همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
الان رفیق من که اکانتش با من شیر بود . و ریجن یک بود اومده با یک اکانت ریجن 2 کد استفاده کرده . می خواستم بدونم منم می تونم همین کارو بکنم ؟ شیرینگش اش نمی پره ؟؟
در مورد شیرینگ هیچ اطلاعاتی ندارم امیدورم بچه ها کمکت کنن...
ولی تا جائیکه میدونم میشه فکر کنم.میشه اینکارو کرد...

بعد از اینکه چند تا اکانت ساختم حتما باید یکیشو پریموری کنم؟اگر اره کدومشو کنم؟بعدش اگر بخوام روی اکانت دیگم بازی بخرم باید اولی رو از پریموری خارج کنم و دومی رو پریموری کنم و بعد از خرید بازی دو باره به حالت اول برگردونمش؟؟
آره.ترجیحن اونی رو پرایمری کن که PS Plus توشه یا بازی ها توشن،ولی اونیکه DLC داره رو فقط زمانی پرایمری کن که بخوای DLC رو نصب کنی یا بازی رو بخری نصب کنی اجراش کنی،دیگه بعد از اون فکر نمیکنم نیاز باشه مگر برخی بازی ها که نیاز به آنلاین شدن دارن شاید بخوان که اکانتی که ازشون بازی رو خریدی حتمن Primary باشه.

حقیقتش اطلاعاتم در این زمینه کم هستش.کاش بچه ها کمکتون کنن.

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
M.A DARKNESS@
داداش من پلاس تا الان نخریدم ولیمیتونم اویل رو دانلود کنم. یعنی بدون هیچ اروری اومده تو لیست دانلودم دارم دان میکنم! دانلود بشه اجرا میشه به نظرت؟

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
وحدانا یکی توضیح بده چجوری میتونم Trophy Card اکانت Psn خودم رو زیر امضا نمایش بدم ؟!!

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
M.A DARKNESS@
داداش من پلاس تا الان نخریدم ولیمیتونم اویل رو دانلود کنم. یعنی بدون هیچ اروری اومده تو لیست دانلودم دارم دان میکنم! دانلود بشه اجرا میشه به نظرت؟

اپیزود یکش کلا فری شده و نیازی به پلاس نداره شما دانلود کنی میتونی اپیزود یک رو به طور کامل بازی کنی.

MaziarAmiri

کاربر سایت
Mar 3, 2014
26
دوستان من یه اکانت USA دارم و یه UK و الان چند وقتیه که استور روی UK باز میشه اما رو اکانت USA رو " please wait " میمونه. (مودمو ریست کردم. با لن تست کردم . خود دستگاه رو ریست کردم اما هیچ فرقی نکرد.)
کسی راه حلی داره ؟

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
M.A DARKNESS@
خخخ :d
آره بقول دوستمون رایگان شده.

ببین،بعضی بازی ها هستن بطور کامل کامل رایگانن چه اکانت پلی پلاس داشته باشی چه نه،ولی بازی های رایگان بیشتر تو زمره ی PS Plus دارها هستش.

حالا این بازی کامل رایگانه خوبه دیگه.
خیلی از BETA ها رایگانن! سعی کن بگیریشون! مثلن میگن به مدت یک ماه فلان بازی رایگانه دانلود کن بازی کن حالشو ببر! ولی ممکنه برخی مواقع قفل بزارن رووش بگن فقط اونایی که PS Plus دارن میتونن دانلود کنن!

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
دوستان سلام

دوستان کسی با وصل شدن به playstation network الان مشکل داره یا خیر ؟؟

برای من همش موقع تست کانکشن قسمت playstation network خطای CE-33987-0 رو میده تا همین نیم ساعت پیش

وصل بودم اما الان همش این خطا رو میده

mtu رو هم 1472 کردم بازم جواب نداد خاموش و روشن هم کردم فایده نداشت

اگر کسی راه حلی داره ممنون میشم بگه

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
دوستان سلام

دوستان کسی با وصل شدن به playstation network الان مشکل داره یا خیر ؟؟

برای من همش موقع تست کانکشن قسمت playstation network خطای CE-33987-0 رو میده تا همین نیم ساعت پیش

وصل بودم اما الان همش این خطا رو میده

mtu رو هم 1472 کردم بازم جواب نداد خاموش و روشن هم کردم فایده نداشت

اگر کسی راه حلی داره ممنون میشم بگه

psnمشکل داشت الان رفع شده
قبل از اینکه تنظیمات رو بهم بریزید psn statusرو چک کنید همینجوریmtuرو تغییر ندید باعث leftخوردنتون تو بازی میشه

ferod

کاربر سایت
Apr 7, 2008
419
سلام
دوستان من امروز ایمیل آدرس اکانتمو تغییر دادم برام ایمیل فعال سازی اومد منم فعال کردم
لاگین هم انجام دادم بدون مشکل وارد اکانتم شدم
الان مشکل اینکه ایمیلهای تبلیغات استور دوباره داره به ایمیل قبلیم ارسال میشه بجای اینکه به ایمیل جدیدم ارسال بشه
مشکل چیه ؟

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
اگه موقع Test Connectionارور support IP fragmentsرو پایین صفحه میبینید مشکل از سونی هست و فعلا ربطی به کاربرا نداره
هر وقت مودم رو خاموش روشن کردید و این مشکل حل نشد یعنی مشکل از سونی هست کاربرا این مشکل رو گزارش کردن،هفته ی پیش هم اینطوری بود رفعش کردن دوباره مشکل برگشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر