همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
سلام
میخواستم دی ال سی یه بازی رو بخرم اما نمیدونم چیکار باید بکنم
فقط تا اینجا میدونم که باید براساس ارزش اون dlc که مثلا 14.99 دلار هست برم psn card بخرم و طرف بهم کد بده
حالا باید با اون کد چطور dlc رو بخرم
ممنون میشم یکی توضیح بده
میری توStoreپایین صفحه Redeem Codeداره اونجا وارد کن بعد میری سراغ DLCانتخابش میکنی پول از پروفایلت کم میشه

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
میدونم شاید جاش نباشه . من یک اکانت ریجن 1 دارم با دو ماه و نیم پلاس. اگه از دوستان کسی هست که کمبت پک یا کاراکتر های پردتور-جیسون -گورو و بقیه کاراکتر های جدید مورتال رو داره و پلاسش در حال تمام شدن شدنه یا می خواد به من خبر بده باهم شیر کنیم . با تشکر اگه کسی هست حتما بگه

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
flash sale زده استور US خيلي از بازي هاي جديد امسال تخفيف 25% اي خوردن:|:d
بشتابيد چون تا 28 ام بيشتر نيست

حتي تحفيف هاي UK و اروپا هم عاليه ولي حيف كه اگر يه چند پوند ديگه تخفيف ميدادن W3 رو مي خريدم :|

Lone

کاربر سایت
Oct 30, 2011
111
نام
reza
سلام
من کنسول ام ریجن ۲ هستش . اکانت چی درست کنم بهتره آمریکا یا اروپا ؟ کدوم راحت تر وصل می شه یا هزینه پلاسش کمتر در میاد .
یه سوال داشتم . من بازیم ریجن ۲ هست حالا اگه اکانت امریکا بسازم مشکلی نیستش، می تونم آنلاین بازی کنم ؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام
من کنسول ام ریجن ۲ هستش . اکانت چی درست کنم بهتره آمریکا یا اروپا ؟ کدوم راحت تر وصل می شه یا هزینه پلاسش کمتر در میاد .
یه سوال داشتم . من بازیم ریجن ۲ هست حالا اگه اکانت امریکا بسازم مشکلی نیستش، می تونم آنلاین بازی کنم ؟

سلام، امریکا درست کن چون اگر خریدی هم بخواهی بکنی با دلار امریکا انجام می دی که نسبت به یورو و پوند خیلی به صرفه تر هست.
بازی های PS4 هر ریجنی باشه روی تمام کنسول ها و اکانت ها اجرا میشه فقط اگر برای مثال بازی Region 2 باشه و اکانت شما Region 1 باشه و بخواهی DLC بازی را دانلود کنی باید حتما یک اکانت دیگه بسازی ( ریجن 2) بعد DLC را بزاری برای دانلود و بعد روی همان اکانت اصلیت بازی کنی.

SONY1

کاربر سایت
Dec 15, 2007
178
نام
حسن
سلام یه سئوالی داشتم چطور باید از این استور ps4 خرید کرد من به اندازه قیمت بازی شارژ کردم بعد که برای خرید میزنم میره تو سبد خرید از اونجا میرم روی این گزینه proceed to checkout بعدش 4 تا کادر میاد به اسم
add a credit / debit card
add apaypal account
redeem codes and gift cards
pay by mobile
کلافه ام کرده چطور باید خریدمو نهایی کنم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام به همگی
اگه جای سوالم اینجا نیست به بزرگی خودتون ببخشید,ولی لطف میکنید اگه جواب بدید
بازیهای ps4 برا آنلاین بازی کردن کد آنلاین دارن رو بازیا?؟مثل assassin creed unity
خیلی خیلی لطف میکنید اگه زود بهم جواب بدید
ممنون از همگی

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سلام به همگی
اگه جای سوالم اینجا نیست به بزرگی خودتون ببخشید,ولی لطف میکنید اگه جواب بدید
بازیهای ps4 برا آنلاین بازی کردن کد آنلاین دارن رو بازیا?؟مثل assassin creed unity
خیلی خیلی لطف میکنید اگه زود بهم جواب بدید
ممنون از همگی

هیچ بازی ای در PS4 نیاز به کد برای آنلاین بازی کردن نداره

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
بچه ها,اکانت من ریجن 2 بریتانیا هستش,بازی assassins creed unity رو خریدم که ریجن 1 هستش و این بازی یه dlc 8 گیگی داره که رایگانه,راهی هست که بشه با اکانت ریجن 2 دانلود کرد و با بازی ریجن 1 بازیش کرد با همون اکانت ریجن 2؟؟؟؟؟
اگه راهی هست خیلی ممنون میشم راهنماییم بفرمایید
خیلی ممنون از جوابتون
و ممنون از دوست خوبم Donger که به سوال قبلیم جواب داده بودن

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
سلام
بچه ها,اکانت من ریجن 2 بریتانیا هستش,بازی assassins creed unity رو خریدم که ریجن 1 هستش و این بازی یه dlc 8 گیگی داره که رایگانه,راهی هست که بشه با اکانت ریجن 2 دانلود کرد و با بازی ریجن 1 بازیش کرد با همون اکانت ریجن 2؟؟؟؟؟
خیلی ممنون از جوابتون

تا اونجایی که من میدونم هیچ راهی وجود نداره ...

............

دوستان من وقتی میرم روی هر ایتم فیلم و موزیک و غیره .... برای پیغام میزاره

This content is nat available for use with your account

Error c2-1429814

چی کار میتونم بکنم که دسترسی به این محتوا ها رو روی اکانتم فعال کنم ؟؟ اصلا راهی هست

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
اکانت اصلی من ریجن 1 هست....حالا میخوام یه اکانت ریجن 1 دیگه دوباره بسازم و تمامی خرید هایی که با اون یکی اکانتم انجام دادم رو این یکی هم اکتیو شه..مثل خرید dlc ها ، ایتم ها و....
باید دقیق چیکار کنم ؟ ممنونم.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
اکانت اصلی من ریجن 1 هست....حالا میخوام یه اکانت ریجن 1 دیگه دوباره بسازم و تمامی خرید هایی که با اون یکی اکانتم انجام دادم رو این یکی هم اکتیو شه..مثل خرید dlc ها ، ایتم ها و....
باید دقیق چیکار کنم ؟ ممنونم.

پروفایل رو ACTIVEکن

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
سلام
خیلی ممنون از جوابتون

والله آپدیت و آنلاین بازی کردن به ریجن بازی و دستگاه ارتباطی نداره . فقط تو dlc و کد ها مهمه . من اساسین ام ریجن 2 بود . اکانتم ریجن 1 هست . آپدیتش رو نصب کردم و آنلاین هم بازی کردم . فقط درباره dlc اش شک دارم

- - -ویرایش - - -

دوستان یک سوال هفته ی پیش من کنسول ام رو روشن کردم دیدم تو صفحه ی اصلی کنار آیکون بازی های نصبی ام یک destiny اضافه شده . درحالیکه من اصلا این بازی رو نداشتم زدم روش نوشت destiny demo که دانلودی بود 18 گیگ . من دانلود کردم امروز دانلودش تموم شد . وقتی داخل بازی رفتم مشخص شد این درواقع محتوای اضافی اش یعنی taken kings بوده نه خودش. بعد یک صفحه باز شد که مثل همون صفخه ی اینستال دیتا بازی از رو دیسکه که نوشت نزدیک 50 درصدش نسب شده . بعد دیدم به طور خودکار یک آپشن جدید تو دانلود هام اضافه شده که 35 گیگ application data دستینی بود که 16 گیگ اش دانلود شده بود .

حالا می خوام بدونم این الان خود بازیه ؟؟ یعنی من بگذارم این 35 گیگ دانلود شه میتونم بازی کنم یا باید برم دیسک اصلی اش رو هم بخرم . چون می دونم که تیکن کینگز رو به صورت یک دیسک جدا هم می فروشن . این فایل دانلودی نسخه ی دیجیتال بازیه یا همون دمو کوتاهشه ؟؟ با تشکر

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
سلام
خیلی ممنون از جوابتون

علیک سلام
روش اول و ساده تر، بازی رو عوض کن. خواستی من بازی رو رجیون دوش رو دارم برات عوض کنم.
روش دوم و پیچیده تر که بعضی اوقات میگیره بعضی اوقات نه، یک اکانت US میسازی شما اکتیو از پرایمری میزنی، دی ال سی رو روش نصب میکنی؛ دی ال سی روی اکانت UK هم میاد.

والله آپدیت و آنلاین بازی کردن به ریجن بازی و دستگاه ارتباطی نداره . فقط تو dlc و کد ها مهمه . من اساسین ام ریجن 2 بود . اکانتم ریجن 1 هست . آپدیتش رو نصب کردم و آنلاین هم بازی کردم . فقط درباره dlc اش شک دارم

- - -ویرایش - - -

دوستان یک سوال هفته ی پیش من کنسول ام رو روشن کردم دیدم تو صفحه ی اصلی کنار آیکون بازی های نصبی ام یک destiny اضافه شده . درحالیکه من اصلا این بازی رو نداشتم زدم روش نوشت destiny demo که دانلودی بود 18 گیگ . من دانلود کردم امروز دانلودش تموم شد . وقتی داخل بازی رفتم مشخص شد این درواقع محتوای اضافی اش یعنی taken kings بوده نه خودش. بعد یک صفحه باز شد که مثل همون صفخه ی اینستال دیتا بازی از رو دیسکه که نوشت نزدیک 50 درصدش نسب شده . بعد دیدم به طور خودکار یک آپشن جدید تو دانلود هام اضافه شده که 35 گیگ application data دستینی بود که 16 گیگ اش دانلود شده بود .

حالا می خوام بدونم این الان خود بازیه ؟؟ یعنی من بگذارم این 35 گیگ دانلود شه میتونم بازی کنم یا باید برم دیسک اصلی اش رو هم بخرم . چون می دونم که تیکن کینگز رو به صورت یک دیسک جدا هم می فروشن . این فایل دانلودی نسخه ی دیجیتال بازیه یا همون دمو کوتاهشه ؟؟ با تشکر

از داخل استور بخش لیبراری چک کنید ببین بازی جزو خریداتون هست.(بازی فری هم جزو خریداتون حساب میشه.) یا از سایت استور چک کنید.
اگر هست که بازی کامله اگر نه که تاس بندازید اگه شش اومد دانلودش کنید شاید بازی کامل باشه.

تاس بندازید» شانسیه شاید باشه شاید نه.

SONY1

کاربر سایت
Dec 15, 2007
178
نام
حسن
خودم این مشکلی که اینجا گفتم حل کردم یه نفر هم راهنمایی نکرد الان راحت دانلود میکنم اگه کسی مشکل منو داشت کامل راهنمایش میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر