همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
یه سوال برام پیش اومده
ملت تو بخش بازی rainbow six siege میگن بازی 180 پاشون آب میخوره
خاستم ببینم قضیه چیه با توجه به اینکه بازی 60 دلاره و حداقل باید یه 200 و خرده ای دربیاد نه 180 تومن
همیشه بازی فیزیکی میخریدم تا الان و نمیدونم اصلا قضیه این چیه
ممنون میشم جواب بدید

kambizlife

کاربر سایت
Jan 20, 2011
114
فقط مخصوص آمریکاست . باید وی پی اــن زد و به سرور آمریکا وصل شد تا بشه ازش استفاده کرد .

من با وی پی ان تو سیستم ثبت نام کردم تو ps4 راحت ساین این کردم. الان هم هیچ مشکلی نداره بدون قندشکن کار می کنه. ارشیو خواننده های ایرانیش هم خیلی کامله با یه کابل نوری و یه سینمای خانگی بهترین کیفیت اهنگ ها رو میشه با ps4 تجربه کرد

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
من با وی پی ان تو سیستم ثبت نام کردم تو ps4 راحت ساین این کردم. الان هم هیچ مشکلی نداره بدون قندشکن کار می کنه. ارشیو خواننده های ایرانیش هم خیلی کامله با یه کابل نوری و یه سینمای خانگی بهترین کیفیت اهنگ ها رو میشه با ps4 تجربه کرد
آره ولی برای یه مدت کوتاه فکر کنم 14روز

RKO76

کاربر سایت
Oct 24, 2012
100
نام
Mohammad
سلام ببخشید من میخوام یه اکانت ریجن 2 بسازم کشورو هم انتخاب میکنم ولی وقتی کشور و تاریخ تولد انتخاب میکنم این صفحه میاد بعد میره رو اطلاعات اکانت اصلی خودم چیکار کنم؟؟؟؟؟
میزنه مستر اکانت و اینا ساب اکانت درست میکنه لطفا راهنمایی کنید؟؟
rld_img_3854.jpg
[/URL][/IMG]

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
یک سوال داشتم در مورد ps plus
الان من بخاطر ریجن بازی ها مجبورم چند اکانت بسازم درست؟
خب هر وقت بخوام اشتراک پلاس بگیرم روی همه اکانت هام فعال میشه؟ یا یکدوم؟

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
یک سوال داشتم در مورد ps plus
الان من بخاطر ریجن بازی ها مجبورم چند اکانت بسازم درست؟
خب هر وقت بخوام اشتراک پلاس بگیرم روی همه اکانت هام فعال میشه؟ یا یکدوم؟
شما دو تا اکانت بساز یکی ریجن یک و یکی ریجن 2 هر دو اکانت رو اکتیو کن
اشتراک پلاس هم بگیرید رو هر همه اکانتاتون فعال میشه در صورتی که اکانتی که پلاس داره روی کنسول اکتیو شده باشه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام ببخشید من میخوام یه اکانت ریجن 2 بسازم کشورو هم انتخاب میکنم ولی وقتی کشور و تاریخ تولد انتخاب میکنم این صفحه میاد بعد میره رو اطلاعات اکانت اصلی خودم چیکار کنم؟؟؟؟؟
میزنه مستر اکانت و اینا ساب اکانت درست میکنه لطفا راهنمایی کنید؟؟
rld_img_3854.jpg
[/URL][/IMG]

من احساس میکنم که از اکانت اصلی Log Off نشدی، از اول امتحان کن از اکانت اصلی خارج شد، در ضمن بهتره اطلاعات اشتباه و الکی بده :d

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
دوستان میگن تخفیف خورده بازی ها کجاست پس چه بازی هایی تخفیف خورده انچارتد 30 دلار شده میگن اما خبری تو استور نیست

rezahtc2

کاربر سایت
Feb 11, 2012
118
سلام
امروز خواستم به psn وصلشم
گفت پسورد رو بزن
هر چی پسوردم رو میزنم قبول نمیکنه
مطمعن هستم که پسوردم درسته
وقتی هم میخوام پسوردم رو عوض کنم این ارورر میده
An error occurred while changing the password. If the problem persists, please contact Customer Services.
ایا بن شده ؟؟

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
486
سلام
دوستان من پسورد اکانتم فراموش کردم راهی برای بازیابی پسوردم نیست ؟ موقعی که هم برای بازیابی پسورد اقدام می کنم تاریخ تولد می خواهد که ان هم را فراموش کردم درضمن ساپورت سونی کاری می تواند برام انجام بدهد

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
دوستان بهترین بازی شوتر انلاین از نظر سروراش چیه؟ ؟ کیفیت بازی و گیمپلی و... مهم نیست؛ فقط سروراش خوب باشه
راحت و بی دردسر بشه با نت معمولی رو به بیخود بازی کرد
:d
الان که بتای انچارتد خیلی اذیت میکنه هم کلی طول میکشه یه بازی پیدا کنه، هم وضع پینگ خرابه، دستنی هم اصلا به پینگ نرسید حتی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر