همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
@NINJѦ

دوستان من یه اکانت Psn جدید اروپا ساختم ! نمیدونم چرا زیر عکس آواتارم trophy card نشون نمیده !! مینویسه بر اساس تنظیمات نمیشه دیدشون ! در صورتی که من اکانتمو جوری تنظیم کردم که همه بتونن ببینن ! میشه یکی تست کنه لوگوی زیر آواتارمو ؟ آیا این احتمال هست که چون توی اکانت جدید تروفی نگرفتم به خاطر همین چیزی نشون نمیده ؟ توروخدا جواب بدید
برا اولین حرکت به کوچکی و برزگی حروف اکانتت توجه کن
درست تایپ کردی ؟

ویرایش :

دقیقا همونه ، خاطر اینکه هیچ تروفی نگرفتی اینو میگه
تو این سایتم همین رو میگه
PSNProfiles - PS4 Trophies, PS3 Trophies, PS Vita Trophies & Trophy Cards

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Seventy One

senator.boy2002

کاربر سایت
Jun 8, 2008
263
نام
Ar@sH
سلام. من تقریبا دو ماه پیش یه گیفت 25 پوندی گرفتم و بعد از اضافه کردن کدش به والتم، یه اشتراک یکماهه خریدم ولی وقتی متوجه شدم هر ماه بطور اتوماتیک بروز میکنه برای همین قابلیت خرید اتوماتیکش رو برداشتم. و چند روز پیش دومین ماهم تموم شد. حالا با 14 پوند باقی مونده میخوام خرید کنم ولی میگه باید برای ادرس پستی معتبر ،اکانت پی پال یا کارت اعتباری اضافه کنی. حالا نمیدونم چرا الان میخواد. بهرحال راهی هست که بشه اینو دور زد؟ این قضیه فقط برای یکماهه هست؟یعنی اگه من سه ماهه بخرم مشکلی نداره؟ درضمن من توی منوی پلاس از توی داشبورد فقط سه گزینه سه ماهه و یکساله و 14 روز فری رو میبینم.
راستی میتونم کد 3 ماهه بزنم بدون این قضیه ادرس پستی؟

ehsanjt98

کاربر سایت
Jun 17, 2010
256
نام
احسان
سلام. من تقریبا دو ماه پیش یه گیفت 25 پوندی گرفتم و بعد از اضافه کردن کدش به والتم، یه اشتراک یکماهه خریدم ولی وقتی متوجه شدم هر ماه بطور اتوماتیک بروز میکنه برای همین قابلیت خرید اتوماتیکش رو برداشتم. و چند روز پیش دومین ماهم تموم شد. حالا با 14 پوند باقی مونده میخوام خرید کنم ولی میگه باید برای ادرس پستی معتبر ،اکانت پی پال یا کارت اعتباری اضافه کنی. حالا نمیدونم چرا الان میخواد. بهرحال راهی هست که بشه اینو دور زد؟ این قضیه فقط برای یکماهه هست؟یعنی اگه من سه ماهه بخرم مشکلی نداره؟ درضمن من توی منوی پلاس از توی داشبورد فقط سه گزینه سه ماهه و یکساله و 14 روز فری رو میبینم.
راستی میتونم کد 3 ماهه بزنم بدون این قضیه ادرس پستی؟
سلام عزیز
از طریق وبسایت اقدام به خرید کنید : >
یک ماهه آمریکا
یک ماهه اروپا
___
عزیز لازم به کردیت نیست ، فقط برایه فعال کردن 14day trial کردیت میخواد.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
سلام.امروز من با خطای np-34957-8 مواجه شدم.تمام برنامه ها و بازیهام خطای لایسنس میدن.اکانتمم نه میتونم اکتیو کنم نه دی اکتیو.از هیچ بازی و اکانت هکی هم استفاده نمیکنم.سرچ کردم دیدم خارجی های زیادی این مشکلو داشتن.نمیدونم باید چیکار کنم

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
سلام.امروز من با خطای np-34957-8 مواجه شدم.تمام برنامه ها و بازیهام خطای لایسنس میدن.اکانتمم نه میتونم اکتیو کنم نه دی اکتیو.از هیچ بازی و اکانت هکی هم استفاده نمیکنم.سرچ کردم دیدم خارجی های زیادی این مشکلو داشتن.نمیدونم باید چیکار کنم
درست میشه.تو خود سایت رفتم قسمت مدیریت اکانت، ارور تعمیرات داد.

• Like
Reactions: BitsandBytes

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
دوستان یه خبری اومده در رابطه با اینکه قرار رمز دو مرحله ای روی ps4 بیاد.الان منی که رمز تولدم رو چرت و پرت زدم باید چیکار کنم؟؟!هیچ بازی هکی و اشتراکی هم تا حالا نگرفتم ولی سال تولدم رو یادم نیست چی زدم.یعنی اکانتم از کار میفته؟؟؟!!x_x

• Like
Reactions: P4RS_K1NG

P4RS_K1NG

کاربر سایت
Apr 21, 2016
1
نام
Matin
دوستان یه خبری اومده در رابطه با اینکه قرار رمز دو مرحله ای روی ps4 بیاد.الان منی که رمز تولدم رو چرت و پرت زدم باید چیکار کنم؟؟!هیچ بازی هکی و اشتراکی هم تا حالا نگرفتم ولی سال تولدم رو یادم نیست چی زدم.یعنی اکانتم از کار میفته؟؟؟!!x_x
نه هنوز یه راه دیگه هست ! در واقع دو راه دیگه
اول برو داخل سایت store.playstation.com بعد از اینکه اکانتتو وارد کردی رو گزینه های اکانتت گزینه اولی (تنظیمات اکانت ) رو بزن . خب وارد یه صفحه میشی چند ستون داره , روی ستون Account میری یه گزینه میبینی به نام Security برای خودت میتونی سوال امنیتی بذاری یا pin code که به پیشنهاد من همشو بذار برای برگشت اکانتت ( اگه رمزش عوض شده بود ) بهت اجازه میده با اینا برش گردونی . موفق باشی /(^_^)

• Like
Reactions: MOHSEN 007

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
دوستان من بعد از این اپدییت اصلا نمیتونم جویین پارتی شم .میشمم هر ده دقیقه یه بار میندازه بیرون کسی میتونه کمک ککنه پینگو سرعت دانلودمم درسته

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
سلام.
دوستان کسی اینجا هست که تو بازی The division کارش ایول داشته باشه؟
چون برای پلات کردن این بازی نیاز به یه تیم حرفه ای هست که دنبال پلات کردن بازی باشن...!
خلاصه اگه کسی تیمی چیزی داره که قوی و حرفه ای هست و یا مثله من دنبال پلات کردن و 100% کردن بازی هستن.
من رو ادد کنن.
PSN ID: sa-sot1
مرسی

• Like
Reactions: Hasan Bahali

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام.
دوستان کسی اینجا هست که تو بازی The division کارش ایول داشته باشه؟
چون برای پلات کردن این بازی نیاز به یه تیم حرفه ای هست که دنبال پلات کردن بازی باشن...!
خلاصه اگه کسی تیمی چیزی داره که قوی و حرفه ای هست و یا مثله من دنبال پلات کردن و 100% کردن بازی هستن.
من رو ادد کنن.
PSN ID: sa-sot1
مرسی

واسه کدوم تروفی نیاز به هم تیمی داری؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
والا من میخوام بازی رو پلات کنم. :D

داداش تو که 2-3 تا تروفی بیشتر نگرفتی :D

همینطوری معمولی بازیو تموم کن، همه ماموریت هارو برو + ساید میشنها بعدش همه آیتم های جمع کردنی هم جکع کنی تقریبا 75% تروفی هارو میگیری، نیاز به همگروهی نیست :D

البته از همون Matchmaking بازی استفاده کنید که تروفی 20ماموریت CO Op هم بگیری :)

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
داداش تو که 2-3 تا تروفی بیشتر نگرفتی :D

همینطوری معمولی بازیو تموم کن، همه ماموریت هارو برو + ساید میشنها بعدش همه آیتم های جمع کردنی هم جکع کنی تقریبا 75% تروفی هارو میگیری، نیاز به همگروهی نیست :D

البته از همون Matchmaking بازی استفاده کنید که تروفی 20ماموریت CO Op هم بگیری :)

آخه شنیدم تو رنک های 30 بازی به صورت تک نفره خیلی سخت میشه و 100% نیاز به یه تیم هست.
درجه پلاتشم که ultra rare هست،دیگه هیچی...:D
شاید اول بازی آسون باشه اما تهش اینطور که میگن خیلی سخت میشه...

• Like
Reactions: Hasan Bahali

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر