با اکانت ریجن 1 اش اکتیو پرایمری چیزی بکنه تا اسلحه های خریداری شده تو ریجن 1 اش هم باز بشه ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تغییر dns؟
میشه بگین باید چیکار کنم دقیق؟

Sent from my D6603 using Tapatalk
تو قسمت network setting هست
بخشه dns رو میتونی به صورت manual بدی
حالا بستگی داره کدوم dns برات کار کنه ولی یادمه قدیم ماله google برایه اکثریت بچه ها جواب میداد
4.4.4.4
4.4.2.2

ممنونم...نمیتونه از استور جند تا اسلحه با اکانت ریجن 2 بخره بعد با اکانت ریجن 1 اش اکتیو پرایمری چیزی بکنه تا اسلحه های خریداری شده تو ریجن 1 اش هم باز بشه ؟
اصله قضیه اینکه dlc بازی اول باید نصب بشه. dlc زمانی نصب میشه که ریجن dlc و بازی یکی باشه
پس از این وقتی اکانت که dlc روش نصب شده primary باشه مابقی اکانتها هم میتونن استفاده کنن از اون محتوایه نصب شده

• Like
Reactions: Black Roz

alirez4

کاربر سایت
Mar 28, 2016
95
نام
AlirezA
دوستان یه سوال

اینکه این گیف کارت هایی که میفروشن .. ار کجا مطمین باشیم هکی هست یا نه
مثلا تو یکی از این فروشگاها یکیو دیدم که فروشنده معتبره و میگه از آمازون میگیره
چجوری بفهمم راس میگه و دو فردا دیگه اکانتم بن نشه
ممنون میشم جواب بدید

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,639
نام
milad
دوستان یه سوال

ممنون میشم جواب بدید
اگه منظورت psn کارت های 10 یا 20 یا ..........دلاری باشه که اونا 1 درصد هم احتمال نداره هکی باشن فقط باید ریجنشون با اکانت شما یکی باشه
اما ممکنه تبلیغ کنن که یک اکانت دارای 100 دلار اعتبار باید بگم که 80 درصد اینجور اکانت ها هکی هستن و ارزشی نداره حتی اگه هکی نباشه
و اینکه اگه منظورت بازی هایی باشه که بصورت کد میفروشن باشه اونا کاملا قانونین مثلا بازی 60 دلاره تو امازون تخفیف میخوره میشه 20 دلاره اون موقع می خرن میفروشن اما همیشه یادت باشه از جای معتبر خرید کن
یجا معرقفی می کنم هم معتبره هم قانونی هم ارزون فقط همه کد ها ریجن امریکان خرید گیفت کارت آیتونز - iTunes Gift Card

• Like
Reactions: alirez4

hamedbm

کاربر سایت
Aug 31, 2012
42
نام
حامد
دوستان یه سوال

ممنون میشم جواب بدید
معمولا اسکن گیفت کارت رو هم برات ایمیل میکنن و تو میتونی ازشون بخوای ..

alirez4

کاربر سایت
Mar 28, 2016
95
نام
AlirezA
اگه منظورت psn کارت های 10 یا 20 یا ..........دلاری باشه که اونا 1 درصد هم احتمال نداره هکی باشن فقط باید ریجنشون با اکانت شما یکی باشه
اما ممکنه تبلیغ کنن که یک اکانت دارای 100 دلار اعتبار باید بگم که 80 درصد اینجور اکانت ها هکی هستن و ارزشی نداره حتی اگه هکی نباشه
و اینکه اگه منظورت بازی هایی باشه که بصورت کد میفروشن باشه اونا کاملا قانونین مثلا بازی 60 دلاره تو امازون تخفیف میخوره میشه 20 دلاره اون موقع می خرن میفروشن اما همیشه یادت باشه از جای معتبر خرید کن
یجا معرقفی می کنم هم معتبره هم قانونی هم ارزون فقط همه کد ها ریجن امریکان خرید گیفت کارت آیتونز - iTunes Gift Card
حیلییی مممنون <3

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
من نمیتونم با کنسول وصل شم تست هم که میزنم میگه psn شلوغه ولی با گوشی راحت کانکت میشم مشکل چیه ؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

JOHN-5

کاربر سایت
Aug 23, 2011
37
نام
رضا
DNS رو عوض کن یه عمر راحت باش دوست عزیز.
این رو بزار عالیه اول 4.2.2.3 و یا 4.2.2.4 و دومیش رو 192.9.9.3 ضمن این که بعضی وقت ها مودم رو آدم یک بار یا چند بار آدم خاموش یا روشن بکنه تاثیر زیادی داره برا من بعضی وقت ها اصلا دستگاه دانلود نمی کنه ولی با این کار راه میوفته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر