همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
بکس من یه مشکلی دارم که هروقت میخوام دانلودی یا آپدیتی انجام بدم میزنه cannot download با این که تست کانکشن هم گرفتم dns هم زدم باز نشد و تازه یه مشکل دیگه هم دارم که میخوام اکانت جدید بسازم تو please wait گیر میکنه

به خود اکانتت وصل میشه؟

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
اکانتم که وصل هست تست کانکشن میزنم مشکل نداره ولی میخوام دانلود کنم یا اکانت جدید بسازم نمیشه

مودم ده ثانیه خاموش کن بعد روشن کن پی اس فورتم ری استارت کنن نشد برو ستنینگ دوباره از اول تنظیمات اینترنت انجام بده

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
مودم ده ثانیه خاموش کن بعد روشن کن پی اس فورتم ری استارت کنن نشد برو ستنینگ دوباره از اول تنظیمات اینترنت انجام بده
مودمو یه نیم ساعت خاموش کردم پی اس 4 خاموش کردم بعدش تنظیماتم از اول زدم درس نشد :|

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
سلام من یه بازی میخوام 19.99 دلاره بخرم ولی 19.51 دارم یه بار تو گوگل میگشتم یه کد تخفیف پیدا کردم که سونی داده بود رایگان ده درصد کسی میدونه تازگی ها باز از این کد ها داده یا نه ؟یا سایت مخصوصی داه برم نگاه کنم

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
دوستان من الان چند وقته میخوام Portable ID اکانت PSN رو فعال کنم اما هربار وارد سایت سونی میشم، وضعیتش این طوریه و نه کد PHP رو میده و نه تصویر Portable ID رو نشون میده، دلیلش چیه؟ با موبایل هم امتحان کردم نشد.

5lyvx1zq4fwstwnz2nvt.jpg

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
سلام دوستان play station network اکی هست؟ من 2 روزه بهم ارور میده نمیتونم انلاین بازی کنم test conecction , dns اینام تست کردم بازم وصل نمیشه

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
سلام دوستان play station network اکی هست؟ من 2 روزه بهم ارور میده نمیتونم انلاین بازی کنم test conecction , dns اینام تست کردم بازم وصل نمیشه
مشکل داره دهنم رو سرویس کرده امروز،مرگ بر یوشیدا:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر